ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

tinpet
autor
1. dub 2011

Tu na tebe celý odpoledne číhám 🙂 Takže, Leni, teď pěkně v klidu, ať se stará chlap a ty se moooc opatruj!!!! Budu dál číhat 🙂 Hrozně moc držím pěsti!

lenkacar
1. dub 2011

@tinpet díky moc 😉

pepek007
1. dub 2011

Leni tak přeji ať se hezky uhnízdí mimísci a vydrží celých 9 měsíců 😎 😵

pepek007
1. dub 2011

@lenkacar Leni a kdy budeš testíkovat cca? 😉

lenkacar
1. dub 2011

@pepek007 tak jsme vzali děti na večeři .. a dostaly hruškovej džus a kuřecí v těstíčku a hranolky a cucnout pivsona,testy ? no to nevim..podle posledních zkušeností to nemá smysl dřív jak 11den

pepek007
1. dub 2011

@lenkacar si je teda pěkně hejčkáte jen co je pravda 😉 to je Vládís jako milius ne teďka a neprudí ani 😵

pepek007
1. dub 2011

@lenkacar jasné 😉 za 11 dnů chci číst, že jsou tam // 😉

lenkacar
1. dub 2011

@pepek007 no hele jako žádná sláva s vladísem ,ale my se nedáme ... 😉 jsme na něj přesila 😀 😝 a když jsme jeli odtud tak jsem jim domlouvala ,že se klidně můžou chytit oba ,že už nebudu brečet ani vyvádět

lenkacar
1. dub 2011

a zjistila jsem ,že mi začíná vadit ten artovský vůňo smrad z tý dezinfekce 😖 mám z něj husí pokožku ..jako jsem mívala na lisol

lenkacar
1. dub 2011

tak si jdu lehnout k telce a pobavíme děti u kamenáku

pepek007
1. dub 2011

@lenkacar no tak to by bylo aby se oba dva nechytly Leni po takovej domluvě 😀 to je krásný jak to bereš panečku 😵

pepek007
1. dub 2011

@lenkacar tak přeji hezký večer a ahojky my zítra máme práce až nad hlavu nám přivezou nábytek do novýho takže se bude kompletovat snad za týden resp další víkend už stěhovat 😉

pepek007
1. dub 2011

@lenkacar jakej smrad já tam nikdy nic necítila 😕

lenkacar
1. dub 2011

@pepek007 aspon budeš mít vše připravený a do nového bytečku zahnízdíš v klídečku..jojo už mám v tom jasno ,asi poprvé za celé 3 roky vezmu jakýkoliv počet a budu to brát jako štěstí ..

lenkacar
1. dub 2011

@pepek007 nahoře na sálech ..ne smrad jako vůně ,ale dezinfekční

lenkacar
1. dub 2011

a sestra nahoře ,prej na mě ,,já vás znám,,no aby ne ,když už jsem tam smrděla po 9 že jo ,to by musela mít altzheimra aby ne.. 😀 😀 😀 😝 ,jsem říkala špičkovi abych mu třeba nevykopla zuby jak jsem se tam šplhala na tu kozenu ..to by mě jako mrzelo ,to je můj favorit č. 1 doufám ,že si ty děti uklohnil pěkně ..nejdřív odběr a ted ket ..já mu věřím

lenkacar
1. dub 2011

tak pic dámy a ještě jsem chtěla ,že nás bylo 5 a jedna byla na plastice 😉 takže na tom roku králíka asi něco bude ..nebo je to zajíc? no to je fuk ,něco ušatýho to má být 😕 😔 😝 😀

jitkaaa
1. dub 2011

Ahojky holky.Omlouvám se že sem vpadám,ale chtěla jsem se zeptat jestli je mezi vámi některá samoplátkyně .Chtěla jsem poprosit pokud ano jen orientačně o cenu v ART.Vůbec totiž nemám představu o ceně.Máme za sebou 3IVF a 3kety.Doma jeden 20měsíční zázrak.Poslední dva KETy sice byly // ale štěstí nám nevydrželo takže máme poslední 2 mrazáčky a potom ..........Proto bych chtěla vědět alespoň trochu na jakou částku se mám připravit.Děkuju za případné odpovědi

pepek007
2. dub 2011

@lenkacar njn ale tý práce s tim všim to nám večer upadnou ruce 😠 😀 no patříto holt k tomu a samo se to nesestaví 🙄 😀

pepek007
2. dub 2011

@lenkacar Leni tak s timhle přístupem to tuplem vyjde!! 🙂 a je to moc hezky řečeno 😝 😵

lenkacar
2. dub 2011

@jitkaaa já se na to ptala a mě řekl od 70do 90tis. podle výkonů a lékůa co jinam a zkusit nativ ? to bych asi na tvém místě zkusila já ,mě řekli v artu ,že mi to tam vyjde na 60tis. ale holky třeba v Praze psali kolem 15-20tis.Kdyžtak si to zadej do vyhledávače jestli nevíš co je nativ .. 😉 navíc v artu to dělat moc nechtějí ..ale jinde v praze nebo brně to dělají běžně ,tak jsou tam asi i jiné ceny ,nevim..

