ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
29. bře 2011

ted mi jako poradte jo co mám dělat ,práce ,kterou nemůžu odmítnout ..a zrovna ted se naskytne kuwa práce .. 🙄 táta mě zabije ..,3roky na to čekam a zítra se tam má jít ukázat ,holky mě raní mrtvice ,vláda vzteklej ,co když to nevyjde a mě to uteče ..holky já jsem vyklepaná jak startka ,zapněte mozek a poradte co mám jako dělat

pepek007
29. bře 2011

@lenkacar Leni tak tomu říkám prekérní situace 😖 hele s tímhle se asi budeš muset rozhodnout sama holka já vůbec nevím jak Ti poradit jak na práci tak na mimčo čekáš hodně dlouho teď jde jen o to co je priorita v tuhle chvíli 😕

lenkacar
30. bře 2011

tak mizim..kdyby bylo to dítě jisté tak neváíham ani minutu to je jasný ,ale jistý to neni ,jak známo.. 😔 takže jdu na pohovor a uvidíme co dál ,pokusila bych se oddálit nástup ,pokud by mě chtěli a chtěli hned ..kdyby mi dalů michálek štempl že ted to vyjde ,tak se na to vyseru ..

barabasek
30. bře 2011

@lenkacar Leni pohovor schvaluju udělala bych to také tak, zkusila bych oddálit nástup aspoň o 14 dní. 🙂

pepek007
30. bře 2011

já chci taky štempl, že to vyjde 😠 😀 dneska mám den pro sebe malá má v jesličkách první velký focení tak jsem na to zvědavá noo a já si jdu uklidit a pak se asi někam vyjedu juknout do obchodaků a udělám si radost uvidím tak úklidu zdar 😀 jinak bré ránko všem 😵

baronek
30. bře 2011

Dobré ráno děvčátka moje, zase bude krásně a já jako normálně v práci 😀

baronek
30. bře 2011

jo a včera mi tchýně řekla, jestli jí to už nechceme oznámit, že je to na mě docela vidět, tak se ptala i Fandy, jak je to s tím chováním a on jí řekl, že se zlepší 😀
A pak když jsme odcházeli, tak mi vzal notebook a povídá, že mi to vezme, když jsem ta těhotná a chudák jeho mamka neví na čem je ....

pepek007
30. bře 2011

@baronek a jééé koukám zase veselo noo však už to vše oznámíte a budete mít klid o vejkendu hele 😉

pepek007
30. bře 2011

@baronek joooo zase je krásně já miluju jaro a podzim 😎

baronek
30. bře 2011

@pepek007 já mám teda radši léto, ale když svítí sluníčko, tak mi nevadí žádné období ...

lenkacar
30. bře 2011

tak jsem doma milé dámy...nevim jestli mám být ráda nebo ne ,ale ....nástup příští pátek ,chtěl samozřejmě ihned ,takže připravená lež ,jedu na dovolenou 😉 a horší je holky ,že mi na konec při odchodu řekl ,že mluvil s tou paní co jsem jí už dříve kontaktovala a ona že měla pro mě jiné místo,kdyby on si mě nevzal ,holky tam kde já celou dobu chci ,to bylo tak trapný že jsem mu ani nemohla říct ,hm tak díky já si počkam teda na to místo jinde,já k vám teda nechci,.když mi celou dobu řikal ,že to místo mám protekčně 😒 jinak kluk sympoš kolem 30let

baronek
30. bře 2011

@lenkacar určitě všechno dobře dopadne 🙂 tím myslím mimčo i práce 🙂

lenkacar
30. bře 2011

mě bylo tak pitomý mu říct ,at mě teda nebere ..to nešlo ,jsem z toho smutná a před chvílí volala pipka at jdu ted v pátek do práce a v sobotu tak jsem jí řekla že ne ,že nastupuju jinam a v pátek si vyřizuju papíry

baronek
30. bře 2011

@lenkacar týden po ketu budeš doma a budeš hezky odpočívat a pak hezky do práce a alespoň na to nebudeš myslet

lenkacar
30. bře 2011

@baronek on byl ten šéf tak milej ,že jsem mu nemohla říct ,že ne ..pár lidí tam i znám ,tak to snad bude v pohodě

pepek007
30. bře 2011

@baronek nooo ale nesmí bejt 35 ve stínu to pak člověk padá na hubu 😖 😀

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar no vidíš Leni tak teď máš vošéfovaný jak pracovní místo, tak ketík ať už vydařený nebo nevydařený tudíž něco z toho vyjde na tuty 😵 to je krásný 😵

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 vladís se tváří nasratě ,ale až ten šok vstřebam tak budu třeba ráda ,změřila jsem si to 20min. cesty

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar na Vládíse prď tady jde o tebe a vysněnou práci přeci ne?? Místo aby byl rád tak hudruje 😠 😎

pepek007
30. bře 2011

si asi napustim vanu a dám nejen frndu do laťě ať nemusim večer 😉 😀

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 ¨no vysněný mám pobyt doma ,ale když práce tak tahle no ..

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar nu jasná věc ono se uvidí jak se co vyvine 😉 ale asi mimčo kdyby klaplo, tak by to bylo nadevše přeci 😲 😎

pepek007
30. bře 2011

táák já už jen vyžehlim jendu košili a mám vše v cajku jak jsem chtěla 😉 i vanu jsem dala a jsem jako nová 😀

pepek007
30. bře 2011

ať už je květen 😝

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 kam se chystáš že ladíš podvozek? 😕

lenkacar
30. bře 2011

já půjdu na ket za chlupatku .. 😲 už je mi všechno jedno

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar Leni já se udržuju permanentně pač u nás je spontánost neplánovanost a neorganizovanost hlavně v sexu 😉 😀 a teď když byl čas, tak jsem to poladila abych nemusela večer 😉 takže jen pro můj dobrej pocit 😎

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar jj máš recht - já si myslim, že jim je to tam úplně jedno že jich denně vidí tolik že vůbec neřeší kdo jí jakou má 😉

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar co to je za přístup, že je Ti všechno jedno??? 😕 😨

provence
30. bře 2011

Ahojky, jak se máte? Leni gratuluji k práci. 😉