ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
14. dub 2011

jestli mě čeká další revize tak už na to seru na všechno .. 😠

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar no a jak vypadá teďka ten testík?Zesílil? Mno u mě sílil od začátku pěkně ale pár dní před dostáním ms se to zastavilo a bylo to stejný jako čárka mno tak jsem pak šla na krev a hacg kolem 50tky což bylo málo a pomalu klesalo a asi po 5 dnech spoždění přišla hodně silná ms a testík zeslaboval a po ms nebylo už nic na něm 😒 prostě to stoupá pak se to zastaví a nesílí hcg stoupá denně o destítky a ne stovky no a pak ms a je po všem tak to bylo u mě i u Vered když měla biochemický před tímhle .-((( jo a na utz samozřejmě nic 😒

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar při biochemickým se nedělá revize to skončí a odejde s ms Leni

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 aha ..tak aby to kdyžtak odešlo samo ..no nesílí nic pepčo

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar jj to by samo se vyřešilo ...se spožděním a hodně silnou ms až cucky ze mě lítaly ☹ ale nic víc neni třeba jen pak vysadit a tělo si s tim samo poradí no ale já bych neházela flintu do žita dokud nebudeš mít vžsledky z krve + utz tak neni nic ztraceno neplaš Leni

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar a to fakt neni tak silný jako předevčírem??To mi neříkej ...ani stejná kolej to neni? 😖

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 ale já vůbec neplašim ,jsem nanejvíc v klidu ..jen to beru jako fakt ,že se mi to nelíbí ..jak to probíhá

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 kašli na to pepčo on čas ukáže co s lenýsem má za plány 😉

lenkacar
14. dub 2011

hlavně at už se ve mě nikdo ničim nehrabe 😠

pepek007
14. dub 2011

Ok Leni jasný tak uvidíme ale zkus ráno testnout pro sichr a to rozhodne mno zda klesá bo stoupá ale dle mě kdyby to bylo biochem ický tak by bylo stejný jako čárka ....ne li silnejší 😉

baronek
14. dub 2011

@lenkacar Leni, nestraš .....už aby byl příští čtvrtek a věděla jsi výsledky 😉

baronek
14. dub 2011

baixy - hlavně, že to máte už za sebou, teď hezky odpočívej. A jméno pro holčičku máte vymyšlený???

pepek007
14. dub 2011

@baronek jo jo to bude jistota pač zatím jsou to jen spekulace ale i biochem těhu by čárka sílila a pak se zastavila ne že by nebyla skoro vůbec další den když předtím byla krásně viditělná takže Leni fakt bych spolejhala na tan ranní mamatest z moči 😉

lenkacar
14. dub 2011

@baronek slibuju že dam pokoj ,když mi sem, dáš fotku terezky

baronek
14. dub 2011

@lenkacar slibuju, že jí sem dám 🙂

lenkacar
14. dub 2011

zítra budem chytřejší ..s testíkem,stejně je rozhodnuto o našem osudu 😉

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar Leni já jen tomu asi nerozumim - dnešní odpolední Mamatest je slabší než ten před dvouma dnama?

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 ano pepi ..dnešní odpolední test je strašlivě slaboučký než ranní před 2dny a vláda řekl ,že už to nemám řešit ,že to nějak dopadne .. 😉 má pravdu ..jsem klidná a chci se s vámi bavit o všem veselém..jestli to je naprd stejně s tim nic nenadělám

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar joo tak to má pravdu nějak to dopadne 😉 a zítra se uvidí ale stejně pořád držím co jen jde 😉 😵 Tak něco veselýho jo? A nechceš třebas video jak jsme nakrejvaly dneska? 😀 😀 důchodci v důchodáku měli kino když se jim nakrejvalo pod okny ale že to trvalo to byla komedie 😀

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 ty vogís myslim na vás fakt celý odpoledne jak si to psiska rozdali a co povedl se zásun?

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar ty hele mě to přijde hrozně komický pač to začíná předehrou jako lízáním ouška zádíček pak frndy mno a pak několik rádoby zásunů ale vždycky ta fena nastaví a uteče provokatérka 😀 no a pak jako když držela a fakt chtěla, tak zas pes nevděděl kam s lofasem takže ho měla taky v uchu atd 😀 ale po 45 minutách jako se podařilo a cajk ale ty obštrukce 😀 jsem s ejim snažili pomoct jako nasměrovat a podržet fenu ale to zas se nelíbilo ani jednomu a ucukli hnedka tak jsme pak řekli, že na to prdíme nekoukali jsme na ně a ejhle bylo to tam 😀 takže s epovedlo teď jen otázka zda z ní bude těhule taky nemusí se to povést kord u prvokrytce takže za 30 dnů jdeme nan UTZ a uvidíme zda se zadařilo 😉 😀

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 a byli svázaný?

lenkacar
14. dub 2011

@lenkacar ta psí předehra pěkná čéče ,ale jako pincek v uchu 😕 ,ještě ,že jí nevypíchnul oko .. 😀 😝

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar jj byli asi tak 13 min cca 😉 nooo jako orgie neskutečný ale prdka tak uvidíme buď to klaplo bo ne mno o nic nejde pokud ne 😉

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar no veterinu jsme kdyžtak měli cca 300 metrů kdyby to bylo do oka třebas 😀

lenkacar
14. dub 2011

@pepek007 tak to je dobře ,že jste vybrali tak pěkné místo ,důchodce jste pobavili a na veterinu blízko ..tak budu držet pěstě at máte malý ocásky

pepek007
14. dub 2011

@lenkacar kujeme Leni ale uvidíme 😉 no a zítra ráno čekám zprávičku s testováním 😉

pepek007
14. dub 2011

jsem teďka na Fb hodila povedený fotečky prcků s kterýma chodíme ven a tak 😉 😀 i foto z Bezbotu tam je ale jen 4 kousky celkem 😉 konečně jsem je stáhla z mobilu 😵

lenkacar
15. dub 2011

je to biochemko,už 2 dny to cítim v kostech ,bohužel ...čárka z ranní moče je slabší než 10den,je to prostě v prdeli ,co dodat ,asi to vážně na sobě poznam ,když to jde do kelu ..a to ten začátek byl takový slibný,nebo aspon jsem si to myslela no ..co holky naděláme ,takový je život ,ted jen doufám ,aby to odešlo z mrchou a nemusela jsem na výškrab

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar Leni tak to mě moc mrzí tohle ☹ jako ale ještě nedorazila mrcha a zázraky se prostě dějí neházela bych úplně flintu do žita i když to tomu zatím nasvědčuje rozhodnuto 100% neni stále ☹ 😉