ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
15. dub 2011

@pepek007 mrcha ani nedorazí dokud nevysadim léky ..to mi řekl doky ..nic nemůže být horší než potrat v 10tt,tohle je sice pitomé ,ale nic co by mě skolilo..tak se netvařte smutně

lenkacar
15. dub 2011

@pepek007 víš co mě ted čeká? detox jater a ledvin a po tom všem 😀 a budu se těšit na vaše ocásky

lenkacar
15. dub 2011

normálně se ze mě stává železnej lenýs ,kterýho nic neskolí ..už jsem si všechny slzy vybrečela posledně .. 😉 a ted neni proč brečet ,když to k tomu neni tak neni .. 😉 příroda je velmi moudrá 😉 ,ale zabila bych píču co nechá utopit 2l dítě ve vaně 😠 ,to mě sere

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar mno já nesmutním pač ještě nic nei jistýho a rozhodnutýho Leni 😉 ale je moc fajn, žeto bereš takhle s nadhledem 😝 a to máš jen co za prášky?Jen ten ultroš?

pepek007
15. dub 2011

No tak k tomu nemám ani slov celkově k týrání dětí všeobecně 😠 🙄 bych musela bejt hodně sprostá a odstřelovat na místě 😠

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar jj detox bude na místě a dáš tělu oraz 😉

macinaz
15. dub 2011

ahojky holky,přišla jsem jenom na skok pozdravit a dočíst.Leni úplně mi za tebe tečou slzičky 😢 ,ale ještě to nevzdávej 😉
bio samo odejde s menz. a souhlasím s pepi,jak to s bio probíhalo s testy.Jinak s tebou souhlasím,i když je to ošklivé je lepší to zjistit teď než po 10tt

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar Leni radši mi řekni co dneska budeš dělat 😉 já teda nic pač mám vše hotovo a prcek je v jeslíčkách takže jediné co udělám tak vykoupu fenku pač je celá oslintaná z toho včerejška - boudu jsem jí už vyluxovala a dala čistý hadříky tak jen tohle mno 😉

pepek007
15. dub 2011

@macinaz pěkná profilovka Maci 😵

baronek
15. dub 2011

@lenkacar a pořád testíš mamatestem 10????

tinpet
autor
15. dub 2011

Ahojky Leni, nějak se mi po těhle zprávách nechce ani psát... příroda si prostě rozhoduje sama... a někdy se prostě mýlí a naděluje tam, kde je to zbytečné a naopak...

pepek007
15. dub 2011

no tak kde vás mám holky? 😉 mám časíka tu jen promazávám pc a dělám v něm pořádek 😉

lenkacar
15. dub 2011

@tinpet
@baronek
@pepek007 byla tu martina tak jsme pokecaly o životě u kafí a taky mamka došla ,tak jsme to probraly ,nesnášim plané útěchy ,tak to ani nedělejte prosím..musím být silná 😉 ,jinak se v ten čtvrtek nechám zkontrolovat jestli to neni mimoděložní a jestli to teda odejde s mrchou samo 😉 ,baronku zdraví tě martina,jojo mamatestem..neni o čem mluvit ,je to ztracené ,já to prostě vim

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar jj pro sichr to je i na místě a uvidíš co a jak ti určitě taky naberou krev a zjistí hcg 😝 utěšovat ani litovat tě nebudeme Leni neboj ale já pořád věřim, že se to ještě může obrátit 😉

lenkacar
15. dub 2011

@pepek007 tady je ale hnus počasí ,bléééééééééééééééééééééé

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar tady taky ☹ prší a fouká vítr a je zima 🙄 kde je to slibovaný jaro 😎

lenkacar
15. dub 2011

@pepek007 to nevim ,ale u nás neni 😕 no co aprílový počasí

lenkacar
15. dub 2011

@pepek007 co budeš vařit o víkendu?

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar jo to je přesný jsem teď byla se psem ale ani na to chození s nim venku to neni jak je hnusně aprílově 😠 😀 ty čoveče nic extra ..dneska k večeři bude čočka s wolským okem a okurkou a porková polévka

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar a v sobotu a na neděli budou knedlíky plněný uzeným s cibulkou a zelím takže normálka jídla ..a hovězí vývar s písmenkama a zeleninou 😀 😎 😵

lenkacar
15. dub 2011

@pepek007 hm knedlíky s uzeným .. 😵

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar jj dlouho nebyly a máme na ně chuť 😉 ty jo já si jdu dát 20cet nějak mě to počasí znavilo takže mažu koukat do postýlky na tv 😉 mějte se zatím moc fajn a zaskočím pozdějc 😲

lenkacar
15. dub 2011

@pepek007 papa a dej si 30za mě 😀

baronek
15. dub 2011

a já dneska celej den zvracím, fakt to nechápu, když celou dobu nic a když to ostatním přestává, mně to začíná ....
Dneska jsem snědla jenom kuřecí vývar a banán 😝
Já budu dneska dělat guláš na zítřek, protože máme brigádu a já jdu do práce, tak aby bylo uvařeno, ale spíš to bude muset uvařit Fandík 🙂 já už se těším do postele, celej den jsem na krámě a mám toho plný zuby 😠
@lenkacar drž se kočko

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar dala jsem teda 30cet i za tebe Leni 😀 ale jsem jak praštěná koštětem si musím dát 3v1 abych se probrala 😝

pepek007
15. dub 2011

@baronek no prosimtě ty si uvracení vybíráš až teďka jo? 😕 a nebylo to jen špatným jídlem? Tak to přeji ať je co nejdříve dobře ale měla bys víc odpočívat dle mě pořád jen práce práce 😠 ☹

lenkacar
15. dub 2011

@pepek007 taky jsem si dala 3v1 a znova přelákla pařát pro radost a funim ..blé už aby ty hnus pocity přešly ..a šlo to ven ..už aby byl čtvrtek,to je jedinej den ,kdy má vladís volno,tak ani nemůžu dříve ,by mi nevěřil ,že to mám vysadit,kdyby to neslyšel od doktora

lenkacar
15. dub 2011

baronku chudáčku poblijonku 😵 ,je to náročné ,ale bud ráda za každý těhu den s terezkou 😵 ,jinak martina si teda užívá s tim svým pitomcem ,to bys nevěřila .. 😠 jak si někdo nedokáže vážit štěstí které ho potkalo 😲

baixy
15. dub 2011

@baronek No to je dobrý, já už skoro nezvracím a ty jsi začala 😀 Občas ještě něco hodím, ale to už je v poho.
Snažím se co nejvíc ležet, ale už mě to nebaví. Celou noc jsem přemýšlela, jestli ten včerejšek holčička přežila - to mačkání a píchání jehlou 😖 Trochu mě ještě bolí břicho, ale snad to bude dobrý...
Leni uvidíš jak se to celý vybarví, já jsem tohle zažila, tak nebudu psát že to bude nebo nebude dobrý, prostě to nějak dopadne, i když všichni ještě doufáme....
Jméno pro holčičku nemáme, nenapadá vás něco kromě Terezky? 😀

pepek007
15. dub 2011

@lenkacar čt je tu coby dup Leni 😉