ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

macinaz
30. bře 2011

já bych nemohla mít ani o trošku delší nechty na nohách i teď s krátkýma mám stále roztrhané ponožky na palci 😠

pepek007
30. bře 2011

@macinaz no to je fakt hodne blbě prezentovaný od ní ☹ to měla říct když už tak jinak a ne takhle hnusně 😨 🤐

macinaz
30. bře 2011

@lenkacar francie je moc hezká celkově,na rukách je báječná a letost si udělám i na léto franci z gelovek na nožky,ale v krátkém provedení 😀

lenkacar
30. bře 2011

@macinaz já teda taky jako na nohách vůbec ..zrovna včera jsem si operovala prstíček ,začal bolet ,asi jsem si nedostřihla krajíček a nějak to zlobí,já jsem nebezpečná i s rukama se musim hlídat ,mám to jako zbraně

pepek007
30. bře 2011

@macinaz jooooo Maci přesně to já mám taky a tuhle jsem na to i sakrovala protože jsem si koupila 5tery nový ponožky a ani ne po měsící díry na palcích 😠 🙄 😀 takže i proto jsem to sudnala a možná v létě na boso zase nechám ale jako už mě ta euforie taky přešla a nějak moc nebere no takže uvidim možná se na to vyprdnu a prd se stane 😉

pepek007
30. bře 2011

@macinaz jj to souhlasim je moc hezká jak na rukách tak nohách ale musí se to udržovat jooo pokud teda nemá človek gelovky asi 🙂 😉 😵

lenkacar
30. bře 2011

jinak na rukách je to fakt jako pěkný to jo

macinaz
30. bře 2011

@pepek007 ale zase o tom neví,kámoška se na mě podívla,protože to ví co se stalo,třeba až zase příde do školky tak nic neřekne a raději bude držet jazyk za zuby

lenkacar
30. bře 2011

jenže jak už bylo 100krát řečeno já jsem hajzl co nebude někam chodit

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 Lenís rozparovač 😀

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 no ..nevim jak to dokážu ale zapichuju se do zdi ..asi jako neodhaduju vzdálenost boco

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar cože jakej hajzl??? a co nikam chodit? 😕

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar hlavou? 😀 nosem? 😀

macinaz
30. bře 2011

@pepek007 ale gelovky musíš zase doplňovat,ale zas to vypadá líp naž na normálním nehtu,víc to jakoby vynikne

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 že jsem já hajzl co nebude chodit na nějaké údržby lenýse

pepek007
30. bře 2011

@macinaz Maci s tímhle si myslím, že má problémy víc mamin hele to je normální bych si s tím nelámala vůbec hlavu já vim řekla to hnusně ale záměr byl asi dobrej ale malej je šikovnej a pochopí co co znamená a čim bude starší tak bude i víc věcí chápat a nazývat jinak takže bych byla v klidu 😉 hele a to se jako chodí na logpedii?To jako půjdeme taky jestli co a jak nazýváme??? 😕 😕

macinaz
30. bře 2011

@pepek007 jo ale pak někam přijď s dírou na palci 😀 vezmeš nový ponožky a než tam dojdeš budeš mít díru a např. na doktora bude koukat paleček z dirky 😀 😀

pepek007
30. bře 2011

@macinaz jo ale neláme se to a neomeje a neošoupe kdežto já když si jí udělám resp zajdu si na ní pač já bych si jí sama neudělala 😀 tak stejně doma při těch běžnejch věcech se Ti omejvá a ošoupává a tak no takže gelovky na to asi ideálka i za cenu doplňování 😉

lenkacar
30. bře 2011

no jako jsem se já přihasila do artu s holou pípou a až doma jsem pak zjistila že jsem si přes ten cintloch nevšimla ,že je chlup sem ,chlup tam ..já myslim ,že ty jsou fakt už zvyklý na všechno ..i na díry ve fuskách

pepek007
30. bře 2011

@macinaz no trepas jako blázen uff to nechci nikdy zažít 😀 mě se teda dral ven jen z jednich bot takových uzavřenějších polozimních botek 😀 tam jsem ho viděla skoro každej den 😀 jinak všude až časem 😀 jooo ta ostuda u DR úplně to vidim jak si zuju boty třebas u pediatra nebo u gyndařky a tam tohle 😀 kuk na dr 😀

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar Leni 😀 😀 😀 😀 foe já z tebe zas nemůžu 😀

lenkacar
30. bře 2011

jako já mám jedny značkový ponožky a ty sundam a mám z nich chlupatý nohy 😀

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar ale když se jde na ET tak máš vlastně ponožky ne?Nebo jsem je neměla? 😕 ty já asi jo čoveče 🤐

macinaz
30. bře 2011

@pepek007 ne malej má opožděný rěčový vývoj,on ještě moc nemluví,no prostě línej chlap 😀 já z toho vědu vůbec nedělám mi se spolu domluvíme a stejnak ho život naučí,on chodí i ve školce do logopedické třídy a kamarádka si sním každý den povídá a on po ní nad obrázky opakuje,takže jestli váš prcek mluví,myslím že stopro 😉 tak tam chodit nebudete,třeba jenom až potom,jestli mu nepůjde říkat např. R

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar twe 😀 někdo si nohy holý aby je neměl chlupatý a Leni si vezme fusky a aniž by je chtěla mít chulpatý tak je prostě má chlupatý 😀 je otoč a vyklep a vyper obráčeně a vyavivážuj 😉

macinaz
30. bře 2011

já jsem na ET měla ty jejich natahovací až k bradě 😀 no prostě sexy

macinaz
30. bře 2011

@pepek007 no malýmu také když sundám punčochy tak to má samý chlup,ale ještě se mi to nepodařilo vyprat ani po rubu 😲

pepek007
30. bře 2011

@macinaz jo takhle tak to já myslela, že s ejako ještě chodí pak někam na logopedii 😉 no tak to naše je ukecaná teda fest a R jí jde už od 9 měsíců tak nás to asi určitě mine ale vím, že já jsem s R měla prblémy a chodila jsem na logopedii jako malá ataky vim, že jsem tu dr nesnášela ..byla na PK JIh tady v ČB zezadu a z tý jsem měla jasnej syndrom bílýho pláště 😠 Maci každý dítě je jiný nějaký chodí v 10 měsících nějaký až v roce a pů někdo už v roe na wx někdo má pořád plínky atd takže to pohodlně dožene prcek neboj vůbec - kamarádi a život mu dá co potřebuje a on si to sám přebere 😉 ty jo to nai nevim že jsou nějaký logopedický třídy jako já jak jsem nechodila do školky ani jelsí tak vim prd jak co je nebo bylo ještě že tu máme takovou fajn ředitelku a říká mi to extra jako debilovi 😀

pepek007
30. bře 2011

@macinaz thy jo a ještě s proužkama ne? 😀 tak to jsi byla za hvězdu dne ne? 😀 no já zas měla takový ty šodavý ze spoda s protismykovým efektem ale ten trapnej vzor kytiček a berušek nebo co to bylo 😀 no co ale bylo teplo 😀

pepek007
30. bře 2011

@macinaz mě právě pomohlo to dát na menší stupeň prání víc aviváže a naruby když něco chlupatilo jako nevymizelo to úplně ale o dost miň jako jo ale asi záleží na matroší celkově neni bavlna jako bavlna mno 😒