ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
26. čer 2009

ty jsou jasný na MESA TESE

mladamamka
26. čer 2009

To jo Leni je to fakt drsný. Taky jsem Ti něco poslala pro zasmání.

mladamamka
26. čer 2009

Tak co došlo Ti to?

lenkacar
26. čer 2009

jojo pěkný moc ,taky jsem ti něco poslala

mladamamka
26. čer 2009

Teda Leni ještě mě zkazíš, ale zasmála jsem se 😀 . Teda ty medvědi a ta opice fakt dobrý. Já nemám takový super videa. To ukážu Pavlovi ať se taky zasměje bručoun. Sranda a optimismus musí být.

mladamamka
26. čer 2009

Co dneska vaříš? Já od příštího týdne musím zase začít vařit jak hlídám ty děti. 2 vietnamský a jednu českou holčičku. Každá korunka dobrá a malej se aspoň nenudí.

lenkacar
26. čer 2009

to jo mamčo a co jim vaříš? to musí být náročné ne,já asi udělam špagety ,právě jsem věšela prádlo a přemýšlela jsem co ..tak asi ty špagety jsou rychlé,jojo opice dobrá

mladamamka
26. čer 2009

Jo špagetky ty jsou dobrý. Oni chodí do školky, ale o prázdninách ne. Takže od pondělí to začne. Já jsem ňák zleňivěla jak jsem chodila pro jídlo do té školy. Ale nejhorší je vymyslet co uvařit.

lenkacar
26. čer 2009

ty nafukovací kámoši hnus co? 😀 😀 😀 a kolik jim je hlídacím dětičkám?

mladamamka
26. čer 2009

No jdu pro oběd. Tak leni dobrou chuť já ještě nevím co si dám. Mám na výběr ze 3 jídel tak je to dobrý a stojí mě to 50 korun na den. Tak i ušetřím. Pavel chodí v práci na oběd a k večeři se vždycky něco najde.

lenkacar
26. čer 2009

máte krásnou kuchyni doma .. 😉 ,to je jasný to se vyplatí obídek

mladamamka
26. čer 2009

Jo Leni to jo ble. No holky už jsou celkem velký, ale ty vietnamský hlídala mamka od 3 týdnů a pak jsem převzala štafetu já. Jedný bude v srpnu 6 , druhý jsou 3 a tý český 6 a jestli to vyjde tak budu mít ještě jednu 3 letou, ale uvidím jak to budu zvládat.

mladamamka
26. čer 2009

Jo kuchyň máme hezkou, ale o víkendech vařím a teď budu i celé prázdniny. Musím pádit pro ten oběd. Zajdem někdy v Budějkách na kafčo. jsi fajn.

lenkacar
26. čer 2009

panejo a být do toho těhule ,ty si troufáš !já vim penízky jsou třeba 😉

mladamamka
26. čer 2009

To víš Leni jestli otěhotním tak nevím jestli to budu zvládat, ale snad jo. vyženu je na dvůr a bude klid. Už konečně nám přivezou bránu a branku.

mladamamka
26. čer 2009

Tak co špagetky už máš hotový. Já jsem měla Gordon Blue.

lenkacar
26. čer 2009

tak jsem nakonec nenašla špagety tak budou šunkofleky 😀 😀 😀 😀 ,vrtule mam

dulinka2
26. čer 2009

AHOJ, jen na okamžik musím vaší debatu okomentovat....... 😲 taky jsem viděla soutěž o nejmenšího a v práci jsme nad tím kroutili hlavama, že se ještě vystavujou... 😀 😀 😀 Ale jak je vidět problém jim to nedělá, třeba hráli o plastiku....... 😉 😉 😉 Pa Pa

cipisek007
26. čer 2009

Soutěž o nejmenšího 😀 taky mi dorazila 😀

Zdravím všecky snažilky 😵

HOlky, byla jsem dneska s Bárou na tom očním. Dopadla na jedničku. Prý má lehkou vrozenou vývojovou vadu a do budoucna to nebude mít vliv na zrak a vidění 😵 😵 😵 Ale vyšetření bylo masakr:

