ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
14. bře 2011

@lenkacar to víš, že jsem ráda 😀
@baixy co dělá hospodářství?

baixy
14. bře 2011

@lenkacar No nazdar 😀 Koukala jsem na fotku, sluší ti to, ale nějak jsem měla zafixováno, že máš černé vlasy a teď tooohle....ale dobrý 🙂

baixy
14. bře 2011

@baronek Zvířata se válej na sluníčku a přežvykujou.... 🙂

baronek
14. bře 2011

@baixy no jo, ty se maj nejlíp 😀 a ještě zvracíš?

baixy
14. bře 2011

@baronek To jo, ty se mají nejlíp...ale mláďata tak do podzima, pak půjdou pod kudlu.....No zvracím, ale ráno je to nejhorší, když nemáš co a jdou jen šťávy a voda....strašně mě pak bolí žaludek. Ale celkově bych řekla, že se to lepší. Divím se, že tě nebolí prsa....mě bolely a bolí snad od začátku...

lenkacar
14. bře 2011

@baixy zkoušela jsi zázvorový lízátka?mě to teda nepomáhalo ,ale holkám prý ano

baixy
14. bře 2011

@lenkacar Ne, nezkoušela. Není to hnusný? Ja zázvor nerada..... 😖

baronek
14. bře 2011

@baixy za zkoušku nic nedáš, tak si je v lékárně kup 😀

baixy
14. bře 2011

@baronek OK, snad to bude sladký. Ty už si zvracela?

baronek
14. bře 2011

@baixy ještě ne, ale každý den pěkně krkám a je mi na zvracení, ale zatím jsem to vždy ustála 😀 Nejhorší je to ale večer ....

lenkacar
14. bře 2011

@baixy jsou dobrý ty lízátka

pepek007
14. bře 2011

😉 jj můžu potvrdit jsou dobrý a zabírají 😝

baixy
14. bře 2011

Tak já je zkusím. A cucají se preventivně, nebo když to na mě půjde?

baixy
14. bře 2011

@baronek Přesně tak, spíš večerní nevolnosti než ranní.....Půjdeš na ultrazvuk v 10 tt? Nebo až později?

pepek007
14. bře 2011

@baixy hele oni to jsou hodně podobný lízátka těm jak byly vždycky placatý s těma barevnejma okrajema a uprostřed kytičky takový ty obyč pouťový a chutově jsem teda já zádněj zázvor necítila 😉 v lékárně jich prodávají asi 6 kousků za 30 kaček nebo tak nějak 😉 a já je teda používala až když mě nevolnosti začaly ale já nezvracela jen mi vždy bylo šoufl 😖 po nich ale na chvíli líp 😉

lenkacar
14. bře 2011

@baixy roxový lízadla ,jsou dobrý ..mě to teda nepomáhalo ,ale chutnaly mě dost

lenkacar
15. bře 2011

přeju všem hezký den,za oknem to pípá tak vyhodim peřiny a snad mi to někdo neposere

lenkacar
15. bře 2011

baronku ty seš furt obarvená a nebo ses vrátila ke své?nevim jak dlouho vydržim nosit tuhle veverku na hlavě ,už mám koupenou kaštanovku

baronek
15. bře 2011

@lenkacar jsem pořád tmavá 😀 ale pomalu se to začíná vymývat a už přemýšlím o melíru 😀
@baixy teď jsem na čtvrtek objednaná ke svému doktorovi, spíš jeho zástupci, protože můj marodí, naposledy jsem byla v Artu, tak si mě musí někdo přebrat, jsem na to zvědavá 😀

lenkacar
15. bře 2011

@baronek martina už byla kvůli těm práškům a vše má v pořádku ..holky kéž by vám to vyšlo až do konce bez problémů

lenkacar
15. bře 2011

@baronek a má fanda řeči, vladís jako veverku nepřekousne,ale lidem se to asi líbí co řikaj,no ale já z toho jako odvařená taky nejsem ..včera jsem si hrála na hodnou manželku ,podala jsem raport hned co přišel ,od chcíplé rybičky až po umytí mrazáku,pak jsem mu namazala plíce a zabalila do egelitu,taky byl panáček štávy s cibule a pak společná televize a nakonec mi řekl ,že si z něj dělam prdel ..

baronek
15. bře 2011

@lenkacar Fandík nic neříkal, já myslím, že by si ani nevšimnul, kdybych mu to neřekla 😀 Mně se se světlými vlasy líbíš 😀 Tohle je opravdu vždycky na zvyku 🙂
To je dobře, že jsi na něj byla hodná, jen nevím, co na tom nechápe 😀
Leni a jak to máš s tím Ketem, jsem zase nějaká zmatená 😲 čekáš na MS a začínáš něco brát, viď?

lenkacar
15. bře 2011

@baronek už začínam špinit ,tak středa ,čtvrtek by měla dorazit tetka a začínam s estrofemem ,taky jsi ho měla asi co? a pak se objednam na kontrolu před ketem na utz a asi hodíme pak datum transferu ,pokud bude něco schopné života

lenkacar
15. bře 2011

@baronek hoho baronku já jsem na něj hodná furt ..jenom on si furt představuje nějaký romantický vztah ze 30let..který nejsem schopna pochopit ..já jsem člověk ,který si hodně věcí zařídí a to on asi nechce ,chce pipku ,která neumí nic ..nebo fakt nevim,neni schoppnej mi vysvětlit co po mě chce

baronek
15. bře 2011

@lenkacar já začala brát estrofem a prednison pět dní před ketem a pak tři dny před ketem crinone 🙂
Na ultrazvuku jsem byla asi pětkrát a zda embrya přežijou rozmražení se stejně dozvíš až v den KEtu, tam voláš než vyjíždíš 🙂 určitě budou OK 😀

baronek
15. bře 2011

@lenkacar tak ho nech taky vyřídit něco důležitýho, ať se cítí prospěšnej, třeba to zabere 😀 😝

baronek
15. bře 2011

@lenkacar u nás je Fanda rád, že všechno vyřídím, že se nemusí o nic starat 🙂 a já jsem ráda, že důležitý věci mám pod kontrolou já 😀

pepek007
15. bře 2011

Dobré dopoledne přeji všem 😉 jsem dneska byly i babi v práci na obědě a dopoledne jsme přestavovali prckovi pokojík 😉 ještě proberu šatík a starý věci a budu spokojená pač všechny nepotřebný krámy už tímpádem budou ty tam 😝

baronek
15. bře 2011

@pepek007 a proč přestavujete pokoj, když se za chvíli stěhujete? Ty ses už zase nudila, co? 😀

lenkacar
15. bře 2011

ty volé doktorky s vyplněním velký problém ,že tam chtěj diagnozu a že to je lékařské tajemství a kdoví jak to teda bude .. 😠 přehazujou si mě jak horkej brambor ,tak nevim jestli z toho něco nakonec bude jiného než lítání a zlobení