ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
15. bře 2011

mám z toho tak hnus pocit ,že bych tam nejradši nešla

pepek007
15. bře 2011

@baronek jj Baronku no tak nějak 😒 😀 ale jak šoupneš s něčím tak se vyvalí prach a ten musíš vyluxovat přeci 😎 😀 a už to jelo ...no hele oficialně se stěhujeme první víkend v dubnu pokud se nic nezmění ale koncem týdne jdeme teprve vybírat nábytek do novýho to jako taky ještě nikdo neudělal jako něco si vezmeme odtud ale něco chce nový něco se tam zas nehodí no prostě to bude teprve mazec 😒 v baráčku jejen kuchyň zatím a zahraní nábytek aby se dalo kde vůbec sednout 😠 😀 jako houpačka a jiný kýčoviny 🙄 😀 chjo to oddaluju co to jen jde pač se mi do toho vůbec neche když to tu mám tak krásně načančaný noo ale nevyhnu se tomu jooo a na ty okna stejně dojde 😀 😀 tipuju zítra už dneska mě jako se*ou a to už je horní hranice k tomu abych se do nich vrhla ....stvaly mě a to šlo ale když mě už se*ou tak to je špaténka 😀

lenkacar
15. bře 2011

@pepek007 hele pepouši já jsem tady taky

lenkacar
15. bře 2011

já jsem dneska s úklidem skončila ..utřela jsem stolek na balkoně a otřela šnůry ..na okna se nemínim dívat ..denní svit ještě proleze ,tak dobrý..

lenkacar
15. bře 2011

baronku hele ten estrofem jsi nasadila až když se ti rozjela ta mrcha echt?začla jsem špinit už hnědo červeně

baronek
15. bře 2011

@lenkacar ne, já ho začla brát až uprostřed cyklu před Ketem 😠

lenkacar
15. bře 2011

@baronek já to mám brát od 1dc.. a máme kontrolu 28.3 právě se mi to rozjelo

pepek007
15. bře 2011

Leni kdyz ja se bojim abych zas od tebe nechytla kantare 🙂

lenkacar
15. bře 2011

@pepek007 klídek , pohoda dneska přišla mrcha jsem jako ovečka

pepek007
15. bře 2011

ty jo dneska je venku tak krasne 🙂 tu sedime venku na lavicce a slunime se 🙂

lenkacar
15. bře 2011

@pepek007 kdy ti vychází ta kontrola? jo a do soboty od zítra jdu do fachy,jdu si dát druhé kolo po doktorech kvůli tý pojistcve ,bože ta uzase bude řvát ..fuj

pepek007
15. bře 2011

@lenkacar i to se pocita Leni 🙂 snury otreny trebas jako vubec nemam ☹vidis ty jo

lenkacar
15. bře 2011

tak jdu zase k doktorce ,pic

pepek007
15. bře 2011

@lenkacar twe no hura 3x 🙂 konecne.Ten estrofem me taky ceka asi ty jo ☹dalsi hnusy do sebe cpat

baronek
15. bře 2011

já mám brát estrofem a prednison do konce 9. týdne, tak jsem zvědavá, co mi doktor ve čtvrtek řekne, protože to by mělo být už teď 🙂

pepek007
15. bře 2011

@lenkacar mas dneska litaci koukam ☹ nesnasim litani ja mela litaci minulej tyden

baronek
15. bře 2011

@lenkacar tak buď na paní doktorku milá 😀 ha ha ha

pepek007
15. bře 2011

@baronek ten estrofem se bere na co?ja myslela ze je to na rust sliznice pred ketem jen?ale ne v tehu?to je zas novinka pro me jinak jsem na netu v mobilu tak se omlouvam za diakritiku ale uz tak to jde pomalu natoz psat jeste s ni

pepek007
15. bře 2011

@baronek kdyz uz ma ms tak bude na nas vsechny 🙂

pepek007
15. bře 2011

@lenkacar ty jo se v tom lítání vyžíváš vyloženě 😀 😠 🙄 hlavně teda v těch Dr 😎 😀

pepek007
15. bře 2011

táák já jsem doma jen na skok a zase mizím musím na poštu tak taky zatím páček holky 😉

lenkacar
15. bře 2011

mám dotaz ..ten estrofem mám 3 krát denně takže nějaký dny jsou mi asi k prdu ne?takže za dnešek snim úterý a středu?ráno jsem to ještě neměla a nebo počkam na zítra a vezmu úterý ,středu ,čtvrtek? já na to čumim jak puk

baronek
15. bře 2011

@lenkacar jj ty dny tam jsou k ničemu, taky beru tři denně a začla bych klidně dneska, já je vyfasovala v sobotu dopoledne a první jsem si brala taky až v poledne 🙂
Ty jsi už byla u tý doktorky?

lenkacar
15. bře 2011

@baronek jo byla kvůli tý pojistce 2krát

baronek
15. bře 2011

@lenkacar šikulka 🙂 ale je tam krásně, tak jsi alespoň načerpala sluneční energii 😀

lenkacar
15. bře 2011

@baronek ty volís jsem tak běžela ,že jsem si svitu ani nevšimla ,ba ne měla jsem sluneční brýle ..a zimní bundu 😀 ,tak jo estráč polknut,jako pro mě docela scifi jak to odsud dostat ven,nasypala jsem do sebe celascon ,druhej celascon a acidofolan a prednison a estrofem a jestli tohle se mnou neflákne tak nevim..jo hele houba šla do tobogánu i druhá část

baronek
15. bře 2011

@lenkacar dneska jsi šla v zimní bundě? To jsi teda pěkná ostuda 😀
Chudák houba, ale asi to je její osud, musím se zeptat tý kolegyňky, jestli jí ještě pije 🙂

pepek007
15. bře 2011

já mám dotaz a nevím si s tím rady 😒 ☹ 😖 🙄 🤐 😨 😔 😀

pepek007
15. bře 2011

@lenkacar jj houba měla tobogán a vířivku dohromady koukám 😀

pepek007
15. bře 2011

ordinace 😎