ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
28. bře 2011

@lenkacar určitě bude všechno ok

macinaz
28. bře 2011

Ahojky při pondělku
Leni ať ti to dnes dobře dopadne
já jsem znavená jak malé koťátko,včera jsme se byli projít v lese a skejsli jsme tam pomalu 3 hoďky,ale byla to pěkná procházka na čerstvém vzduchu,ale ty následky,bolí nožičky ☹

@barabasek mylsím,že když zaskočíš na poštu,tak ti dají ty listy pro oba

baronek
28. bře 2011

@macinaz jo tyhle procházky mám taky moc ráda a Davídkovi se to líbilo???

macinaz
28. bře 2011

@baronek až moc ,hlavně u potoka,když tam mohl házet klacíky a šišky,ale pak už jsem ho ke konci musela poponášet 🙂

baronek
28. bře 2011

@macinaz to je klasika, děti a voda a je o zábavu postaráno 😀

tinpet
autor
28. bře 2011

Ahojky, tak Leni, dneska výjimečně zabrousím na Koníka hned dvakrát 🙂 Abych zkoukla, jak jsi dopadla 🙂 držím palečky, pořádně olešti arťáckou kliku 😀

macinaz
28. bře 2011

jé konečně vysvitlo sluníčko,snad to vydřží celý den,ráno tady byla mlha a malinko i mžilo

pepek007
28. bře 2011

Zdravím Maci 😉 njn takovýhle procházky utahají celou rodinu to taky známe 😉

pepek007
28. bře 2011

my dneska máme zápis do školky a byly jsme se juknout za mamčou v práci teď jsem dala prcka hají a pak šupajdá zápisovat 😎

pepek007
28. bře 2011

@macinaz jj bude hezky tady už krásně svíti takže musí být hezky i u vás 😎

pepek007
28. bře 2011

Leni co šlo, tak to jsi fakt 100% udělala a to by bylo aby se to teďka už konečně nepovedlo!!! 😵 😵

lenkacar
28. bře 2011

@tinpet jé ahoj kočko ...kliku bych si vrazila až do krku kdyby to pomohlo .. 😕 😀 uvidíme ..zatim jsem v klidu nějak mi to hrozně uteklo

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 rohožka pokoupená ,já si dvoje spodárky a prstýnek poutáček a naušnice na příští plesík,jen tak blbosti pro radost,já jsem jak straka ,to je hrůza jak se to blejská .. 😀 😝

pepek007
28. bře 2011

no to jo Leni hrozně moc rychle 😎

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar tobě taky nechat peněženku s pěnezma to hnedka rozfofruješ 😀 ale udělala jsi si pěknou radost dle libosti 😵 😵

lenkacar
28. bře 2011

bar mámy známá vyzvedávala na poště sobě i synovi ,dali jí ,ale kecy u toho ..že je to pro ně práce navíc,bych chtěla vidět kdyby se tam fakt chodili lidi ptát jak mi poradila ta blbka co to u nás rozdávala a všem to řekla blbě..

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar zase ples nějakej ještě jako??? 😕 😀

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 ne já jen za levno kupovala ,ale tak pro radost znáš to jednou začas ..kdybych dřepěla doma taky by se prd stalo a ušetřila bych no ..hlavně jako k jídlu nic.. 😕 ne ples až příští rok ..

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar jo takhle já myslela, že máte ještě letos nějakej 😉 jj znám to Leni a docela dobře 😀 člověk si musí dělat radost 😉

lenkacar
28. bře 2011

dneska budou zbytky od včera ..hurá vařit nemusim ,jen pověsim druhou várku prádla a už se začnu připravovat pomalu,věšim to doma ,ačkoliv je pěkně ,mě se líbí jak mi voní byt .. 😲

lenkacar
28. bře 2011

jinak jsme se potkali s martinou na poště taky šla odevzdat sčítací listy,břicho žádný ..ale večer prý je jak přifouklá pumpičkou ..strašně jí to potvoře sluší ,minisukýnku,vlasy pěkný ..prý byla v pátek na krvi na vrozený vady a ty baronku?

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar já taky prádlo suším jedině doma a žádný venku pač to krásně pak zachová tu vůni a z venku ne právě a provoní to byt to máš recht Leni 😉

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar my máme dneska ty filety z tresky a bramborovou kaší a červenou řepou a žampionovou polévku 😉

macinaz
28. bře 2011

mě také čeká fúra prádla,ale počkám,až se prcek vrátí ze školky,určitě zase bude od barviček nebo od jídla 😀
jinak tak nějak poklizeno mám a jsem ráda,ale ty okna stále čekají 😀 😀 asi se do nich vrhnu zítra,podle toho jak se budu cítit

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 žampionovou polévku? 😕 to jsem nikdy nejedla a jak jí děláš?

lenkacar
28. bře 2011

@macinaz okna neutečou ,prádlo mám pověšený a čmucham jako o život ..aromaterapie pro mě..mě to taky z venka jako vyčmuchne ..

pepek007
28. bře 2011

@macinaz áááá okna 😀 ještě že už je mám 😝 😝 😀 😝 mno na žehlení tu mám jen jednu košili tak jako možná jí vezmu aby se tu nic neválelo ale jinak to mám fertig 😉 ne ne já dneska neuklízím pač neni co 😀 😝

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar Leni žampiony nakájíš umeješ a podusíš, připravíš jíšku zaleješ jí pak vodou dáš tam bujon vše řádně rozmícháš a vaříš cca 10 min pak přidáš žampiony sůl smetanu pepř a necháš to přejít varem no a na konec to posypeš petrželkou a je hotovo to je jednoduchá verze když nechceš vyložete tu francouzskou krémovou 😉

lenkacar
28. bře 2011

@pepek007 já si koupila koralan že bych mělůa zakleknout a umejt koberec v hale ,to byla koupě hýml smetanovej koberec,když je tam lednice ..jednou vytekla ,pak bum hořčice na zem ,taky nějakej jogurt,no je moc pěknej flekatej,kdyby byly zbytečný konurky tak si tam dam lino ..už tady bylo ,ale bejvalej na vztek při rozchodu mi zničil komoru ze sádroše co tu udělal a tim i lino

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar a tu jíšku žádnej Knorr ale pěkně z hladý mouky a másla 😉