ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
16. bře 2011

@pepek007 zase si pro to přijdou sčítací komisaři, né?

pepek007
16. bře 2011

@baronek no přišli by ale oni se tě zeptají zda si maj pro to příjít když Ti to dávaj njn ale jim asi většina řekne že ne že nemusí že to nějak odevzdáš no jo ale pak řešíš co teď já 😀 😀

pepek007
16. bře 2011

to čapnu a skáknu na poštu mám jí cestou tak za to nic nedám 😉

lenkacar
16. bře 2011

no ono se jim baronku moc nechce se s tim tahat

pepek007
16. bře 2011

holky je to špatný 😢 koukla jsem na ty naše okna jak tu prosvicuje sluníčko no a jako končnej stav 😢 takže jdu na ně! 😀 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 ještě že do 8 patra nevidim..z venka a zevnitř ven ještě vidim

baronek
16. bře 2011

@pepek007 tomu se říká úchylka 😀 Tebe bych chtěla mít doma 🙂

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar no mě by to taky nevadilo když mám žaluzie dole a záclony přes ale kocour má na balkoně holuba tak jsem mu vytahla ty žaluzie no a jako zděsila jsem se jak na to svítí ještě sluníčko tak jako z venku mazec .-() a zevnitř ocumlaný od toho jeho čumáku 😠 😠 a já to nemám prostě ráda no ... 😕

pepek007
16. bře 2011

@baronek no jako se k ní i malonko hlásim jako 😀 ale jako v dobrým úchylka .....alespoň něco 😀 kdybych byla úchylně pedofilní a obtěžovala děti, tak by to bylo 100x horčí než úchylná na úklid no ne? 😕 😀

pepek007
16. bře 2011

@baronek no bys měla zlatou domácnost baronku 😵 😵 aní smítko bys na zemi nenašla 😀

pepek007
16. bře 2011

ale nebudu je dělat všechny jen asi kuchyň pracovnu a koupelnu a obejvák děcák a ložnici až někdy zas tolik elánu nemám 😠 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 ty volé vy máte 10+1

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar néééé Leni :o) cca 120 m2 upravenej a rozšířenej panelákovej byt´ 😉 takže 2x koupelna, 2x wc, 2x balkon a 2x sklep 😉 by mě šmejklo mít větší už takhle když uklízím tak to zabere čas a ještě mít něco navíc to jako fakt ne 😠

baronek
16. bře 2011

@pepek007 vždyť jo, já to myslela jen v dobrém 😀

pepek007
16. bře 2011

@baronek se tam nějak zvedl vítr a zatahlo se 😒 noo tak asi skončím jídelnou a nazdar 😠 😀 tak to zas tak žhavý dneska nebude ale alespoň něco 😉 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 hernajs ,my máme 74m2 a uklízení až běda

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar no jo Leni ale my máme psa a kočku takže jako si taky nemysli že na tej plovoučce co tu všude máme, tak je to vidět jak blázen když zasvítí 😒 a to máme nepelíchací zvěrstvo ale stejně tomu se neubráníš .....no do toho ti občas prcek projede s něčím co mu upadne nebo ukápne takže jako taky je tu dost k uklízení jen my máme hodně prakticky a jednoduše zařízenej byt takže ten úklid když to uržuješ pravidelně tak ti zas tolik času nezabere ja cca 4x týdně luxuju a jednou vytírám + utřu prach a vydrbu wc a koupel 😉 žádný velký skříně ani mrak věcí tudiž se to dobře uklízí spíš jde o to donutit se mít čas a chuť ale pak máš radost z toho výsledku 😉

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 hele tak to nemám ani jedno ..ani chutě ,ani náladu a ani radost z výsledku ,je mi to fuk

pepek007
16. bře 2011

a náhodou jako je to fajn věc protože už k tomu úklidu tíhle i prcek 😉 jak vidí vysavač tam má svůj dětskej a taky jakoby luxuje a když něco spadne tak si dojde pro lopatičku a zamete to i když to je takový zametení nezametení jak ještě neumí úplně každej drobeček ale chápe princip a má snahu sám a to se cenní 😉 ručičky si meje auto maticky a když se podrobí i venku tatrankou třebas tak se omete sám 😀 ono to má něco do sebe no prostě :o))) jj ale pravda si musim uklízet když neni manžel doma to jako chce mít klid takže šůruju když je fuč 😉 😀

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar no Leni až budu v tvým věku tam na tom budu možná stejně hele 😉 hlavně každej jsme nan ěco tebe úklid prostě celkově nebere a bereš to jako že se to jednou za čas musí a donutíš se ale já to dělám s nadšením a elánem a s radostí a to je zásadní rozdíl a je to pro mě docela i důležitý jako součást mojí image 😀 😀 ti říkám upect buchtu jako by pro mě bylo za trest a to je zas krédo pro tebe + výsledek jak všem chutnala 😵 😵

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 hele já myslim ,že spíš je tahle tvoje úchylka dědičná ..ale jako v dobrém ..mě tohle nesere ,ale jako taky bych chtěla mít v sobě ten hnací motor a nemám

baronek
16. bře 2011

Holky, tak už dneska neuklízejte 😀

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar a twe dědičná jo? To mi manžel taky něco takový ho řekl ale v dobrým samozřejmě 😀 jj ale zase se nemusim bát že prcek bude bordelář 😉 nooo to je kouzlo mládí Leni však ono jednou pomine ten elán ..hele třebas budu mít druhý mimčo a nebude tak hodný jako tohle a budu ráda, že stihnu něco uvařit dyť to nikdo neví že jo no 😉 a pak úklid bude až jako xtá věc na pořadí 😉

pepek007
16. bře 2011

@baronek no jako já už končim mám hotovou jídelnu jak zevnitř tak z venku a kašlu na to je zima a přešel mě nějak elán 🙄 🙄

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 myslim že to neni věkem .. 😉 ani nějakým lojzou ze statku co měl kdysi bordel ..je to v tobě a je to fajn..

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar no ale nic se nemá přehánět zase 😉 tak na škodu to neni a nic špatnýho taky ne mno ... spíš mám radost z toho, že k tomu nemusim nutit prcka k úklidu věcí po sobě mi šlo jen o to aby chápal ten princip což se povedlo 😉

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 dyt jo bude to pohoda pro tebe a budeš mít pomocnici

lenkacar
16. bře 2011

hm smůla a nejde to opravit 😕

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar v pohode Leni i já s tím bojuju občas no dyt už je to fuk hele 😉

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar jo jo to jako jo - pro mě jen představa totální kopice hraček v děcáku a neuklizeno vše na jedné hromadě a uličeky na chození + neustálý honění dětí at si to po sobě uklidí a když ne tak vzdání se a uklizení to mnou, tak je jako těžce nereálná představa a jako všechno je jen o výchově to ať mi nikdo něříká 😉 dítě může být jakýkoliv ale tyhle základní věci musí zvládat samo a musí to být učeno od mala ne nucením ale formou hry a rozumný domluvy kord když to vidí i u rodičů tak to jde samo 😉