ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
17. bře 2011

@lenkacar tak to já bych patřila k těm co by zkoušely a asi i nakupovaly no a prostě by si to uživaly jak by to pro mě bylo nový jako asi po čase by to taky opadlo ale to nadšení z toho všeho by bylo prostě 😉 jj já taky potřebuju konunikovat s lidma bez toho ani ránu a jako mladší jsem brigádně prodávala strejdovi co má tady v ČB jedno velký elektro takže to zase zvládám já njn ale hadry jsou hadry 😉

lenkacar
17. bře 2011

@pepek007 mě na ty hadry asi chybí nějakej gen,mám ráda dětské botičky a plast

baronek
17. bře 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že máme těhotenskou průkazku a Terezka je v pořádku 😀 Jen bude mít svátek stejně jako narozeniny, ale to se nedá nic dělat 🙂

lenkacar
17. bře 2011

@baronek mega gratulace baronku .. 😵

lenkacar
17. bře 2011

chybí mi hlášení jak je velká co dělá atd..přišla jsem schvácená z kaufu ,maj levnější kuř. stehna tak si jdu uvařit kávu a čekám

baronek
17. bře 2011

@lenkacar to si už nepamatuju, jak je velká a co dělala není poznat, jestli teda ta otázka byla na mě 😀

lenkacar
17. bře 2011

@baronek no jasně že na tebe .. 😀 ..sakryš to jsem se toho moc nedozvěděla 😖 ,no hlavně že jste v pořádku a když máš těhu řidičák tak už to řekneš okolí?

baronek
17. bře 2011

@lenkacar večer to doma musíme probrat 😀
Jo a jinak já jsem přibrala 3 kila 😀

lenkacar
17. bře 2011

@baronek jo ? 3kg? tak to už nejseš taková chcíplotinka ,ale ještě 10kg na tobě vůbec nikdfo nepozná ,ty se máš

baixy
17. bře 2011

@baronek Ahoj, to je skvělé, že je Terezka OK. A kolik měří? Hádám kolem 3 cm???? Nemáš fotečku? A co když to nebude holčička, bude pak klouček po tatínkovi (myslím jménem)?
Já byla taky dneska u doktorky, ale protože nemá UZ, tak mě zase jenom prohmatala, děloha se prý zvětšuje pořád.... 🙂 Na UZ jdu až ve 20 tt, ale to se mi zdá k nevydržení....Chtěla bych prcka vidět, ale co se dá dělat.

lenkacar
17. bře 2011

@baixy už jsi byla na krvi na vývojový vady?

baronek
17. bře 2011

@baixy když to bude kluk, tak to bude Fandík po tatínkovi, správnej odhad 😀

baixy
17. bře 2011

@lenkacar Ahoj, byla jsem na prvním odběru asi před 14 dny a 29.3. jdu na druhý odběr a výsledky obou krví dají konečný závěr. Docela se bojím 😨

baixy
17. bře 2011

@baronek No jo, chlapi, ale ne že by to u nás bylo jiné.....manžel na tom taky trvá 😀 Ale co, holčičku si rozhodnu sama...ale ještě nevím...

baixy
17. bře 2011

Doktorka mi vždycky opakuje: Hlavně se nestresujte a nic nnetahejte. To jí odkývám. Dneska říkala, že má pacientku, kterí lítá každé 2 hodiny na záchod, jestli nekrvácí a hrozně se bojí. Prej takovej stres může uškodit. No nevim, ale když chce někdo hrozně moc mimi, tak se chová stejně, co si budeme povídat....Tak jsem na to nic neřekla...

baronek
17. bře 2011

@baixy na tu první krev jdu příští týden 🙂

baronek
17. bře 2011

@baixy a už jsi něco miminku koupila???

lenkacar
18. bře 2011

hezký den všem ..macinaz hlásím ,že jsem si vzpomněla co jsem ti chtěla ..jak ti jdou ty umělý nehty doma mě zajímá 😵 ,včera jsem nemohla spát tak jsem přemýšlela 😲

baronek
18. bře 2011

Taky vám přeji krásné zasněžené ráno 😀
@lenkacar ty jsi už zase nespala??? To mně se stát nemůže 😀
Včera jsme s Fandou řešili, kdy tu naší radostnou novinu oznámíme, ale shodli jsme se, že ještě počkáme. Stejně si to všichni myslí, tak je budeme ještě chvíli napínat. Pak se na mě ale Fandík podíval a řekl, že to dlouho neutajíme, protože břicho mi už opravdu narostlo 😅 🙂

pepek007
18. bře 2011

DObré ráno přeji všem 😉 tam je tak škaredě 😒 manžel si jen do sauny vyhřát a zaplavat se ale já jsem dneska lenivec, tak na všechno prdim 😀

pepek007
18. bře 2011

@baronek jj Baronku my na chalupě máme 9 cm což je jen kousek od vás 😉 tady v Čb jako to docela jde ale viděla jsem dneska na fb video od kámošky z okolní venice a jako 9 cm jasných a pořád sněží 😠 😀

pepek007
18. bře 2011

@lenkacar si budeš doma dělat umělý nehty Leni? 😉

lenkacar
18. bře 2011

@pepek007 cože? sněží? u nás tedy chčije a chčije..koukám na svoje hnáty a docela se to zlepšilo a zatim to opiluju a uvidim co to vydrží ..a jak jsem si je šla v noci odlakovat a mamazat tak jsem zase měla velké myšlenky víte ..

baronek
18. bře 2011

@lenkacar V noci se přemejšlí nejlíp, co?

baronek
18. bře 2011

@lenkacar a někdy taky pěkný kraviny ...

lenkacar
18. bře 2011

@baronek no ,já dřív psávala v noci básničky,ted tak seznamy na nákup

baronek
18. bře 2011

@lenkacar taky dobrý 😎

pepek007
18. bře 2011

@lenkacar jj hnus fialovej zase padá 😠 no tak to jedině dobře, že se to zlepšilo 😉 u těch akrylovejch nebo gelovejch jsou moc hezký variace zdobení to je jediný co s emi na tom líbí ale nevim zda bych si na ně zvykla mít je na ruce asi jo možná je to asi jen otázka zvyku 😉

pepek007
18. bře 2011

ty ale já jsem taaak líná dneska pro mě je problém psát i na noťasovi 😠 😀

baronek
18. bře 2011

@pepek007 to u tebe snad není ani možný 😲