ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
20. bře 2011

@baronek no to asi jo Baronku pač jinak by tu s náma byla 😀 no já to pochopila, že jako jsi vynechala oběd 😠 😉 ty jo ten jsem neměla už jak dlouho a dala bych si ho taky dobrej tip co v týdnu udělám díky za něj 😉 vitamínky doženeš zítra a máš na to celý týden 😉

lenkacar
20. bře 2011

@baronek hahaha já byla s vladísem na chatě a makalo se jako čertí ,ale s hráběma milé dámy .. a stříhala jsem keře a růže ..to mě moooc baví a pak se jelo na druhou chatu a tam se jen odvezlo nářadí ,práce jindy ,..

baronek
20. bře 2011

@lenkacar práce šlechtí, takže ti to chválím 😀 A vy máte dvě chaty???? Taky nevíte co dřív, co?

lenkacar
20. bře 2011

@baronek no jo tu dřevěnku se nám zatim nedaří prodat ,takže makáme na obou ,ale nasrala jsem se tam, ..spadla zídka a ještě nám nějaká kurva uřízla půlku žebříku ..

baronek
20. bře 2011

@lenkacar teď je zrovna blbá doba na prodej čehokoliv 😀 a ta zídka byla už spadlá nebo jsi tam nadávala a ona se lekla????

lenkacar
20. bře 2011

v květnu by se mělo pokračovat se stavěním..stropy a podlahy,na té co si chceme nechat,tam co je ten striptér..

baronek
20. bře 2011

@lenkacar tam se to pak bude krásně bydlet a vegetit 😀

lenkacar
20. bře 2011

@baronek hele nic bych za to nedala, že tu zídku shodil ten dement co nám ukradnul a uříznul ten žebřík.. 😠 ,ona je kamenná víš ..ale já na to kašlu asi jí zrušíme,tam se blbě maká ,když víš ,že jí chceme prodat

baronek
20. bře 2011

@lenkacar já bych taky nic neopravovala, když to stejně chcete prodat. My máme taky kamené zídky jako tarasy a taky to trochu padá, asi únava materiálu. Na jaře to ale chce Fanda předělávat, vůbec si to nedovedu představit, protože to nejdřív musí celé rozebrat a to si mákne 😲

lenkacar
20. bře 2011

@baronek no nasral mě vladís se zedníkem ,páč udělali tak pitomej oblouk ..hlavně ,že jsem jim řekla jak to chci ,je ten vlez úzkej a vysokej a v tom ten oblouk ,no vypadá to pitomě ,to mě tam teda drásá nervy,proč mě hýml neposlechnou když se to staví,takhle mě bude poslouchat pokaždý jak tam strčim nos

lenkacar
20. bře 2011

@baronek no my už jsme to dělali jednou,spodní ,ale ted buchla horní a vim ,že je to šílená práce ,jenže to buchlo do jahod a to teda bude chtít co nejdřív odklidit,zídka mizerná ..všude práce jak na kostele

lenkacar
20. bře 2011

a kapučíno já neee 😝 ,udělala jsem si frapé

baronek
20. bře 2011

@lenkacar já se s Fandou taky občas hádám, protože máme rozdílné představy, ale většinou je to podle něj, protože to vzdám ...

pepek007
20. bře 2011

jo tak tady se makalo jo? 😉 to taky schvaluji 😅

pepek007
20. bře 2011

jsme si zašli na véču a já si dala smažák jak mě Baronek navnadila 😵 2 pivka a jako jsem zralá na postel a chrupkání 😀 taky prd vydržim takže pro dnešek to balím 😉

pepek007
20. bře 2011

tudiž přeji všem dobrou noc a hezké sny a ahůjky 😉

lenkacar
20. bře 2011

@baronek no u nás je vše podle mě ,protože se nemínim koukat na nevzhlednosti ,ale toto teda jako nevim jak by ty paka spravili..jak chlapa nechám tak by mi přivrtal hodiny ke stropu

lenkacar
21. bře 2011

přeji všem sluníčkový den ..

pepek007
21. bře 2011

taky všem přeji hezký slunný den bude hezky 😉 jsem až dneska nemohla nějak dospat 😎

pepek007
21. bře 2011

já měla na dnešek tááák hezký sny ty jo 😵 tak třebas se to něky stane realitou 😉

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 já měla strašnej sen ,takže mě to spíše vyhnalo z pelechu ..fuj o zneužití mýho vlastního dítěte ..asi jak je všude o tý holčičce ,no hnus ..a to jsem se těšila jak si pospim..

lenkacar
21. bře 2011

pepí mě se teda plní jen určité sny varovací ..takový nějaký jakože hezký sny z toho už jsem vyléčená ..třeba jakože miluju souseda atd ..

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar Leni to je pravda že se říká, že to co se děje v okolí tak má vliv na tvý sny 😒

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar no jen počkej až budeš těhule to budeš mít sny jedna radost ono musíš být taky pozitivně naladěná a to ty pak budeš na tuty 😵 😵

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar jooo takový ty jak já říkám televizní sny o lásce jo? 😀 noooo tak těm se pak směju když se ráno prubudím 😀

pepek007
21. bře 2011

jsem včera kecala se sousedkou má měsíčního chlapečka a povídala jak ten jeho bráška to honě špatně bere a jak se změnil 😒 přestal povídat jak byl ukecanej ze školky chváta domu a doma se nudí než pani nakojí přebalí a když se věnuje tomu druhýmu no a chce se pořád nynat a odstrkuje ho jakoby s tím bojujou docela dost mi jí bylo děsně líto ☹ taková vždy hezká a upravená paní a teď nevyspalá, jen tak oblečená nenamalovaná 🤐 on je na nich ten první honě závislej ...a povídala, že vedět to dřívě, že to tak bude tak by počkala s druhým ale je jí 34 tak jako zase zohledňovala věk 😖

pepek007
21. bře 2011

jsem z toho měla smíšený pocity trošku jako a neneni jediná kdo mi to řekla ...jako ais je to normálmní akaždej si tim musel projít a zvládl to ale mě to teda docela přivedlo i k zamyšlení njn ale zase my je budeme mít od sebe b 3 roky určitě takže to už je taky jinčí navíc prcek neni na nás vůbec nijak závislej a do jeslí chodí od roka a půl takže no problem si myslim celkově ale stejně až realita ukáže svý 😉
Ona ho právě začala dávat do jeslí až ke konci těhu a teď už musel natvrdo do školky a to je taky pro něj asi na prd jak ví že se věe motalo kolem něj a byl s ní doma a teď to nese blbě a myslí si, že ho tam maminka dává úmyslně takže se mu tam ani nechce a je trošku i problémovej 😲

pepek007
21. bře 2011

noooo to jsou zas úvahy a dost chmur 😉 co bude to bude 😎

pepek007
21. bře 2011

tak já pádim udělat ze sebe ženu a pak mizíme procourávat obchoďáky 😉 potřebuju nějaký jarní botky zatím pa pa a mějte se tu krásně 😵

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 no čus ženo ..já myslim ,že čím méně od sebe ,tim si líp hrajou a i jako pubertáci si maj co říct ,ale jako pro matku je to asi záhul větší než je mít o 10 a více let ..to už máš jak jedináčka a zase se vším pomůže ,obojí má svoje pro i proti