ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
21. bře 2011

😀 Dobré ráno, tak už jsem taky v pracovním procesu 😀 Dneska to bude snad utíkat, protože mám hodně papírů, tak je to fajn a večer musím jít popřát babi k narozkám 🙂

lenkacar
21. bře 2011

@baronek ahoj prdelko ..venku to svítí jako o život,možná dam prádlo ven ..akorát mi vadí ,když dam aviváž tak se ta vůně ztratí venku,nějak to vyčmuchne boco.. 😕

baronek
21. bře 2011

@lenkacar a jakou používáš aviváž??? Já dávám prádlo taky ven a nepřipadá mi, že by to nevonělo, ba naopak 😅

macinaz
21. bře 2011

ty jo vás dočíst je horor,vy too napíšete a já pak vůbec nestíhám 😀 😀
@lenkacar nehtíky doma jdou,není to vůbec složité

@baronek teď jsem prodala 25 látkových plen,kdybych to věděla,tak ti to dám,byli toitž jen z polovyny použité,mám i oblečky na holčičku,tak pokud by jsi chtěla dej vědět,teď jsem zapůjčila i těhu riflíky.Já to asi neviužiji,tak posílám některé věci dál 🙂

baronek
21. bře 2011

@macinaz já myslím, že to ještě určitě všechno využiješ 😀
a jak se máte? Konečně začalo jaro a má být i teplo, tak budete moci trávit víc času venku a to vám závidím 🙂

macinaz
21. bře 2011

@baronek máme se fajn,malej sice dostal rýmičku,ale nic vážného to není,než se mi něco narodí,tak vy by jste z toho odrostli,tak jestli to chceš zapůjčit není problém 😉 aspoň by jsme si udělali výlet k vám a viděli by jsme rostoucí bříško 😀 říká se,že když si šáhneš na rostoucí bříško,takže se to povede 🙂 a co vy určitě je vám fajn 🙂
já už jsem trošku blíž zrovna jsem dostala první menz od tamtoho,tak snad už jenom dvakrát a mohli by jsme to zkusit

baronek
21. bře 2011

@macinaz já se cítím dobře, nezvracím, tak je to dobrý, ale rýmu mám taky, už se mě drží týden 😀
Na věci se pak domluvíme podle toho, co vlastně budeme mít, ale taky bych tě ráda viděla a na návštěvu můžete přijet jen tak 😀

macinaz
21. bře 2011

@baronek to je dobře,že ti je fajn,také jsem v těhu nezvracela a nedokáži si to představit,spíš raději nepřemýšlet 🙂 tak až se uzdravíme a bude auto k dispozici,tak se domluvíme,cestování miluji
ve 13 tt by ti to už mohli říct,ale je to ještě brzy lepší je prý po tom 16týdnu

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar no jasný Leni jsem nad tím taky tuhle dumala a je to tak máš recht zaleží z jakýho úhlu se na to podíváš mám právě kámošku co je mád od sebe 5 let a jako říkala že starší jí pomolh s malou parádně takže nelítala kolem 2 dětí ..přebalil povozil zabavil... 😉 njn ale teď jak maj jeden pokojíček a je to kluk a holka aon starší tak jako mladší segra je pro něj už jakoby přítěž a hádají se bojujou a tak no takže je sice fajn, že si odpočinula když byla malá malá njn ale teď už k sobě mají docela víc jako dál no tak jsem to jen porovnávala a asi je to fakt hodně individuální a žáleží na výchově a povaze dítetě 😉

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 u vás nevidim problém ,když si dítko bere babi s dědou ..nebude ošizený o nic

lenkacar
21. bře 2011

@macinaz čus ženo ..tak řikáš nehty dobrý ,no tak si počkam na nějakou slevu zase ..

lenkacar
21. bře 2011

byla jsem v kaufu a udělala jsem šopáček ..ježiš to zase bude jak na větrné hůrce

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar jo jasný Leni jako fixovaný na nás neni vůbec a nemá žádný problém a adaptací kdekoliv to je velký + - říkala i ta sousedka že měli taky malýho dávat tchýni a nebylo by tohle co si užívají teďka njn 😒 všas oni to taky nějak zvládnou a poradí si jako x jiných 😎 já vim jaký to je bejt fixovaná na rodiče dyť já jsem taky jedináček 😠 a ještě v 9 letech byl problém aby mě naši nechali u babi na víkend třebas jen to neexistovalo 😲 🙄 😀

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar my dneska máme já nevim jak se tomu správě říká ale jakoby kyselku vypadá to jako koprovka má to kopr a fazole a brambor a vajíčko nebo kulajda to je?? 😒 včera dělala babi, tak jsme vyfasovali hrnec ale dobrý to je no 😉 alespoň nemusim vařit 😉 a šunkofleky taky 😉

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 moje kámoška má malého a je to třetí dítě a ta co s nim má za peklo je mu 8 let ,ale mamánek šílenej ,onmo je to sice hezké a milé ,ale kluk furt bečí ,furt jí visí na noze ,ty mu něco nabídneš a on nejdřív koukne co máma na to ..ježiši ..

