ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

indigo
27. čer 2009

Ahoj kočky!

Mamko chápu, že raději počítáš s neúspěchem než si dělat planý naděje. Ale když někdo napíše 8. den po ET "test negativní, nevyšlo to", trošku bych ho nakopala do zadnice. Vždyť je hrozně brzy na nějaký závěry!!! Nechci ti psát, abys počkala pár dní, že tam určitě // budou, ale napíšu ti - počkej pár dní a uvidíš! 😎

Hezký víkend všem!!!! 😎

mladamamka
27. čer 2009

Indi díky, ale radši opravdu počítám s tou horší variantou. ty máš hotovou imunologii a jestli jo kde Ti jí dělali.

indigo
27. čer 2009

Mamko imunologii nemám, jen tu základní co si dělaj v Artu z krve sami. Našli mi protilátky na spermošky a nasadili právě prednison a gumisex, při každém ivf. "Klasická" imunologie se dělá jen v Praze a v Plzni, teď na ní byla Milča.

My jsme byli akorát na genetice, tady v ČB v nemocnici.

mladamamka
27. čer 2009

Chtěla bych taky potom tu imunologii a genetiku, ale ještě teda neházím flintu do žita.

indigo
27. čer 2009

😉
Jestli to teď nevyjde, rovnou se objednej na tu imunologii, čeká se dost dlouho, tak 2 měsíce asi. Kontakt má buď Milča nebo bude někde na netu. Bylo by dobrý mít tu im. i genetiku před dalším ivf, aby se kdyžtak přizpůsobila léčba. 😉

petreva
27. čer 2009

Ahoj holky, jen občas nakouknu a teď vidím, že se všechny palce teď drží Mladýmamce....ráda přidám ty moje 4 nebo raděj našich 16 😉 😉 😉

lenkacar
27. čer 2009

ahojík holky ..mamčo ještě se můžou objevit ...ale chápu tě že se obáváš

mladamamka
28. čer 2009

Ahoj holky opravdu moc dík za podporu, ale bohužel ani dneska na testu nic. Já vím ještě není všechno ztracený, ale uvidím. jo Indi počítám s tím, že pokud to teď nevyjde tak chci ty vyšetření určitě udělat.

lenkacar
28. čer 2009

mamčo já se taky bavila s michálkem že jestli nevyjde ket ,tak chci imuno.. 😉

mladamamka
28. čer 2009

Leni to určitě musíme si to nechat udělat to imuno, ale uvidíme třeba se ještě zadaří. Ale než půjdu na druhý IVF tak chci mít to imuno hgotový. Tak už koukám na tu dovču a budu muset dost šetřit.

lenkacar
28. čer 2009

to je jasný že před dalším ivf bych to chtěla mít ..jinak jsou to vyhozený peníze

mladamamka
28. čer 2009

Leni to je jasný. Škoda pak peněz kdyby pak zjistili, že je v něčem velký problém. No uvidí se.

gabinaf
28. čer 2009

Ahoj holky,
zdravím po dlouhé době...
Mladámamko- já měla lehce pozitivní test 18tý!!! den po ET, do té doby bylo vše negativní. Indi má pravdu, já bych ještě nedělala závěry, třeba to ještě vyjde (i když ano, nemusí 🙄 ). Tak držím pěsti 😉

mladamamka
29. čer 2009

ahoj Gabi díky za trochu optimismu, ale uvidíme. Musím počkat už nemám testík tak manžel mi ho koupí a budu testit až zítra.

barabasek
29. čer 2009

Ahoj holky krásný den všem a probuďte někdo už konečně sluníčko 😎

mladamamka
29. čer 2009

ahoj Bar tak co jak je? Jo sluníčko asi až do středy se neukáže, je to děs.

lenkacar
29. čer 2009

ahoj holky u nás zase leje

lenkacar
29. čer 2009

bydlíme u školy děti měli mít na hřišti rozluučkovou diskotéku ,tak hrály 10minut a zmizeli i se stanama ..to se nedá ..

mladamamka
29. čer 2009

Ahoj Leni u nás neprší, ale je to jen otázka času kdy zase začne. ještě, že bydlíme do kopce. Řeka už je určitě taky pěkně rozvodněná.

lenkacar
29. čer 2009

to by ty děti byly jako slepice zmoklý ..

lenkacar
29. čer 2009

divnej začátek léta ..minulej rok takový hice ,akorát jsme se vraceli z Tunisu a tadyx nás přivítali pařáky jak blázen

barabasek
29. čer 2009

Ahojky mamčo teď nás čeká 4 IUI okolo 9.7. Aspoň vyplníme čas před IVF Špička nám to doporučil protože v jiných zemích se zkouší 6x a pak až jdou na IVF

barabasek
29. čer 2009

tady neprší a ani to na déšť nevypadá 🙂

mladamamka
29. čer 2009

Třeba se Bar zadaří. Už by to chtělo tady těhulky.

barabasek
29. čer 2009

Tady jsou těhulky strašně nedostatkový zboží ☹ v práci každý den potkám strašně moc těhulí a žádný bacil se ne a ne chytit 😢

mladamamka
29. čer 2009

Jo to já taky pořád vidím nebo potkávám těhule. Aspoň, že sem sestra zajde s malou tak si jí aspoň pochovám.

barabasek
29. čer 2009

Leni a co ty bude letos nějaká dovolená?

hedi
29. čer 2009

Ahoj holky

hedi
29. čer 2009

Měla jsem dovolenou, tak jsem se delší dobu nezastavila.

hedi
29. čer 2009

Jo výsledký štítný byly lepčí než minule ale stejně jsou špatný,tak jdu
ve středu k endokrinoložce.