ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
27. dub 2011

@allisska ahojky holka!!!!!!!!!!!!!!!!já taky nenadávam ,že se jim u mě nedaří ..já nadávam na přístup..za to ,že mi to nejde nikdo nemůže 😉 a až doted mi tam nikdo nenasral kromě embryologů,bohužel tentokrát nebyla znát ani ta snaha..

lenkacar
27. dub 2011

no holky já se byla zeptat v krámu kam se cpu ty 3roky a smůla měsíc tam maj novou pani ,ale je to ta co chce jinam ..blíž k svýmu bydlišti ..tak jako výhledově .. 😉 tak jsem tam s nima dala řeč s vedoucím a zástupkyní a uvidíme..oba je znám ,dělali jsem tam uiž dřív spolu ,oba mě poznali ,no tak do léta se nikam cpát nebudu a budu čekat jestli to neklapne tady ..nepochopim jediný že tam mám žádost 3roky a nikdo z vedení mi nedá vědět ,že se uvolnilo místo tam

allisska
27. dub 2011

@lenkacar Ahoj Leni, mě je to jasný, že nejseš naštvaná, že se jim nedaří u tebe. Překvapilo mě, jaký mají teď přístup. Asi hoši nestíhají, v Artu zástupy lidí a v jejich ordinaci se taky dveře netrhnou - chtějí mít hodně a takhle to pak vypadá a doplácíme na to samozřejmě my... 😖

lenkacar
27. dub 2011

@allisska jojo ,když verbujou novou ženskou na celé ivf je tam hodinu ..no hrůza ..já jsem tam 10minut a jdu odtud vytočená,je vidět že je unavenej a bez zájmu ..nedivim se ,ale jde o moje zdraví a peněz nás to taky už stálo mraky a chci povzbudit a ne jít odtud s tim ,že neví už co se mnou ..

allisska
27. dub 2011

@lenkacar Jo, Leni, to s tebou souhlasím. Proto jsem ráda, že jsem odtud odešla. Sice cestování do Prahy není nic moc příjemnýho, ale pan doktor je tam pro mě takovým "balzámkem na duši" 😅

lenkacar
27. dub 2011

@allisska jezdíš do pronatalu?hele počkam do léta jestli mi vyjde ta práce a pokud ne tak zkusíme přejít k jiné pojištovně a zkusím jiný car

pepek007
27. dub 2011

źdravím nově příchozí 😉

pepek007
27. dub 2011

@lenkacar ty jo tak to je zásadní změna Leni že jdeme do dalšího pokusu IVf a jinde? 😉 😵 no paráda 😉 🙂

lenkacar
27. dub 2011

@pepek007 ona je allis taková stará nová 😀

lenkacar
27. dub 2011

@pepek007 jako to neni vyřešené s vladísem ,ale ted čekam co práce ,pokud by vyšlo to co chci ,tak už nic hrotit nebudu

pepek007
27. dub 2011

@lenkacar 😉 😀 takže jako já 😀

allisska
27. dub 2011

@lenkacar jo jo, stárá nová, tos napsala hezky 😀 Ne do Pronatalu ne. Byla jsem teď v PFC - tam je to bomba, ale ty nemají smlouvu s VZP. Mě to bylo jako samoplátci jedno. Teď asi budu chodit do Iscaru. Jestli se rozhodneš pro změnu CARu, tak to mohu jen doporučit. U mě to byla příjemná změna, zase další naděje...

pepek007
27. dub 2011

@lenkacar hele s prací je to celkově na 2 věci všude a bude jen a jen hůř takže být tebou tak pokud bys měla možnost vysvěné práce, tak bych do toho prostě šla Leni 😉 do IVF můžeš jít až někdy časem třebas až bys měla stálý místo 😉

allisska
27. dub 2011

@pepek007 Díky za pozdrav 😉

pepek007
27. dub 2011

@allisska vůbec Nz 😉 jsme rádi, že se to tu rozroste zase o jednu z nás víc 😉 to tu musí přecí žít 😉 😵

lenkacar
27. dub 2011

@allisska hele tak to znám jen KFC 😕

lenkacar
27. dub 2011

taky se mi jako víc líbí iscare .. a nativ ..

allisska
27. dub 2011

@lenkacar KFC? Jo, to je podobný 😀 Je to Prague Fertility Centre

lenkacar
27. dub 2011

@allisska jojo proklatě dobrý kuře .. 😀 😝

allisska
27. dub 2011

@lenkacar Ten doktor, ke kterýmu v Praze chodím, dělá teď primáře Iscaru

lenkacar
27. dub 2011

@allisska na kolik tě to vyjde jako samoplátci?no a v tý telce ten seriál by l z iscare vid ..

allisska
27. dub 2011

@lenkacar jo, to byl. Když nepočítám hormony, ty jsem sháněla všelijak, tak samotný IVF + ICSI jsme platili 38 500

pepek007
27. dub 2011

@lenkacar já si myslim, že jestli to má někde vyjít tak to prostě vyjde bez ohoedu na car jasný beru to že tebe Leni odrazuje přístup Artu a nedivim se Ti že chcete přejít 😉 ale to komu to má vyjít je tam někde nahoře ve hvězdách dáno teď jen záleží zda člověk tomu něčemu pomůže nebo řekne dost zkusli jsme co šlo a konečná 😉

lenkacar
27. dub 2011

@allisska tak to jsi šikulka ..že sis sehnala ..takže to je cena bezu léků?

lenkacar
27. dub 2011

@pepek007 nechávam to ted otevřený ,bod č. 1 spravit pračku ..přijde zítra v poledne ..

pepek007
27. dub 2011

Leni tady je nějakej ceník Carů ale staršího data asi, tak jukni: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

murecka76
27. dub 2011

Ahojky holky, tak mně Art nedoporučil můj gynekolog, neřekl důvod, jen mi řekl, jestli mi nevadí jezdit do Prahy tak mi doporučí Podolí a do Artu, že by nešel, důvěřuji mu a tak jsme jezdili do Podolí a teď mi spinká v postýlce skoro 2letá Terezka 🙂 , v Praze jsme byli 20x a IVF ICSI nás stálo 16.000,- , důvodem bylo málo spermijek, rovnou nám řekli, že IUI u nás nemá cenu.
S Artem mám zkušenost z rodiny, sice už se taky dočkali vytoužené holčičky, ale byli 3x na IUI ještě s horším spermiogramem než máme my, opravdu mi to tam přijde, že jen a jen jim jde o peníze.
Podolí je státní a tak tam přemýšlí opravdu jinak a jsou tam opravdu ty největší kapacity co tomu rozumí.
Jen a jen doporuči a věřím jim.

allisska
27. dub 2011

@lenkacar Jo to je cena bez léků

pepek007
27. dub 2011

Pro samoplátkyně - tzn. pro klientky, které mají vyčerpány cykly IVF na pojišťovnu nebo starší 39 let a pro klientky ze zahraničí je kompletní akciová cena za IVF cyklus v hodnotě 75 000 Kč /včetně ICSI, AH, PK, anestezie i nejkvalitnějších stimulačních léků Gonal PEN + Cetrotide inj. ev. Puregon PEN + Orgalutran inj. do 2250 j. rekombinantních gonadotropinů na celou stimulaci - při potřebe navýšení stimulačních dávek nad 2250 j. se doplatek za léky navýší dle aktuálního ceníku/: 48 000 Kč

lenkacar
27. dub 2011

no a iscare anglicky 😕