ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

simisimi
21. črc 2009

ja taky neee

tadelka
21. črc 2009

leni, to je moc dobře 🙂

simisimi
21. črc 2009

ja na musim mizet jdu delat uklid 🙂 akurat nam dodelali skrin a je tu bordel :D tak jdu na to tak se zatim mejte ...

lenkacar
21. črc 2009

simi papa

tadelka
21. črc 2009

simi, měj se taky moc hezky 🙂

lenkacar
21. črc 2009

myslím že ti to admina zavře ,,je to podobných témat dosti .. 😉

tadelka
21. črc 2009

lenkacar
21. črc 2009

nebud smutnouš ...chod se mnou jak se nezbláznit tam je aspon prdel

tadelka
21. črc 2009

🙂 už běžím

indigo
21. črc 2009

Holky místo na parking kočárků se najde vždycky! 😎
Hele s ICSI se netrapte, dneska je to bohužel skoro normální. My ho taky měli pokaždý, dokonce nám doporučovali dárce spermií, ale do toho jsme nešli. Manžel bral dlouhodobě všechno možný, něco jsem mu nakoupila já, něco mu napsal přímo Michálek, a vyplatilo se, nějaká ta schopná mrška se našla. 😎
Prostě bez ICSI ani ránu... 😀 😎

tadelka
21. črc 2009

indi a co manža užíval? povedlo se vám to hned?

indigo
21. črc 2009

Tade - obecně - selen, zinek, vit.E, a pak mu něco napsal Michloš, ale název ti už fakt nepovím, bylo to od A. a měl to brát. min. 3 měsíce, aby to mělo efekt. Bral to mezi 3. a 4. ivf a to se pak zadařilo, před tím 4. ivf měl nejlepší spermiogram za celou dobu co jsme chodili do Artu (i když stále to byla katastrofa, bez ICSI nemožné, ale prostě nejlepší ze všech těch katastrof... 😀)

tadelka
21. črc 2009

díky, tak až tam teď půjdu, tak se Michálka zeptám. Jinak berem od své gyndařky Cetebe plus zinek, vitam E a já navíc kyselinu listovou 🙂

indigo
21. črc 2009

Jo jo, listovky není nikdy dost. 😎 Ečko jsme taky brali oba, ale já asi jen před prvním a druhým pokusem, pak už myslím ne.
Ale fakt to chce brát dýl, měsíc před pokusem je málo... (teď nevím, kdo to psal, že láduje manžela měsíc dopředu...)

tadelka
21. črc 2009

to jsem by asi já 😀 tak ja začnu hned zítra, to bude mít radost 😀

indigo
21. črc 2009

Jen ať zobe, však mu to nic neudělá... 😀

tadelka
21. črc 2009

to ještě zítra přinese mamča něco prý z herbalife, no nevím, ale je to zadarmo, tak uvidím 😀

dulinka2
21. črc 2009

Ahojky holky vás dočíst to je teda něco....... 😉 Dnes jsem byla na odběru, tak bylo 17 vajíček, zítra si mám zavolat jak dopadlo oplodnění a vlastě i jak jsou na tom kvalitně. Paní embrioložka říkala, že uvidí co dokážou s tím špatným spermiogramem, takže zase čekání...... ☹ ☹ ☹ doufám, že tam bude nějaké echt, aby už to bylo zanáma......... Dneska už jsem nějaká otrávená z toho všeho,ale snad už to bude zítra dobrý...... V pátek nebo v sobotu nebo v úterý bude přenos.......Holky byly jste doma celých 14 dní????Mám být raději doma. Já mám dnes lákaře, zítra sem si vzala dovču ve čtvrtek a kdyžtak pátek půjdu normálně do práce ale nevím co dál????

dulinka2
21. črc 2009

Holky co je ten utrouš jak říkáte, to je ten Crinone - nějaký vyginální gel, co jsem taky dneska dostala?????

tadelka
21. črc 2009

ahoj duli, myslela jsem na tebe, tak to máš dobrý, my měli jenom sedm vajíček, druhý den, když jsem volala, tak jich oplodnili šest a v den ET byli jenom dvě, z toho jedno slabší 😒 jinak jsem na neschopence od OPU

tadelka
21. črc 2009

utroš = utrogestan, to jsou takové kuličky, které si zavádiš do pochvy, já jsem je zaváděla 3x denně, buď do 12 tt, nebo do menzes

tadelka
21. črc 2009

jsem na tebe zvědavá a moc moc drží palce 🙂 kolik si necháš zavést mimísků?

lenkacar
21. črc 2009

duli to máš hopdně vajíček hodně pij ..

tadelka
21. črc 2009

duli, mě se hned po odběru, když jsem se probrala z narkózy, ptal Špička, jestli chci neschopenku a od kdy. Tak jsem řekla, že ji chci hned. Jinak já bych v té moji práci asi nemohla, je to dost stresové a pak dovči taky nemám neomezeně, budu jí potřebovat, až půjdu na podzim na druhý pokus, tak to zase začnu vybírat na vyšetření 🙂

dulinka2
21. črc 2009

no tak mě napsali Crinone - je to Progesteronum-vyginální gel, ten si budu taky kdyžtak zavádět do 12 týdne těhu, tak mám asi něco jiného???????? Doufám, že se z toho našeho spojení něco povede, manža na tom není se spermoškama dobře, takže to na tom hodně stojí......

tadelka
21. črc 2009

duli, nebój, něco oplodní, my jsme na tom taky špatně se spermiogramem a vybrali jich pár 😉 ty máš asi opravdu něco jiného, já měla ten utroš

lenkacar
21. črc 2009

je to asi na stejné bázi ,oni těch utrošů maj nějak pomálu

tadelka
21. črc 2009

leni, myslíš, že jich maj málo? já mám tady jednu krabičku co mi zbyla, ale tu si nechám na příště, jestli mi ji předepíše

dulinka2
21. črc 2009

no uvidím co mi řeknou zítra až tam budu volat a kdyžtak si dojedu na gyndu aby mi napsal neschopenku a bude to!!!!!Michálek se mě taky ptal jak to mám vyřešený tak jsem mu to řekla a nic neříkal tak jsem myslela že je to tak dobře......

tulik1
21. črc 2009

ahoj holky, uff, tak teda az ted jsem vas docetla 😉 , ja tu mela na navsteve kamosku, tak jsme probraly zive nezive, jsem vypovidana na par dni dopredu 🙂
tadel ja porad verim v to parkovani tech kocarku, takze indi uz to ma prozkoumany, tak nam poradi kam mame zajet a kde zaparkovat 🙂
jinak dneska je to osmy den od KETu, tak uvidime, zatim nic ...