ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
14. bře 2011

vladís je normální domácí terorista a buzerant a nevim jak by to bylo ,kdyby měl doma ženskou co by byla slabší nátury ..ta by byla chudák 😖 ,už byl starej když jsem ho našla a už neni moc ohebnej v povaze ..zlatě když se potkají mladí lidé a bez závazku a pěkně si to užívajím s růžovýma brejličkama

pepek007
14. bře 2011

@lenkacar Leni ty jo ty jseš nějaká ostrá panejo to tě musí asi hodně štvát 😒 hele tak na něj prď neni mu dobře tak taky asi nemá náladu na nic tak ať se tam nehádáte a neděláte dusno, tak ho ignoruj a necho ho vyvztekat a vymarodit se a bude zas líp jj taky že to máš dostat tak udělá svý - hormony ale Vladís byl je a bude pořád tvoje prdelka a manžílek jen tedka prostě si vyčítáte noc mezi očima 😉 se z něho stává morous to je s přivejvajícím věkem normální a nikdy to nebude jako dřívě na začátku vztahu to nyny je to jen na vás jaký si to uděláte takový to budete mít ale fakt se nenervuj a hoď na něj salám 😉

pepek007
14. bře 2011

je to všechno jen otázka komrpsimů a vzájemný domluvy tak si kuáa sednětě až bude líp a promluvte si co jendom na druhým vadí a vyříkejte si to jednou pro vždy co jeden chcete aby dělal druhej atd 😉 vyčístíte vzduch a bude zas dobře základ je komunikovat spolu 😎

lenkacar
14. bře 2011

@pepek007 bohužel to nefunguje všude dle tvého modelu škoda ..a jen si tady jako každý měsíc stěžuju,ty sis ještě nezvykla?když jsem na něj vytočená tak mi nepiš že je to moje prdelka jo? ahahaha

lenkacar
14. bře 2011

baronku už máš bříško?ty jo mě to od tý soboty drží jak jsem viděla to bříško tý švadly .. 😢 nikdo jinej mě tak staršně nedojme jak ona a což teprv až porodí,prej jí malá hodně kope ..ty volís ,já měla chut jí vyhodit z krámu co to se mnou dělalo

baronek
14. bře 2011

@lenkacar Tak doufám, že dnes přijde Vláďa v dobré náladě, aby ses nemusela stěhovat k mamince 😀
Bříško mám a nemám, jak se to vezme, ráno něco malýho a večer něco velkýho 😀
Já se k tomu doktorovi snad neobjednám, minulý týden měl dovolenou a teď zase marodí 😲, ale má záskok, tak mě snad vezme, ale ten je tam zase až zítra 😝

baronek
14. bře 2011

Jo a nárok na PPM budu mít, i kdyby se to tady zavřelo třeba zítra, protože je tam ochranná lhůta 180 dní 😀 a budu si moci vybrat i tříletou rodičovskou, takže mám radost 😀

pepek007
14. bře 2011

@lenkacar no tak to pardon, že vůbec něco píšu teda mno ☹ 😒 😠 😖 😢 🙄 😨 🤐

baronek
14. bře 2011

hlavně se mi tu holky nehádejte 😀

lenkacar
14. bře 2011

@baronek urobila jsem vynikající šopáček mnamy mnamy ..

lenkacar
14. bře 2011

byla jsem ve městě a vyřizuju si pojistku na neschopenku,to je zase papírování ..to by si člověk hnáty ušoupal

lenkacar
14. bře 2011

@pepek007 😵 no vidíš ..radši šoupej nohama než dostaneš od lenýse na řitku i ty .. 😀

lenkacar
14. bře 2011

@baronek kdy nám vyfotíš pupánka?

pepek007
14. bře 2011

@lenkacar no vždyť už šoupu a mlčim 🤐 🤐 😀 nechci dostat na kaďák 😀

pepek007
14. bře 2011

@baronek néééé to nééé neboj 😉

lenkacar
14. bře 2011

@pepek007 baže ..neradno sráti lenýse ,když zuří 😀 😵

pepek007
14. bře 2011

@lenkacar twe ať už ty krámy dostaneš Leni ty hormony s tebou dělají brikule 😠 😀

lenkacar
14. bře 2011

@pepek007 já tam bodnu vidličku at je to rychlejší 😀 ne fakt já mám k tomu důvod ..já to jeho litování špatně vydejchávam ,to je celé

baronek
14. bře 2011

@lenkacar tak salátek bych si taky dala 😀 Já měla kuře s rýží 🙂
A jakou pojistku na neschopenku????
Tak já se někdy vyfotím, když si doma vzpomenu 😀

lenkacar
14. bře 2011

@baronek já mám od kooperativy životku a v tom mám pojištěnou neschopenku a lze to uplatnit když marodíš déle jak 3měs.vrátí peníze

baronek
14. bře 2011

@lenkacar tak to je super, tohle jsem si do životka nedala. Ptala jsem se, jestli se to vztahuje i na rizikové těhu třeba a prej ne, tak mi to přišlo zbytečný 😀

lenkacar
14. bře 2011

@baronek vztahuje se to úplně na každou diagnozu tohle ,jen je tam podmínka těch 3měs. marození

baronek
14. bře 2011

@lenkacar tak to je dobrý, ale doufám, že takhle dlouho marodit nebudu 🙂

lenkacar
14. bře 2011

@baronek no v těhu dobrý náhodou ,oni ti vlastně vrátí to ,co jim tam zaplatíš,jo potkala jsem martinu ,sluší jí to potvoře ..

baronek
14. bře 2011

@lenkacar a kdybys viděla mě, tak padneš, protože jsem samej beďar a fakt hrozný a všude, na obličeji, v dekoltu, na zádech, takhle jsem nevypadala ani v pubertě 😲

lenkacar
14. bře 2011

@baronek já měla v tvých tt rozdrápaný kozy a záda a mezi nohama ,měla jsem ekzem jak prase

baronek
14. bře 2011

@lenkacar tak prsa mě vůbec nebolí ani se mi nezvětšujou 😀

lenkacar
14. bře 2011

@baronek to bud ráda ..ještě se tě nabolí až až

baixy
14. bře 2011

Bré odpoledne 😎

lenkacar
14. bře 2011

@baixy no nazdárek