ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
29. bře 2011

@lenkacar ¨no tak to ten Ket už sakra aby vyšel ne když už máš základ doma? 😵 😵

lenkacar
29. bře 2011

@pepek007 jo už nic neřikam ani na dvojky ,mlčim jak hrob ..ale ket jak známo moc nevyjde,jen baronek mi dodává trochu naděje,ten šok z dvojčat už u nás taky proběhl tak už beru všechno ..

lenkacar
29. bře 2011

jo a abych úplně náhodou nezhubla tak tady žeru nutelu ..ježiš a ted se mi začlo chtít chrápat .. 😕 hlavně abych tu lžičku nespolkla

lenkacar
29. bře 2011

pepčo ty to pořád ještě řešíš? já už ne po těch útrapách ..

baronek
29. bře 2011

@lenkacar jasan, že ket může být úspěšný a může být v pohodě, i když se zavádí jedno embryjko, i takové případy tady byly
Holky, já nevím, jak to tady mám vyřešit, budu muset vyvěsit ceduli, že někoho přijmeme a doufat, že se přijde zeptat někdo normální 🙂

lenkacar
29. bře 2011

@baronek já bych přišla ,ale ted mám v plánu mateřskou baronku

lenkacar
29. bře 2011

to je stejně v prd..holky z prahy taky by nabídli práci a i v budějkách a a tady nic ..

baronek
29. bře 2011

@lenkacar dobře, tebe si teda škrtám 😀

pepek007
29. bře 2011

@lenkacar Leni jako já už ho taky vůči sobě neřešim nějakej názor na to mám a vím co chci a nechci a zbytek se dohodnu v Artu v den ET 😉

lenkacar
29. bře 2011

@pepek007 nech to na nich ,na kvalitě co rozmrazí a uvidíte ..

lenkacar
29. bře 2011

@baronek jo škrtni ..ted to fakt neberu ..ježiš já jsem jako moucha ..sfetlá

macinaz
29. bře 2011

Ahojky holky,tak jsem se sem dnes konečně dohrabala,celý dopoledne jsem gruntovala a teď jsem se konečně trošku upravila k světu a až se malej vzbudí,tak pofrčíme na sluníčko 😉 🙂

@lenkacar ať ti to v pátek dopadne mocinky dobře,budu na tebe myslet spíš na vás a pak za 14 dní chci slyšet nádherný výsledek 😉

lenkacar
29. bře 2011

@macinaz ok ,píšu si ..,,potěšit maci,,

pepek007
29. bře 2011

@lenkacar jj hele Leni a tobě se vždy v pohodě rozmrazily všechny? 😎

pepek007
29. bře 2011

zdravím Maci 😉

macinaz
29. bře 2011

@lenkacar já tě pak potěšim za měsíc,jak mi v pátek vyjde Praha jo 😉

lenkacar
29. bře 2011

@pepek007 to jo ,ale nikdy jsem neměla dvojky

lenkacar
29. bře 2011

@macinaz tak jo potěšíme se navzájem ..

macinaz
29. bře 2011

@pepek007 zdravím zdravím

lenkacar
29. bře 2011

holky je mi na blití ,točky jako bejk ..odc´házim směr gauč 😔

pepek007
29. bře 2011

mazej Leni a přeji ať je líp!! 😉

pepek007
29. bře 2011

no jen já nemám koho zatím čím potěšit 😢

macinaz
29. bře 2011

@pepek007 já budu ráda jenom za dobré výsledky a tebe to také brzo čeká,na mě si další pokus ještě počká 😒

pepek007
29. bře 2011

@macinaz nu jasnačka se budu kochat a sdílet s vámi všemy jen samé dobré zprávičky a třebas se někdy dočkáte ode mě , že to vyšlo mno 😉 jj ty čekáš na tu Prahu ne? 😵

macinaz
29. bře 2011

@pepek007 jj v pátek jedeme

lenkacar
29. bře 2011

no a už jsem asi cajk,je to jako vždy chca nechca musim lehnout ani nemusim spát ,ale natáhnout a zavřít oko..

baronek
29. bře 2011

@lenkacar máš na to nárok a my ti to tiše závidíme, že můžeš ležet 😀

lenkacar
29. bře 2011

@baronek no hele ty točky mi nikdo závidět nemusíte ,jsem myslela, že vyhodim tu nutelu 😔 😝 ,ale ustála jsem to ,příště si dam majzla co žeru před dávkou ..po tomhle pokusu jdu asi na detox

baronek
29. bře 2011

@lenkacar stejně ti dal zabíjáckou dávku 😝

baronek
29. bře 2011

@lenkacar jo a už jsem přibrala pět kilo, takže za chvíli ze mě bude kombajn, to se má Fandík na co těšit 🙂 😀 😝