ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
1. kvě 2011

@baronek uááá bábovčičku taky máme od mamči 😉 já hrozně ráda nakupuju ale dneska byla docela invaze nakupujících hlavně teda důchodců 😠 ale dalo se 😉 jsem si vyhlídla zas něco pěknýho alespoň 😎

allisska
2. kvě 2011

Dobré ráno, holky. Taky hlásím, že mě neupálili 😉

lenkacar
2. kvě 2011

ahojky ..u nás na chatě veliká trachtace ,které se neúčastníme ,páč nejsme tak staří a takový domorodci,pán svolává trubkou a hraje pár písniček a já celou dobu strkám hlavu do keřů a záhonů ,abych tu hrůzu neslyšela ,z první řady to mít teda nemusim.. 😝 jinak dobře pršelo celou sobotu,ale přeci jsem něco zasázela a v neděli se uklízel plevel a vůbec taková ta venkovní kultůra ..až se pustí do stavby tak nebude čas

baronek
2. kvě 2011

@lenkacar
@allisska
Hlavně, že jste to přežili kočky moje 😀

O víkendu jsem taky chtěla sázet, ale počasí nám nepřálo, takže mě to čeká dneska po práci, byla jsem si ještě ráno dokoupit pár kytiček, abysme to měli krásný 🙂 a jestli nic nevyroste, tak budu pěkně nasr....

macinaz
2. kvě 2011

Ahoj holky,tak mě neupálili,malej je už dneska ve školičce,sice ještě stále není moc zdráv,ještě ho trápí trošku rýma a do rána má malinko zalepené očíčko,ale moc se mu tam nechtělo,chtěl se mnou zůstat doma,tak mi ho bylo líto 😢
Dneska je nádherné počas,tak se budu rochnit na sluníčku 😀

baronek
2. kvě 2011

@macinaz tak sluníčko ti závidím, já nemám v kanclu ani okno 😠

macinaz
2. kvě 2011

@baronek ty jo,tak to je blbý být bez denního světílka a hlavně sluníčka ☹

baronek
2. kvě 2011

@macinaz jde o zvyk 😀 ale taky chodím na krám a tam okna jsou 🙂 naštěstí mě to už netrápí, nehodlám tu být už moc dlouho .... 😉

lenkacar
2. kvě 2011

@baronek to je jasný za chvíli si zaučíš novou a budeš si užívat sluníčka

lenkacar
2. kvě 2011

@baronek včera jsem si na tebe vzpomněla ..soused má novou obět a čoveče nějak se držel ..tovíš nový koště dobře mete ,ta až ho pozná dýl rozesrance ,tak jí bulvy vypadnou ,ale my si zatim užíváme klid..

lenkacar
2. kvě 2011

tak kdo jste koukal na dvojce v sobotu na kruhy v obilí? já se pak bála jít i vyčůrat .. 😲 jinak vysazen prednison,vše na těhu a vysazen i kondom.. 😝

lenkacar
2. kvě 2011

soused si pořídil i novýho psa a chodí k nám honit kočky ..ještě ,že je to fena a neznačkuje .. 🙄 tak se osadou nese halekání od toho pitomce ,,sindičko,, a já na ní ,,kšá zmetku koukej zmizet,,mám alergii na psy a na jeho páníčka .. 😀 😝 ve stáří budu zlá nerudná baba

baronek
2. kvě 2011

@lenkacar a co si pořídit plot, aby vám tam žádnej pes nemohl běhat???

lenkacar
2. kvě 2011

@baronek to bys ten pozemek musela vidět ..těžko to celé ohradit ..

baronek
2. kvě 2011

@lenkacar tak to budeš dělat jenom to tvý kšá kšá 😀 a vrčet na ně 🙂

baronek
2. kvě 2011

@lenkacar jinak na kruhy v obilí jsem nekoukala a hlavně na to moc nevěřím .....

xanadu
2. kvě 2011

@baronek ani já na to moc nevěřím - jen vedět, že to dávájí a mít čas, tak bych určitě koukla 😉

xanadu
2. kvě 2011

@baronek to je jak v Boschi tam taky nemají okna jen kóje a okna a když chce člověk vědět co je venku, tak musí ven z budovy 😉

xanadu
2. kvě 2011

@macinaz dneska už se řádne dokurýruje a bude zase pěkně a hezky fit neboj 😉

baronek
2. kvě 2011

@xanadu vítám novou pisatelku 😀

lenkacar
2. kvě 2011

@xanadu copak to tu máme za novou tvář ..

lenkacar
2. kvě 2011

baronku to bylo první co jsem chtěla ,to oplotit ,jsem majetnickej typ,ale je to z kopce a bylo by to složitý ,chtěla jsem aspon živej plot ,ale to mrcha pes proleze

baronek
2. kvě 2011

@lenkacar třeba se pes umoudří, nevím, co by ho mohlo zastavit ..... možná větší pes než je on???? Ale ty máš zase tu alergii, tak je to složitý ...

lenkacar
2. kvě 2011

@baronek kdyby ten jhajzl na nás furt neštěkal ,si snad myslí že je to jeho rajon boco .. 😕 přijedte na návštěvu s baronkem at mu to vysvětlí zmetkovi cizímu

baronek
2. kvě 2011

@lenkacar tak jo, jen aby se s ním Baron nespřátelil 😀

baronek
2. kvě 2011

jdu domů sázet kytičky, tak se tu mějte 😀

xanadu
2. kvě 2011

@baronek děkuji za milé přivítání 😉 😀

xanadu
2. kvě 2011

@lenkacar tu a tam jsem vás dočítala ale nebyla jsem registrovaná až nyní jsem se dokopala k registraci a s vašim dovolením, tak připojením k vám 😉

lenkacar
2. kvě 2011

tak co myslíte proč jsem tu nebyla?byla jsem od 17hod,. na schůzi tamm se to servalo ,zhádalo a půl hodiny jsme s vladísem a jednou babou trčeli seklý ve výtahu ..záda mi bolí jak prase ,,ty volís ještě půjdu někdy na schůzi ,kdybych věděla ,že přijede tak jsem tam nešla ..no aspon jsem si teda vybrala barvu žaluzií..přišla jsem domu v půl 9 a po schodech do 8patra .. dostala jsem astma záchvat ,jsem myslela ,že chcípnu ..

xanadu
2. kvě 2011

@lenkacar tak to je víc než komická situace 😉 😀 ale s tim hádáním je to asi všude jakmile jsou v baráku důchodci 😉 rodiny chtěj něco jinýho a důchodci se děsí bordelu úklidu a že budou platit víc 😉 to samý má moje sestřenice ale tam zas řeší zateplování baráku, výměnu oken, soupaček, zvonků a jiný věci s tím spojený a už cca 2 roky se němůžou dobrat výsledku 😒 ale ve výtahu se teda nesekají 😝