ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

peda
20. črc 2009

Leni,pořád nahlížím a čekám....a ono asi nic ☹ ☹

tadelka
20. črc 2009

ahoj holky, chtěla jsem se zepta, za jak dlouho se chodí na další pokus včetně stimulky?tuším, že za tři měsíce, ale nevím, jak se to počíta, jestli teď po mrše za další tři mršky, nebo jak? ty měsíce mi nebudou vůbec utíkat 😒

tulik1
20. črc 2009

ahoj tade, pokud si to dobre pamatuju, tak je to za dva plne cykly, protoze by se ti mely vystridat vajecniky, vychazi to tedy na dalsi pokus za tri mesice ...

indigo
20. črc 2009

Tade - měly by proběhnout 3 menstruace, ale myslím, že při té třetí už můžeš stimulovat na další pokus. Zdá se to nekonečně dlouhá doba, ale nakonec to uteče, uvidíš!
Tak to počítám, jak jsem to měla já a jo, po prvním neúspěchu jsem 3. menstruaci opět stimulovala. Pak při neúspěchu jsem vyčkala dýl, ale sama od sebe, jednak jsme neměli finance (už nehrazený pokus) a jednak jsem vnitřně cejtila, že ještě není ten pravej čas, o 2 měsíce jsem to odložila a pak.... to vyšlo!!! 😎 Ona i ta psychika dělá hodně a když tomu člověk nevěří a říká si, že to stejně zas nevyjde, tak to ani nemá cenu, plácat si pokus... 🙂

lenkacar
20. črc 2009

čus jsem tady a holky nebudte smutné ..ono to snad příště přijde ,na krev jsem nešla .. 😉

tadelka
20. črc 2009

děkuji moc holky, tak že bych měla jít na další stimulku v říjnu 🙂 uvidím, co mi řeknou v artu, jdu tam příští úterý. Vím, že to uteče rychle, ale momentálně cítíme s manžou zklamání a je nám smutno ☹ tak jsem si dnes opět otevřela lahvinku červeného 🙂 , pustila dobrou muziku, chvilku bulela a už je to teď lepší. Dnes jsem zjistila, že budu na neschopence asi déle, než je nutno 😀 moje gyndařka má dovolenou až do 1.8. No nevím, buď mě moje šéfová zahubí pohledem, nebo budu bez práce 😒 to je taky dost velká starost k tomu. Ach jo 🙄

tulik1
20. črc 2009

ahoj holky, mely jste nektera po KETu v nativnim cyklu nafoukle bricho? Ja vypadam jak ve ctvrtym mesici - minimalne, je to normalni? dnes jsem sedmy den od KETu...

lenkacar
20. črc 2009

tulí já ne ...jen po hyperstimuláku .. 😉 já jsem totiž nafouklá celoročně 😀 😀 😀 😀 ted jsem domalovala ložnici ,manža je na chatě ten bude čučet 😉

tulik1
20. črc 2009

no prave to me prekvapuje, ja to mela po hyperstimulaku taky, ale ted na to koukam jak vejr, dyt beru jenom utrous, tak z toho to asi bejt nemuze, no uvidim.... zatim je to jen divnej pocit z velkyho bricha, dneska jsem si rikala, ze si sousedky musej myslet ze uz jsem tehotna ...
ty ale to jsi jako faakt sikulka, sama dat do kupy loznici, my jsme dneska objednali teprve barvicky, bude tmavehneda v kombinaci s "bilym kafem", tak jsem zvedava, jak to bude vypadat 😉

lenkacar
20. črc 2009

má to moje kámoška v obýváku ,ale i strop a je to jak černá díra 😀 😀 😀 😀 a v kombinaci s býlým nábytkem je to pěkný

simisimi
21. črc 2009

Ahoj holky tak to mi je luto, ja si rekla ze nesmim propadnout spatne nalade...zatim se nejak drzim ale asi vim ze muze prijit tezsi chvile...jinak mi asi pudem na ICSI...tak jse zvedava jak dopadnu moje odbery...

