ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
29. dub 2011

@baronek no já si koupila celý balení a teď chladim v lednici já jí taky můžu a dost jako 😉 hele to se zase vrátí do normálu po těhu já v těhu pila jedině matonky perlivý a ty já nikdy nepiju pač čistou vodu nesnášim a jak mi v těhu chutnaly 😀

baronek
29. dub 2011

@lenkacar to je teda dobrý srovnání 😀

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 Leni 😀 😀

baronek
29. dub 2011

@pepek007 ty jsi pila perlivý???? To já nemůžu nic s bublinkama, všechno mi krká 😲

lenkacar
29. dub 2011

@baronek to já taky vogi a nejsem bříškatá,teda jsem no ..ale jako od přírody

baronek
29. dub 2011

@lenkacar ty jsi prdlá

lenkacar
29. dub 2011

@baronek no jen neřikej až mě uvidíš pochopíš 😀

pepek007
29. dub 2011

@baronek no já od mala prostě nemám ráda čistou vodu musí to být nějak ochucený jinak se mě dělá soufl ale v tom těhu se to čověče tak nějak samo změnilo a začala jsem pít perlivý matonky a cajk teď jako jedině ze zoufaltví bych si jí dala 😀 nekrkalo mi nic v pohodě ..naopak jsem byla ráda, že jsem do sebe neládovala to sladký pítí takže pak jsem to i střídala jako různý čaje nebo ledový čaje ale základ ta matonka nebo magnesia s bublinkama 😉 jestli tě to krká tak pij bez bublinek Baronku jen si tam kápni třebas třošku štávy ať to má nějakou chuť 😉 ale za měsíc tomu může být jinak jak se ti mění hormony to neber jako že je to tak do porodu automaticky 😉

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 tak pij špinavou vogi když ti čistá nejede

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar ti dík kamarádko za radu to jsem potebovala slyšet 😀

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 jojo řekni si a já tě hnedka potěšim

pepek007
29. dub 2011

mi tu běhá prcek po bytě s toaleťákem pač pochopila, že po wc se utírá nejen zadeček ale i frnda noo a teď to chce automaticky taky 😠 😀 do toho tu za tou rolí běhá kocour malá z toho vánoce no a přidal se i pes za kockourem twe jako do 3 času mrak jdeme asi ven jako 😀

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar ty dneska zase hlásíš Leni 😀 se všim ...náhodou ja pítí střídám nepiju jeden druh ..teď jsem koupila balení kofoly ale máme tu džusíky a štávu a ten vodabar na šumavskej pramen a až dopijeme kofolu tak koupím třebas Hanáckou atd 😉 měly by se střídat vody a nepít jeden druh to mí říkal urolog když jsem měla chronickej zánět močáku a dělal mi sono ledvin 😉 a od tý doby to střídáme celá rodina pokaždý prostě jiný a ne stejný a panečku jak je to fajné 😀

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 zítra hlásím áčko jdu do krámu do hadrů ..do 12hod. pipka asi chce ulítnout hnedka z rána ..na koštěti

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar no jen jde bude nějaká kačka a zase budeš mezi lidma 😉 počkej až jí upálí tak zdědíš krám s hadrama 😀

baronek
29. dub 2011

@lenkacar jé tak to jsme na tom stejně 😀 tak taky hlásím áčko 😀

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar bereme na vědomí ok ok 😎 my jak budeme mít free veekend tak jsme teďka zanedbávali posilku saunu spinig a zumbu takže určitě dáme kolo + něco z toho jako chce to 😝 a večer zase zahrádka pivenko a pizzošku bych si dala 😵 tak uvidíme ..do Praglu nejedeme až v týdnu ale jen do Ikey pač naši si jí chtějí vzít v květnu na dovču do termálu do Maďarska zase jedou a my asi zůstaneme a pojedeme až v září uvidíme ..takže Aqapark by bylúplně zbytečněj když tam jich bude mít celej 20Ha areál 😀

pepek007
29. dub 2011

ok takže si to píšu ale jako pak musíte povinně dočíst jako a ukázat se tu 😝

pepek007
29. dub 2011

hele pic ženy jdu ven zatím páček a hezký víkend všem přeji 😵 😵 😵

lenkacar
29. dub 2011

@pepek007 to zasejc ušetříš vid pepíčku ,může š si koupit o poličku víc v ikee..tak pic my pojedem do obi pro okýnko

baronek
29. dub 2011

@lenkacar tak já pojedu leda tak v pět hodin nach hause 😀 😅 😕

lenkacar
29. dub 2011

@baronek už si budou strkat jazyky do krku

baronek
29. dub 2011

@lenkacar kdo???

baronek
29. dub 2011

@baronek jo ty asi zase koukáš na svatbu 🙂

pepek007
29. dub 2011

@lenkacar no jako Leni v podstatě i jo 😉 my tam stejně potřebujeme jen postel pro malou na chalupu pač tu co máme doma a je na ní od roka a půl ta klasická dětská se zábranou a zvířátkama, tak se moc osvědčila a na chalupě má pořád tu cestovní takže bych jí ráda už sbalila a dala tam jí dala klasickou dětskou 😉 já jsem jinak odpůrce Ikeyového vybaveného bytu mě se to nelíbí pač je to jeden styl a maj to všichni ke komu přijdeš jj je to levný a jednuduchý na složení ale prostě jak něco má každej, tak mě se to nelíbí ale tu postýlky nemá zatim nikdo ze známých a ani nevypadá moc Ikeově 😀 takže zádný velký utrácení nebude 😉 jen se mi tam tímpádem nechce jet jen na otočku a zpět ale spojit to s něčím takže to ještě musíme vykoumat s čím to spojíme ten přístí týden 😝

pepek007
29. dub 2011

@baronek Leni jí od rána hezky prožívá 😉 😎 😀

pepek007
29. dub 2011

tady začalo jako pršet a tak bylo hezky a teď už zase svítí oskar ale jako vítr velkej 😒

pepek007
29. dub 2011

@baronek jenže vy máte po dovče Baronku takže vybráno tak jakýpak courání někam 😝 šup domu a odpočívat 😀

baronek
29. dub 2011

@pepek007 jé tak snad to k nám nepřijde, my chceme po práci opékat buřtíky, ale já si dám jenom topinku ....
Já už toho mám v práci plný zuby, v pondělí mi šéf přivede ukázat mojí nástupkyni nebo to alespoň slíbil, tak doufám, že všechno klapne a půjdu v červenci s klidnou duší marodit 😉

pepek007
29. dub 2011

@baronek tak buřtíka bych si taky dala 🙂 a šumavskou topinku jako moc 😎 tady zase sprchlo ale už je zas hezky takže čoveče Ti nevim zda to bude na opékání 😉