ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
24. bře 2011

@lenkacar jo ty je chceš dělat na kšeft, že se o to tak zajímáš???

baronek
24. bře 2011

@lenkacar a jak bylo v práci???? Já byla ráno na krvi, ale sestřička mě zapomněla upozornit, že ráno nemám jíst nic sladkého, tak jsem měla makovku, takže na cukrovku mi vezme jindy, ale to prý teď není důležitý 😝

pepek007
24. bře 2011

no ja myslela jak ti tu maci hazela ten odkaz kolik to stoji jak ses ji ptala tak ze ty gelovy chces 🙂

pepek007
24. bře 2011

my jsme vyrazily ven s prckem na vylet tak konikuju z mobilu venku je fakt krase

baronek
24. bře 2011

@pepek007 tak si to užívejte, na víkend se má počasí zase pokazit, prostě klasika 😝

baronek
24. bře 2011

asi půjdu dřív domů a zkusím umýt okna v ložnici, postupně to musím nějak zvládnout, tohle počasí mě nějak nabuzuje k pracovním výkonům 😀

lenkacar
24. bře 2011

@baronek mě taky nabuzuje ,ale vždycky to ustojim 😀 😵

lenkacar
24. bře 2011

já se ptala na celý set i s pekárnou

baronek
24. bře 2011

@lenkacar no zatím o tom jen povídám,až napustím kýbl, tak to bude možná horší 😀

lenkacar
24. bře 2011

@baronek hele já ted zametla a o těch oknech přemýšlim taky už asi 3 dny 😀 dala jsem si kávu s mamkou a za chvíli zase dojde vladís,jako jedno okno bych zmáíkal na rychlovku,ale nevim jestli mám okenu bo něco na leštění..tak se jdu teda podívatz a olíznu asi teda obývák ,ale to musim nejdřív sundat igelitový huhulály a i závěsy

baronek
24. bře 2011

@lenkacar ty máš výhodu, že jsi doma, když se ti nechce, tak to můžeš udělat další den, ale já? O víkendu bývá škaredě a po večerech se mi nechce, ale nebudu si stěžovat, zvládly to jiný, tak to zvládnu taky 😀

baronek
24. bře 2011

hlavně, že nemusím dneska vařit, jsme pozvaný ke tchýni, sice nerada, ale půjdu tam 😀

lenkacar
24. bře 2011

@baronek tak jsem umyla 3 okna ,na 4prdim..koukam na šehrezádu

lenkacar
24. bře 2011

@baronek jojo zítra jsem doma ,ale půjdu do města shánět rohožku 😀

pepek007
24. bře 2011

@baronek jj prej ochlazení a déšt 😠

pepek007
24. bře 2011

@baronek nooo a mě se směješ když pucuju svůj domov 😀

pepek007
24. bře 2011

v tej ordinaci zase šu*á kámen cihlu 😀

pepek007
25. bře 2011

bré ránko přeji všem a krásný den 🙂 já jsem dneska našla to co by se mi líbilo k prckovi do pokojíku a možná to dostane i k narozeninám 😉 sice už spí od 1,5 roka ve svojí velkej dospěláckej postýlce ikeáckej ale tohle si myslim, že by se jí líbilo víc a dalo by se to využít i na případný druhý navíc na chalupě spí ještě v malej takže bychom tu ikeackou velkou přestěhovali na chalupu a tady jí koupili tyhle 😉

lenkacar
25. bře 2011

pěkná postýlka

pepek007
25. bře 2011

noo taková praktická a neni to vzhledově klasická palanda na vyřádění dobrá jak pro dvě tak i pro jedno 😉 tak uvidíme co na to manžel a kdyžtak jí dostane k narozkám 😉

lenkacar
25. bře 2011

@pepek007 to už vidim skákando grando ze zhora dolu,je dobrá že i šetří místo

baronek
25. bře 2011

Ahoj holky, tak včera jsem umyla taky tři okna jako Leni, ale mně jich zbývá ještě 5, snad to zmáknu o víkendu. K večeři si uděláme buřty na ohni a už teď se mi sbíhají sliny, mňam 😀

baronek
25. bře 2011

@pepek007 ta postel je moc hezká 😀

pepek007
25. bře 2011

@lenkacar noo to bude úrazů 😖 😀 no právě to se mi taky líbí jak ušetříš místo 😉

pepek007
25. bře 2011

@baronek děkuju holky za pochvalu noo tak máte i vy inspiraci 😉 😝 případnou 😵

pepek007
25. bře 2011

@baronek tak konečně taky umytý okna jo? NO že bylo na čase většinu máš a zbytek počká na někdy 😉

pepek007
25. bře 2011

@baronek tak buřta jsem letos teda ještě neměla ale i proto se těšim na léto až zase začnou grilovačky nejen na chalupě jéééé 😎

lenkacar
25. bře 2011

@pepek007 taky jsem ještě neměla ohníčkováho buřta letos ..

baronek
25. bře 2011

@pepek007 na grilovačky se taky těším. Manžel dostal loni k narozkám kotlík, kterej si přál, tak nám prý letos bude vařit gulášky a polívky, tak jsem zvědavá 🙂

baronek
25. bře 2011

@lenkacar
@pepek007
Holky, tak já na vás budu večer myslet, až budu baštit 😀