Barče rozkapávali oči. Kdo zná, ví, že se rozkapává 2x. Pak jsme chvíli čekaly a šly na to. No bylo to brutální 😢 Doktor jí otevřel oko takovým tím rozevírákem, sestra držela hlavu, já ruce, velká motanice rukou 😀 Ta začala ječet, já brečet a dr se jí vysloveně HRABAL v oku. Mačkal jí na něj, nějakým špáradlem s tupým koncem jí jezdil okolo oka, pod něj, za něj... Fuj, mě bylo zle. Sestřička na mě: Mluvte na ní. Já - já nemůžu a brečela jsem. Ona - maminko, dejte jí dudlíka a mluvte na ní. Tak jsem polykala slzy, popotahovala, držela jí za ruce a mluvila na ní 😢 Vedle v místnosti seděla nějaká asi 55 letá paní, koukala na mě, pomalu se držela za srdce a měla strašně smutnej výraz.
Dr. ještě vyšetřil druhý oko, vysvětlil co a jak a šel psát zprávu.
Sestřička si už před vyšetřením všimla, že je Bára zarudlá. Já na ní, že mi teď zrudla v čekárně a zdá se mi horká. A ona, že má alergickou reakci na ty kapky. Po vyšetření na ní kouknul doktor a Bára už byla i oteklá v obličeji. Tak jsem se rychle ptala, co s tím, přecejen je pátek, bůhví jak velká ta reakce bude. Dr. říkal, že máme jště chvíli počkat v čekárně (bylo asi 11:40), že to může a nemusí být horší. Sestřička se na nás chodila pravidelně dívat a pak přišla s tím, že dr. volal na dětský co s tím. Ti prej doporučili, abych tam s Bárou aspoň hodinu zůstala 😲 Já na sestřičku, že v půl 13 krmíme, že bude mít hroznej hlad. A ona, že aspoň do půl jedný, že mám počkat. Že by nám dali Dithiaden, ale že i na 1/4 prášku je maličká.
No přišla se podívat ve čtvrt na jednu a Bára už mi před očima splaskávala a byla i živější. Dávala jsem jí hodně pít. Sestřička povídala, že už je bledší a že máme vyrazit za jídlem a segrou a celej den doplňovat tekutiny 🙂

Uf, Barča je tak unavená, že neví o světě. Má u očiček dvě lehce zarudlý a odřený místa, ale jinak je v POŘÁDKU 😵 😵

lenkacar
26. čer 2009

chudinečka maličká ,tak aspon že výsledek stál za to ,chudinka myšička ..

cipisek007
26. čer 2009

Leni, už je v pohodě, má pořád roztáhlý zorničky, ale tlemí se a hraje si. No bylo to náročný.

lenkacar
26. čer 2009

míšo to je dobře a hlavně že z toho nemá rozum vid ..že hnedka zapomene

cipisek007
26. čer 2009

Leni, to jo. Zachvilku už o ničem nevěděla 🙂

dulinka2
27. čer 2009

Teda Cipí, tě obdivuju..........Hlavně, že je vše v pořádku a snad už vás nebudou tprápit....... ☹

mladamamka
27. čer 2009

Ahoj Holky. Míšo hlavně, že je malá v pořádku. Tak jsem dneska 8 den po Et a test negativní. Takže těhotenské bacily tu bude muset roznést někdo jiný. Leni jsi na řadě, tak doufám, že ty to dotáhneš do krásného konce.

cipisek007
27. čer 2009

Mamčo a není brzy na testík?

Duli, maminy vydrží hodně, jen aby byly díťata v pořádku 😉

mladamamka
27. čer 2009

Mám strach Míšo, že nic. Počkám ještě na ten 10 den.

cipisek007
27. čer 2009

Věřím, že máš strach ☹ Moc budu držet palce, bohužel víc udělat nemůžu 😔
Co budeš "podnika" potom? Nestíhám vás dočíst a o IVF vím jen co tu přečtu.

mladamamka
27. čer 2009

Míšo díky za podporu. No říkala jsem si když to nevyjde tak pojedem na dovču. A taky chci aby mi udělali ňáký ty testy tu imunologii a ještě něco. A do Ivf půjdu znovu asi v září.

cipisek007
27. čer 2009

Třeba bude mít dovča úspěch 😉

Všem krásný víkend! 😵