lenkacar
21. črc 2009

a pročpak máš špatnou náladu? blbej spermiogram?

simisimi
21. črc 2009

ahoj Leni, jj mame ho spatny, nasadila jsem vitaminy tak uvidime :D necakam ziadny zazrak, no ale ublizit by to ai nemalo, tak to skusime...

simisimi
21. črc 2009

odbery jsou jenom do pul 9 v artu? mne rekli ze muzu zajit behem dne ...tak snad to stihnu 🙂

lenkacar
21. črc 2009

jojo krev je do pů 9 v artu .. 😉

simisimi
21. črc 2009

no spatna naĺada, uz ani nieje, porad na to myslim, tak jsem si rekla ze nebudu a snazim sa niecim sa zabavit, viem ze na to nejde nemysliet, ale zredukovat to,verim ze i tak nam to vyjde...a kdyby predsa :( ani to radeji nereknu...tak s tim nic nenadelam, ale ja verim ze budu patrit k tim stastnejsim...🙂 a vam to preji taky a povede se nam to... Indy to ma za par tak si musime vzit priklad :D

simisimi
21. črc 2009

to je divny mne rekla ze na hormony muzu prijit behem celeho dne...jsi doma Leni? a uz mas vymalovano?

lenkacar
21. črc 2009

jojo indi bude za chvíli mamča a na to její jméno jsem fakt zvědavá ,dělá tajnosti do samýho konce 🙄

simisimi
21. črc 2009

my taky malovali a davala bych ziarivejsi barvy, ale ted neeee, uz bylo predelavani dost :D mam zakaz 🙂

lenkacar
21. črc 2009

já jsem pořád doma 😀 😀 😀 😀 a už mám vymalováno ,poslední díl jsem dělala včera do noci ..

lenkacar
21. črc 2009

mám pastelové barvy ,život stojí i tak za prd ,tak si ho aspon trošku rozjasnim 😉 ,já ani nevim na ten profil ,si to nepamatuju

simisimi
21. črc 2009

a jake mas barvicky .... ty jsi sikulka...ja bych byla zmalovana cela :D, my malovali minuly rok, sice to neni uplne profesionalne ale staci...

simisimi
21. črc 2009

jj mas pravdu zivot stoji za prd,ale co uz kto vie, ak by som to vedela skor a rozhodla sa pre mimi skor, jestli bynam to pomohlo nebo ne,ale co uz, tak jak to je, tak to je a uz to nezmenim...

lenkacar
21. črc 2009

samé pěkné barvy ,odstíny zelené a od žluté,meruňkové po jogurtovku

simisimi
21. črc 2009

ja chtela taky zelenu ale skoncilo to u modre :D, zltu mame taky no a pak nevydarenu vanilku :D je to skor slabe kapucino

lenkacar
21. črc 2009

modrou jsme měli původně ..tak jsem dala místo ní meruňku

simisimi
21. črc 2009

jinak Michalek je v pohode...byl hrozne milej ale ty sestricky tam probirali kazdyho, dost trapny jak to slysis...jak se bavi o pacientech

lenkacar
21. črc 2009

ježiš at to raději nikdy neslyšim nic o mě ,jednou mi stačilo když dělali jednomu spermiogram a ono mu to nešlo a hodinu tam furt nahoru volali jestli už maj poslat dalšího a jak se chlámaly že ještě furt neni ...

lenkacar
21. črc 2009

my byli dalšáí na řadě tak to vim ..no nic příjemnýho a pak jsem mu řikala ,at je v klidu ,že počkaj ..no bléé

simisimi
21. črc 2009

no jo fakt todle je blbe aspon mali mat zatvorene dvere nebo mluvit potichu...videla jsem ze muj by tam nebyl ani minutu dyl...ale mne se to taky nelibilo...ale ono nikdy nevis co by bylo zase jinde...jiny :( ...
tak jeslti nekdy budes predemnou pak ti reknu :D co a jak..... delam si srandu :D