ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

hedi
18. črc 2009

Mamko asi už do konce života budu brát hormony.
Přečti si něco o snížený fukci štítný žlázy a uvidíš.

hedi
18. črc 2009

štítná žláza produkuje nějaké dva horony nevím jak se jmenujou,ale v článkách o štítnej to
určitě najdeš a ty pak mají vliv na podvěsek mozkový a z toho se pak měří to FSH(asi tak
jsem to pochopila).

lenkacar
18. črc 2009

no jo ono se i to štěstí jednou unaví.. 😉

tulik1
18. črc 2009

ahoj holky, tak vas zdravim pri totalne proprsenem sobotnim dopoledni ... to uz jsem dneska nechtela lezet, ale pocasi mi nedalo na vybranou, je ospale a ja taky, takze jeste dneska lezim 🙂

hedi
18. črc 2009

Mamko vzp nově hradí testy štítné žlázy tak můžeš říct buď obvodní nebo
gyndařce, že je chceš a proč a oni ti je určitě udělají.Co jsem četla ve vzp
časopisu tak píšou, že každá ženská která by chtěla mít dítě nebo je čerstvě
těhotná by si ty testy měla nechat udělat.

hedi
18. črc 2009

Ahoj Tulik jen odpočívej v tomhle počasí se opravdu nic jiného dělat nedá. 😒

tadelka
18. črc 2009

ahojky, tak hlásím, že už jsem mršku dostala 😒 tak už není žádná naděje. Doufám, že mi to příště výjde 😉

tulik1
18. črc 2009

ahoj tadelko, chjo, to je blby, ale kdyz uz mela prijit, tak dobre ze prisla hned, nejhorsi je to cekani ... a priste to bude jistota a basta!
holky, jakou barvou byste si vymalovaly loznici? mame uz deset let modrou a chci zmenu ... cucim tu do vzorniku barev, ale nejak mi chybi napad ...

tadelka
18. črc 2009

tulíku, já mám meruňkovou ložnici, kombinace dřeva a červené doplňky, tak aspoň nějaká inspirace 🙂

lenkacar
18. črc 2009

já mám pistáciovku na 2stěnách a na 2 meruňkovou ,nebojte se barev 😝 😝 😝 😝

lenkacar
18. črc 2009

teda ještě nemám ,zatim je bílej strop a manža maluje jak šnek ,do večera ,či spíš noci ,to snad bude ,pustila jsem mu k tomu rammstein tak at mu to odsejpá 😉

tadelka
18. črc 2009

jinak, pořádně jsem všechno obrečela, dala jsem si dnes skleničku červenýho 😉 počkám až mi mrška skončí a pak dojdu na kontrolu a nechám se uschopnit a hurá do práce ☹ no musím to vydržet pár měsícu, pak jdu do boje nanovo, tentokrát budu bojovat víc 🙂 😉

lenkacar
18. črc 2009

tade to je jasný ,že nějaká slza padne ..na mě to padlo včera zvečera 😉

tadelka
18. črc 2009

leni, a ty už jsi to dostala? taky půjdeš za pár měsícu do toho znova?to by bylo fajn, kdyby jsme se tady pak navzájem povzbuzovaly 😀

lenkacar
18. črc 2009

ještě to nemám,ale čekám každou chvíli...do IVF určo po imunu a Ket možná prubnu už ted pokud nebude cysta

tadelka
18. črc 2009

ty to máš vlastně jiný, já musím zase od začátku 😒 ach jo, zase ty injekce

tulik1
18. črc 2009

holky diky za rady, zitra to nejak rozlousknem a bude ..., nu coz, kdyztak "se" to zase premaluje 😉

jinak ja to taky nevidim moc nadejne, necitim nic, nic me neboli, uz mi ani neni spatne, ani tolik nespim, takze asi se potvrdi ze ten KET je na houby ..., ale jeste nehazu flintu do zita, spis se jenom tak psychicky pripravuju ...

tadelka
18. črc 2009

tuliku, držím moc moc palečky 🙂

tulik1
18. črc 2009

diky tade, jsi hodna ... uvidime jak to dopadne, pokud spatne tak to ale nevzdavam a na podzim do noveho boje, akorat je blby, ze to bude vsechno od zacatku .... a ja mela vzdycky hyperstimulacni syndrom, takze zadnej med, ale to neva, co bychom pro mimi neudelaly ... jenom me uz tak nekolikrat napadlo, jestli by to vsechno podstupovali i chlapi, kdyby to bylo na nich? ...

tadelka
18. črc 2009

já musím za pár měsícu taky podstoupit vše na novo od začátku, ale co se dá dělat 😒 mužský to maj jednodušší, co my ženský musíme vše vytrpět ☹ já jsem si ale řekla, že se nevzdám a dokuď budu moci, tak jim v tom ARTu nedám pokoj do té doby, dokuď nebudu mít miminko 🙂
tulíku, nebój, jsme holky šikovný a silný, nevzdáme se 😉 jednou se na nás to štěstíčko určitě usměje 🙂

lenkacar
18. črc 2009

já se taky bojim hyperstimuláku a štve mi ,že z tolika embrií mám jenom 2pokusy 🙄

simisimi
18. črc 2009

ahooooj holky ty jo musim to docitat vse tak mam co delat :D

simisimi
18. črc 2009

koukam ze ziadne dobre spravy :(

lenkacar
18. črc 2009

simi zatim jsi o nic nepřišla 😉

simisimi
18. črc 2009

no jo ja cekala ze uz nektera z vas bude roznaset tehu bacilky 🙂

simisimi
18. črc 2009

my byly v artu a cekaji ma ak dojde men odbery a pak uvidime podle vysledku ale jdeme tam az koncem srpna, bude totiz dovolena...jinak Michalek byl super...on se s nekym strida?

lenkacar
18. črc 2009

jo s doktorkou a primářem 😉

tulik1
18. črc 2009

no prave my meli taky jenom na dva KETiky ...

lenkacar
18. črc 2009

já měla 8u ledu a jenom 2pokusy 🙄

tadelka
18. črc 2009

holky, určo se to povede 😉