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar zrovna jsme se o nich dneska bavily s kámoškou tady v ČB teď byla akce za 250 kč komplet i se zdobením 😉 taky o nich přemýšlí a půjde do nich příští týden 😉 jso fakt hezký když se to nazdobí a nelámou se což je výhoda ...mě vždycky dokáže našvat když si nechávám svý a jeden se mě zláme 😠 to pak ostříhám všechny no 😢 a to se u těch akrylovek nestane ty se jen doplňujou ale zase otázka zda bych si na mě zvykla ..jak bych co zapínala sebírala atd. 😒 se svejma v pohodě i dkyž jsou delší ale s těmahle nevim 🤐 zase je pravda, že už mě taky napadlo je jen jendou prubnout 😀 no jo ale zase pčoc když mám svý dobrý chjo já nad vším asi moc uvažuju 🙄 a zbytečně ....

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar no právě to jsou pak stavy k uzoufání Leni 😒 mít takhle závislý dítě to pak nemáš ani čas sama na sebe protože jseš otrokem toho dítěte njn ale i to se dá řešit školkou jeslema nebo babičkama a dědama je to jen o stylu výchovy a možnostech mno 😉

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 jo kluk jí bulel ve školce ,ve škole ,hrůza ,je to povaha toho dítěte ,s tim nic nenaděláš ..

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar njn asi ne mno 😒 no uvidíme jak to někdy bude s případným druhým 😉

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 a už jste to vymysleli kdy půjdeš na ketík?

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar prosimtě Leni ještě jako ne manžel to nechává plně na mě no a já pořád váhám zda duben či květen 😒 asi jako u všeho hledám pro a proti 🙂 v Artu řekli, že klidně hnedka na ten duben jak to vychází že nevidí problém, daly by 2 blastocysty a 2 by zbyly na případný druhý Ket mno jenže já jsem chtěla ten Prednison a gumisex brát ty 3 měsíce to by Podolí stejne naordinovalo takže se pořád tak nějak nepřímo přikláním k tomu květnu 😉 uvidim až dostanu Ms jak se rozhodnu no 😒 😎

hanysek.hanysek
21. bře 2011

Ahoj holky,jsem tady nová. Tak se si myslela, že výroba druhého miminka bude snadnější, ale asi sem se šíleně mýlila!!! Ach jo. Už mám zase zpoždění, na testu nic, břicho bolí jako bych to měla každou vteřinu dostat, chvílema je mi zle od žaludku a už víc jak týden sem hrozně ospalá ( vstáváme v šest ráno a už v poledne lezu po čtyřech, jak se mi chce šíleně spát. A to spíme celou noc). Tak já fakt nevím. To je tak akorát na odstřel.

pepek007
21. bře 2011

ten měsíc ž nic nezmění když úplně idálně bych chtěla aby se druhý narodilo v květnu zase což je koncem srpna KEt 😀 no jo ale čekat do srpna 😖 neee prostě jsme řekli že do května to zkusíme a uvidíme takže srpen je až další varianta 😉

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 no já začla taky v půlce února s tim prednisonem ,ale jako sex bez sperma máme už dlouho ,tak v tom nevidim zase takový problém..

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 nechápu? jakože to zkusíte po domácku?

lenkacar
21. bře 2011

skáknu si do města ,došla mi tvářenka

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar Leni my tomu po domácku nedali vlastně ani šanci protože jsem začátkem ledna vsadila a od 1/2 února beru ten Prednisom a gumisex takže jen jeden cyklus byl vlastně šance no ale myslím si, že prostě by to nešlo přirozeně nebo bychom dlouho čekali já Ti žiju v domění ,ež když máš jedno díte z IVF, tak i druhý tak bude sice je to asi debilní názor a vyjímky potvrzují pravidlo ale zkusíme Ketíky do srpna vyčerpat, pak kdyžtak přirozeně no a by se vidělo zda někdy druhý IVF 😒

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar no u vás právěže v pohodě Leni jak už gumisex máš dlouho takže jako u tebe bych šla klidně hnedka 😉 jenže my gumisex stejně jako ten Prednison no takže ty 3 měsíce bych fakt ráda 😅

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar to jen kvůli ní jdeš do města jo? 😕 no to bych se já teda na ní víš co mohla ... 😀

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 jasan už to chápu .. 😉 gumka sex to je děs,u nás neni radši nic