ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
23. bře 2011

@macinaz hlavně u vás bych fakt spolejhala na tu IUI a dala bych jí právě hodně velkou šanci 😵 😵

pepek007
23. bře 2011

@macinaz jo Maci tak nějak taky nemám do čeho píchnout 😠 😀 Baronek pracuje asi jako divá ale ona určitě zaskočí 😉 a Leni se buď krášlí zase nebo na sobě dělá zas nějaký pokusy 😎 nooo a nebo je v Kaufu 😝 či peče a vaří 🤐

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 mm nevím,dřív se nám ale tímto způsobem nezadřilo,ale to bylo tím,že jsem měla tu alergii a teď je zaléčná a psychika je také v poho,tak snad,určitě ta psyhika tam minule dělala také své a teď to beru tak jak to je i po některých nezdarech 😔 ale mám tu toho svého rošťáka a ten bolest vždy lumpárnou rozežene už je to vážně o něčem jiném 😉

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 já mám také vše hotové,už se nemůžu dočkat dvanácté až pofrčím pro prcka,ale ten stejnak pak půjde ležet jak bude znavenej jelikož se dnes rozhodl v stávat 5:30 🙄

pepek007
23. bře 2011

@macinaz jj je to tak jak máš jedno tak už k druhýmu je snažší cesta a souhlasim s tebou psychika hraje velkou roli 😉 hele to neřeš co bylo dříve ...to bylo mrak věcí jiných a i tvý tělo se změnilo takže bych to vůbec nebrala jako směrodatný, že dřív byla IUI o ničem 😉 za to nic nedáš když jí vyzkoušíš přeci a já v ní věřim, že vám vyjde! 😉

pepek007
23. bře 2011

@macinaz no teda se tam nějak moc těšil něéé? Že tak brzo vstával? 🙂 ty ho tam nenechávás do odpoledne Maci? Nebo proč chodí tak brzo domů? 😕

pepek007
23. bře 2011

a jéé teď volal manžel že nám po obědě jede na parcelu barg srovnat zbytek terénu aby byla ideální rovinka 😠 😖 noo tak já mám jasno co mě čeká po obědě 😀 makat se zase bud 😝

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 on do školky ze zákona může jenom na dopolední 4 hoďky,jelikož mám ještě mateřskou,ale stejnka práci potom tady neseženu,tak to bude asi po létě stejné.chtěla bych dělat ty nechtíky,abych mohla být s ním doma,než půjde do školy do 3směného provozu se mi nikam nechce,stejnak kdo by se staral o malého,nikoho nemám kdo by ho po školce než se vrátí táta hlídal

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 co já bych dala někde začít stavět,hned bych se do té práce vrhla bydlet ve svém a bez otravný sousedů 😠
no mi odpoledne půjdem na procházku a pak možná půjdu s kámoškou na véču a chlapi pohlídaj,snad nám to dnes vyjde

pepek007
23. bře 2011

@macinaz a jooo vlastně vidíš to mi nedošlo že je to takhle limitovaný zákonem no školka nás teprve čeká tak proto asi :o)) no hele si to udělej doma si jen uděláš kurt ať na to máš nějakej papír a vrhni se do toho tam u vás jak jsi psala pokud je top tak cenově a ty půjdeš níž tak máš klientelu hnedkaa ty nehty maj budoucnost to vidim u kamarádek každá druhá je má 😉 3 směnnej provoz panejo no to by byl asi fakt mazec to se ti nedivim ai kvůli malýmu 😖 😎

macinaz
23. bře 2011

jj o tom kurzu přemýšlím,ale počkám až na pracák třeba by my část zaplatil

macinaz
23. bře 2011

posílám ti jsem mrňouse 2hoďky po narození

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 u nás zase jesličky neexistují,ale můžeš dát dítě do školky od dvou let,ale jenom když zvládá sám čůrat bez plenek

pepek007
23. bře 2011

@macinaz to víš že jo si to pořádně užijte hele 😉 dámská jízda jo? :o) njn jako je to fajn ale toho "sraního" kolem a stěhování 😒 tohle je fajn že sousedy nemáme zatím žádný a i kdyby tak máme pozemek 800m2 a barák uprostřed takže to na sebe neni tak nalepený a nekoukali bychom si do oken kdyby tam někdo vedle chtěl nekdy stavět ale zase je to přízemní 4+1 nic velkýho ani do patra takže ideálka 😉

pepek007
23. bře 2011

@macinaz no jasný rekvalifikace platí o tom žádná to je pravda 😉

pepek007
23. bře 2011

@macinaz jééééé no ten je nynánek panečku a to páčo zase 😵 😀 šmudlík jeden 😵

macinaz
23. bře 2011

Leni našla jsem levnou sadu na gelovky,já za ní dala o 500,- víc http://gelove-nehty-doma.cz/sada-na-gelove-nehty