pepek007
2. dub 2011

@lenkacar Leni ale ty máš ještě jeden pokus IVF a jeden Ket ne? A to když stihneš do narozenin, tak Ti to pořád proplatí pojišťovna že? 😕 to stejně nebude třeba pač se to teďka povede 😉

lenkacar
2. dub 2011

@pepek007 já už bych šla max. na ten ket ,už na další pokus v žádném případě, v tom máme jasno oba

inza
2. dub 2011

Ahoj, po stimulce me zustal nejaky Puregon pokud by nektera mela zajem piste do IP. pekny den

pepek007
2. dub 2011

brý večer přeji 😉 hlásím mrtvolný stav a směr vana a postel 😀 jsme dneska pracovali jak zjednaný na baráčku a navečer jsme jeli na projíždku na kole i s prckem pač naši mají wellnes víkend a tak máme zcela vyjímečně prcka na víkend doma 😝 noo a tak jsme vyjeli na kolech původně jen kousek někam noo ale pak z toho byly 4 hodiny jízdy, 38 km a my utahaný, pes uběhanej a dítě nám uslo za jídzy když jsme se vraceli domů 😀 ale pohůdka a super odreagovní ..počasí bylo super a zahrádky s pivénkem jsme taky navštívíli 😵 jen ten zadek mě z toho kola bojí jak jsem letos ještě nejezdila a jako chodim jak "naprcaná bělice" 😀 už se těšim až zase vyrazíme 😵

pepek007
2. dub 2011

@lenkacar no ani nebude třeba Leni pač to vyjde 😉 ale je fajn, že máte jasno 😎

pepek007
2. dub 2011

@lenkacar my jsme se o podobným tématu bavili ve čt na tom rautu s tou paní protože jí bude teďka v září 40, má dvě holky z předchozího manželství - je rozvedená už 1,5 roku a má novou známost no a on by rád mimčo protože nemá žádný jemu je 43 takže i tuhle otázku řešili jestli jít do prcka nebo ne jako asi by jim to šlo přirozeně i kdyby ne tak by ivf nebyl problém o to nejde ale řešila právě věk, že teď je jí 40 a až by mimču bylo 20 tak jí 60 a co mu dá když už má dvě holky myslim, že 15 letý říkala ..no takže jsme si o tom mocm pěkně pokecaly protože ona neví co bude dál on by moc rád dítě a jí má taky rád a budou se i brát njn ale nikdo z nás neví co bude za rok natož zítra a jestli tu vůbec v 60 bude a když jo tak to dítě určitě přijde o tu aktivní mamču co bude jezit na lyže s ním chodit plavat atd protože v 60 každej vypadá jinak někdo je fit a někdo je rád, že si dojde na wc no mazec ti povím byla z toho fakt zmatená ale snad to nějak dobře pořeší nechce o něj příjit ale zase musí pochopit, že s ním taky nemusí za rok bý a pak zůstane s 3 dětma a co pak 😒

lenkacar
2. dub 2011

@pepek007 já třeba nikdy na lyžích nejezdila ,na kole málo a plavání taky moc nedam ,takže i tací lidé určo můžou mít děti 😀 ,ale vim jak to myslíš ve 20ceti je člověk nabuzenej jinak než ve 40ceti .. 😉 ten věk je opravdu znát,ale když se maj rádi ,určo by to mimi v klidu vychovali 😉 ,tak vy jste měli krásnej den s prcíkem

lenkacar
2. dub 2011

kdyby každej řešil co by kdyby ,tak by nikdo mít děti nemohl ,páč to neví žádná ženská jestli nezůstane sama,vše je v poho a pak přijde do práce třeba nová čůza a vše je jinak ..je jiná ,je zajímavá a je to v prdeli ..

pepek007
2. dub 2011

@lenkacar jj Leni jako jo všechno jde když se chce a holt se to někdy risknout musí 😉 já vím, že kdyby to měl řešit každej tak kde by ty lidi byly to souhlasim ale je to tvrdej oříšek a asi hodně těžký rozhodování si to vůbec nedokážu představit co bych dělala já na jejím místě ☹ to jen, že se rozpovídala a svěřila se nic víc 😉