ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar no jo ale říkala jsi, že teď je to jinčí Leni přeci i příznaky a to jak se cítíš + testík takže vzhledem k tomu, že Ti to tu všechny přejeme a držíme co jen jde, tak si myslím, že to musí vyjít já vim jak to myslíš ale říkám, že čárka bude sílit a ve čt sama uslyšíš verdikt kladnej 😉

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar nééé ten je z Prachatic mylsim, že ze Lhenic tu někdo říkal tenkrát Špička je Prachatickej já jsem včera měla na mylsi pana majitele Artu ne doktory 😉 😀

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar twe já ani nevim zda maj psa 😀 a jakej barák nebo co všechno jen vim společnou vesnici nebo jak to nazvat - předměstí Budějc 😉 😀

pepek007
14. dub 2011

V teplákách budu vidět max já to v Hallo Kitty 😀

pepek007
14. dub 2011

No tak to bude u i nás když už je u vás pač co je u vás je za 5 min u nás takže šup sem s ním k nám taky aT´svítí 😝

pepek007
14. dub 2011

Leni tak si skoč do lékárny pro ten Mamatest ať máš klid ne? Nebo na krev si zajdi a budš mít jistotu a nebudeš muset čekat ty dny do kontroly 😉 ale lékárnu máš určitě kousek někde u baráku takže když vyběhneš a otestuješ tak uvidíš hnedka, že je vše ok a že to bylo jen testem 😉

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 tenhle test je nedostatkový zboží maj ho jen na náměstí ,neboj už jsem si umyla škebli a vyrazím s mamkou až přijde .. 😉 bych to nevydržela přes víkend,jo táák majitel ..aha ten mě nezajímá

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar mno tak šup šup a testit hele a pak info sem jasný? 😵 njn majitel mno ... 😝

macinaz
14. dub 2011

ahojky holky,zase je ošklivo
@lenkacar Leni četla jsem tvůj článek a je moc pěkný,proč mě to nikdy nenapadlo si nechat zmrazit i horší embrya,třeba bych měla také nějaký pokus k dobru 😒

lenkacar
14. dub 2011

@macinaz mě by to taky nenapadlo ,kdyby tam neudělala čoro martina kam se jí podělo 20vajec..copak se s tebou někdo baví o nějaké kvalitě a a radí se jestli něco chceš nebo nechceš? se mnou teda nikdy nikdo..

baronek
14. dub 2011

Ahoj holky, u nás škaredě a práce mám až nad hlavu 😲 Dneska jsem si přivstala a než jsem šla do práce, tak jsem poklidila kuchyň a vytřela, takže se musím pochválit, jak jsem šikovná 🙂
@lenkacar Leni, moc hezky jsi to napsala ....

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar jakej článek? 😕 no mě se taky nikdo neptal ale zase já jich tolik neměla pravda ...každopádně mínus jedno jsem pač jich měli zamrazit 5 po pk ale zamrazili jen 4 ale to asi aby se to po dvou mrazilo mno 😒 takže ve výsledku mám 4 kousky

lenkacar
14. dub 2011

@baronek a kde to čteš? já jaxi stále nechápu koníka

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar a jak se na to tvářili Leni?

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar no to s etaky ptám kde to čtete??

pepek007
14. dub 2011

@baronek nooo šikulka teda ..to říkám pořád, že po ránu se udělá nejvíc práce 😵

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 jako na co se tvářili?

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar no na to když sis vydupala to zamražení těch embrií

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 aha no řikala to před michálkem a ten ani nehnul brvou ..já jsem jí poděkovala ona se mohla jít třeba kousnout do prdele

pepek007
14. dub 2011

táááK a dneska odpoledne problěhně první pokus o nakrytí naší fenky 😉 😀 jsem na to zvědavá ....jestli ho ta naše na sebe pustí nebo estli on to dá jestě nenakrývat no tak uvidíme buď to klapne nebo ne o nic nejde 😉

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar no a díky tomu máš teď tenhle ET a úspešnej takže nevydupat si to tak bys neměla nic a nebyla bys kde jsi teď 😉

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 přesně a ikdyby z toho bylo nakonec prd ..mělo to snahu

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 to je jako budete přitom očumovat jo?jsem takhle jednou byla v zoo v praze a lida spousty a začli píchat žirafy a najednou nikde nikdo .. a jen já tam stála a čuměla jak si to rozdávaj

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 každej z hlediska bontonu odešel jen Leni si to užívala se všim vsudy 😀

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar no jako musíš u toho být pač on nikdy nenakrýval takže možná nebude vedět, že se má otočit a to mu musíš pak pomoct a pokud by byla fena neklidná, tak jí podržet prože se nesmí nai hnout když on ho má v ní jinak by si natrhnul pulču a ona by mu ho sevřela hodně moc 😒 radši je lepší to hlídat nikdy nevíš mno ...jako psi se nakrejvaj tak, že on na ní nakočí jak vidíš běžně ale pak když je v ní tak jsou k sobě zadkama nikoliv ona nahoře na ní s ním v ní 😀 to já taky nevěděla 😀

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar jj to souhlasim přesně 😉

pepek007
14. dub 2011

no nic já mizíkuju jdeme pro rohlíky do pekárničky a vyvenčit se tak zatím pa pa kočky jooo a kde čtete ten článek o Leni? 😕

baronek
14. dub 2011

když jsem nastartovala koníka, tak byla u oblíbených a u přátel jedna nová zpráva, tak jsem to otevřela a objevil se tam Leničky článek ....

macinaz
14. dub 2011

já jsme vám hodila také na můj profil příběh,takže si hezky počtěte.Za ty roky je to dlouhé 😨

macinaz
14. dub 2011

@pepek007 tak klikni na Leni profil a koukni na články,určitě to už najdeš,jinak jsem to našla stejně jako baronek