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 kdybys ho viděla teď ,samo mu to růstem jde do pankáče 😀 😀 má vzadu dva růtové víry a ty mu dělaj hrozej rozcuch,ještě že je kluk ten se tím tak trápit nebude narozdíl od holčičky,prý ta dvy růstové viry mívají některá dvojčátka a je to asi tak

pepek007
23. bře 2011

u nás v Čb jsou snad jen dvoje jesle ale jedny berou děti od 3 měsíců a druhý od 18cti a jak jsou velký tak mají několik skupin dle toho jak co umí když už umí sami si říct tak jsou v oddělení krtečků když ještě ne tak jsou v oddělení berušek a pak jsou ještě dvě další no krásný moderní to tam mají a hlavně hrozně hodný učitelky a jak musí mít individuální přístup tak na 10 dětí 2 učitělky ale paráda moc hezky vybavený a jednání paráda 😉 ven chodí na zahradě mrak atrakcí a pořád nějakej program i mimo školku a 180 kč na den 😉 ale může jen na 5 dnů v měsíci abych nepřišla o md 😉

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 tady jsou dvě školky,ale je to pod vedením jedné ředitelky,dohomady 7 tříd,děti jsou tam věkově promícháné,aby si ti prckové zvykli na větší,někdo stím má problém,vetšinou dvě učitelky a 28 dětí ve třídě.Učitelky hodný i když vyjímka se najde.Já si nestěžuji malej je ve speciální třídě kuřátka takže jenom max.12 dětí mladá učitelka a vážně moc dobrá,doufám,že mi jí nedají do jiné spec třídy,protže to ředitelka po dvou letech vždy mění achjoo.Malej si na ní hodně zvykl a určo by to bylo špatný jestli jí po prázdninách nebude mít,je to moje kamarádka takže jí bere jako tetu

macinaz
23. bře 2011

za chvilku pomažu a zítra asi pojedu s malim na výlet dopol. naší lokálkou do J.H.tedy podle toho co se bude dít ve školce aby o nic nepřišel 😔

pepek007
23. bře 2011

@macinaz a co to je růstový vír Maci? 😕 😕

pepek007
23. bře 2011

jsem na fb dala krásný video teďka 😀

pepek007
23. bře 2011

@macinaz no tak to je paráda mít takovouhle protekci 😉 jj tak to maj taky systémově moc pěkně zařízený hele o tom žádná 😉 se prcek super otrká 😲 😎

pepek007
23. bře 2011

@macinaz o já taky pomažu něco dělat alespoň se psem a po obědě nějak vyrazím až mi bude poslán signál, že mám vyjet 😀 😉 užij si pěkný den Maci 😵

macinaz
23. bře 2011

já ti ten růstový výr vyfotím,říká se tomu jinak kolečko.nebo špatný růst valsů
jj měj se také fajn a moc se neudři 😉

pepek007
23. bře 2011

@macinaz už asi tuším co myslíš no vidíš o tom slysim poprvé že se to tak nějak vůbec nazývá 😝 jj díkes ..tak pa pa

pepek007
23. bře 2011

no a kde máme zbylé holky dneska? 😕

lenkacar
23. bře 2011

já byla ve městě a chtěla jsem umělé hrábě a měli jen kováky ,tak ty jsem nee a potom jsem vařilkovala br gulage a palačinky na přání a taky jsem odchytla poštačku a řikam jí o tobě jani ,že co jsi řikala o tom bytovým listu a ona že ne ,že už mi to vysvětlovala jednou ,že ten má být zezadu prázdnej a řikam ,že co člověk to názor ,ale logicky ,že by to mělo být vyplněný a ona že se zeptá ještě teda vedoucí a před chvílí na mě zvonila ,že jo ,že jsem měla pravdu ,že ona to říkala všem blbě .. a to si potom pozvi sčítacího komisaže ,kuwa ty jsou teda proškolený .. 🙄

lenkacar
23. bře 2011

@macinaz o čem je řeč? jaký růstový vír?