ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

dadous
7. črc 2009

ticho bud 😠

lenkacar
7. črc 2009

náhodou jsem pozitivně naladěná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
7. črc 2009

hele ja taky, žadny nervy 🙂 a to je doma mladej, 😀

lenkacar
7. črc 2009

tak mizim táta už je na cestě dom ,at mě nelapne u pc zastává teorii ,že mímo se musí řádně vyležet!!!!!!!!!!!!!!§tak pa zatim

dadous
7. črc 2009

jo jo mazej , něco na tom bude 😉

cipisek007
7. črc 2009

Leni, však já vím. Hlavně, aby se pořádně zakousli a pustili se až ve 40tt 😉
Ellenku? Ty jo, jsou tu už dvě, jak píšeš, a každá má jiný tvar 🙂 To je krásný, kolik tvarů má tohle jméno. Ale je hezký i Katarína 🙂
Daniel byl jedna z našich možností, ale Davidovi se moc nelíbil, co kdyby byly 3 žesnký?? A nebo 3 klucí 😀

lenkacar
7. črc 2009

míšo až tak dalece o tom nepřemýšlim ,mě by stačilo to jedno mrně ,když stojim trne mi břicho ..je to normál? kéž by se tam něco chtělo zahlodnout

simisimi
7. črc 2009

Ahoj, Lenko uz jsem netrpezliva, doufam ze najdes //, ja bych uz testovala :D
Dani je hezke taky se mi libi...

lenkacar
7. črc 2009

simi druhý den jo???,tak to je moc i na mě netrpělivou 😀 😀 😀 😀 😀 ,to ne holka to si musim počkat mini 8dní

petreva
8. črc 2009

Ahoj holky snažilkovský!!!
LENI, musím ti jít popřát!!!Drž se i s drobečkama!!Jména moc hezký, taky jsme měli pro kluka Daniel, připadá mi to takový vznešený 🙂 jo jo Pedík má Ellen a my Elena 😉
Mizím, zrovna odsávám...zase nějaký trable s mlíčkem ☹ snad to ustojíme...pa

cipisek007
8. črc 2009

Evi, nemá Pedík Ellu? (Ella).

petreva
8. črc 2009

Míšo, no jo 😅

lenkacar
8. črc 2009

taky myslím ,že má pedík Ellu,ale to je fuk je to vše stejné a hezké ...jinak přeju hezký den všem 😉

barabasek
8. črc 2009

Ahoj holky to byla dřina vás dočís.
Leni držím vše co mám 😉
Dnes jdu do ARTu tak uvidím jaké budou foliky 🙂 a teď k holiči to bude krásný den 🙂

lenkacar
8. črc 2009

ty se chceš na ty folíky nějak vyparádit bar ... 😀 😀 😀 😀

lenkacar
8. črc 2009

taky tam se mnou v pondělí bbyla pani na iui

lenkacar
8. črc 2009

zato já na poslední kontrolu jela s beranicí,řekla jsem si že na to kašlu a beranice michálkovi obměkčila srdce a řekl konečně ,,jo,, 😀 😀 😀 😀

lenkacar
8. črc 2009

včera jsem si málem udrbalůa pípu jak to roste ,na Ket jsem byla vzorná holotina 😉

barabasek
8. črc 2009

musím být krasavice aby se jim u mě líbilo 😀

lenkacar
8. črc 2009

jen aby se pak doky trefil kam má ... 😀 😀 😀 😀 aby ti nezíral na hlávku ,ty jop já snad byla u kadeřnice naposledy na základce ,já jsem samostřižna

mladamamka
8. črc 2009

Ahoj holky. Koukám Leni, že máš pořád humor na rozdávání a to je dobře. Moc Ti to přeju ať ten 8 den tam najdeš krásný dvě čárky. Já jdu do Artu příští čtvrtek.

lenkacar
8. črc 2009

a co mamčo bude řeč o imunu?

mladamamka
8. črc 2009

No Leni určitě chci aby mi dali papír na tu imunologii a možná i tu hysteroskopii.(ani nevím jak se to píše).Chci zkusit všechno. Mám posledních 6 měsíců než půjdu do práce. Tak bych chtěla stihnout ještě aspoň jeden pokus.

lenkacar
8. črc 2009

to je jasný ....zkusit všechno ..

mladamamka
8. črc 2009

Tendle pokus jsem fakt brala sportovně ani jsem to neořvala. Uvidíme co mi řeknou. Objednali mě dost za dlouho. To víš Leni ty budeš mít ty trojčátka to bude žůžo 😀

hedi
8. črc 2009

Ahoj holky, tak mám po dovče a jdu vás dočíst abych měla přehled.

hedi
8. črc 2009

Tak jsem vás letem světem dočetla uf.

hedi
8. črc 2009

Mamko opožděně vše nej k narozeninám
Leni držim vše co mám a i ostatním ať to konečně vyjde!

lenkacar
8. črc 2009

tak co hedi je to u vás po dovče určo lepší ...dík za přáníčko 😉

dulinka2
8. črc 2009

Ahojky holky tak jsem zpět v ČR....je tu fakt hnusně.... ☹ ☹ Tak Leni doufám, že to tu prolomíš, držím ti všechny prstíčky co mám....... 😀 😀 😀 Já si jdu zítra pro injékce, mrcha už klepe, takže asi tak v pátek začnu s pícháním, jé holky to jsem na to zvědavá....... Zítra ještě odjíždíme na chatu a v pondělí zase budu šupajdit do práce...... Takže v neděli se zase zastavím a čekám jen samá pozitiva......... 😅 😅