ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
23. črc 2009

holky ta mrcha se mi rozjela to je bolest ...trve mi to pipkovou trubku .. 😝 😝 😝 😝 než odejde ta sliznice

tulik1
23. črc 2009

ty jo tak to je supec, tak ti preju aby to byla rychlovka za tebou a hura do druhyho KETiku, dneska jsem cetla, ze druhy KET kdyz je brzy za prvnim ma veci uspesnost, protoze telo je rozhormonovany dobrym smerem 😉 , tak ti budu drzet pesticky 🙂

lenkacar
23. črc 2009

ale já to měla v nativu .. 😉 ,kromě utroše nic

lenkacar
23. črc 2009

do artu jedu 4.8 odpolko

dulinka2
23. črc 2009

No Leni to si teda dala na čas, tak za 14 dní další pokus,,,,,,,,,, 🙂 🙂 Já byla udělat velký nákup, abych se pak nemusela o nic starat, nákup 15 klio, ještě že mi přišel manža naproti, jinach bych v tom vedru, než bych to dotáhla domu, pošla...... 😠 😠 Uklizeno už mám tak už se můžu jen flákat....... Ještě chci teda uvařit rajskou a rizoto, aby bylo o víkendu co k jídlu a já nemusela ani hnout prstem.......

petreva
23. črc 2009

Ahoj holky, tak vás po očku sleduju,co čas dovolí....a vidím 😔 😔 dvě špatné zprávy...kurňa kde je zakopanej pes?? Máte to holky těžký...taky nemám ráda plané naděje, ale přesto si fakt a skutečně myslím, že miminka čekaj!! Na každou!! A někdo tu psal o tom srazíku s "kárama", tak to bude to největší žůžo!!!
TULI, neznáme se, ale všimla jsemsi, že čekáš...tak ze srdce přeju, abys prolomila tu smůlu co tu upanuje a byla jsi konečně první...pak už se to bude těhotnět jedna radost!!!
HOLKY naše, moc vám držím palce a ráda bych poslala trochu naděje a optimismu!!!!

lenkacar
23. črc 2009

evinko ahojky ,jsi hodná holka ,no snad to tulík prolomí .nějakou těhuli z artu by to chtělo ..já se objednala na 13den a snad by to šlo rovnou na ket

petreva
23. črc 2009

Jů Leni fakt? No tak to mi nedá zase vás tu poplivat mimibacilama 😵 😵 😵 Elča nějak dneska pčíká, tak jí nechám vyjímečně poprskat monitor 😀

tulik1
23. črc 2009

ty blaho, tady se ted zeni certi, takovejhle vichr si snad nepamatuju 😠

lenkacar
23. črc 2009

tady už se doženili ,ale bylo to hustý...

tulik1
23. črc 2009

tady taky konec, byla to desetiminutovka, ale teda ficak jak blazen

holky, co barabasek? nevite jestli uz testila?

lenkacar
23. črc 2009

nevim bar se určitě zase někde honí s dětma ...je to úžasná energitka

dulinka2
23. črc 2009

Holky vypadá to, že se na Budějovice žene pěkná mela........ ☹ ☹ ☹ Nemám ráda bouřky......... 😅 😅

cipisek007
24. črc 2009

Dobré ránko holky!!

Tak co, Tulíku?? Testla ses?? 🙂

lenkacar
24. črc 2009

dobré ránko ...manža má dovču tak pojedem na chatu do neděle tak až přijedu chci vidět pěkně zprávičky

indigo
24. črc 2009

Heké ránko!

Leni užijte si to tam! A přijedeš akorát, rozhodla jsem se, že v pondělí porodím... 😀 😎

lenkacar
24. črc 2009

zrovna se chci zeptat indi jak jsi na tom..

lenkacar
24. črc 2009

indi a až budeš někomu dávat vědět at to hodí i sem k nám jo?

lenkacar
24. črc 2009

panejo tady se bude rodit každým dnem ,mám na to čuch ..myslim že i na tý chatě to budu vědět že je mimi třeba už na světě ..

indigo
24. črc 2009

Leni to víš, že se to tu objeví, mám číslo na půl koníka... 😎 Domluvili jsme se s Inuš na 27.7., že je to takový hezký datum. 😎

lenkacar
24. črc 2009

indi jo to ti schvaluji i mě se to líbí 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
24. črc 2009

Leni, neboooj, až nám to Indi oznámí, tak to sem písnu. Teda pokud to oznámí do neděle, ánžto v neděli odpoledne odjíždíme do pátku na Lipno. 🙂
Kde je Tulík?

dulinka2
24. črc 2009

Ahojky....... Indi to sis vybrala pěkný datum tak ať ti to na něj vyjde.... 😉 Leni uží si chatičku vypadá to, že bude hezky tak si to užijete....... Cipi i vám ať vyjde Lipno, je tam krásně...... Já si jdu dnes, jak říkala moje mamka, pro nášup takže odpoledne už je budu mít u sebe, takže budu o víkendu odpočívat, taky bych ráda jela na chalupu, ale je to docela daleko tak raději zůstanu doma. Takže všem co se chystají na víkendovou odpočívačku a na lenošení u vody přeji pěkné počasí a Indi přeji, aby bylo vše v pořádku....... 🙂 🙂

lenkacar
24. črc 2009

jé míšo vy jedete s holkama na dovču? tak at se vydaří počasíčko 😉

cipisek007
24. črc 2009

Leni, jj, jedeme. Už jsme byli předminulý týden, tenhle jsme nebyli, holky byly na očkování a v neděli odjíždíme zas. Teta tam má chatu, takže pohodka 🙂
Jen to balení... 🙄 🙄 Všechno musím mít 2x a ještě 2x náhradní. A jelikož Lipenský počasí je nevyzpytatelný, tak musím mít jak letní, tak na chladnější počasí 😒

Ty si taky užij volno na chajdě!

Duli, budu držet všecko co mám!!

lenkacar
24. črc 2009

tak to je prima že holky vyvětráš ..to jo s tim počasim je to na draka .. 😉 ,ale taky bych nechtěla bydlet tam kde je furt na padnutí 😝

lenkacar
24. črc 2009

koukala jsem na fotečky holky jsou fešandy a maj krásný oči jak jsou tam s těma puzlema je to pěkně vidět

simisimi
24. črc 2009

ahooj

simisimi
24. črc 2009

Cipi...preji hezkou dovolenou at vam vyjde pocasicko a uzijte si aspon trosku leta,
Lenko taky hezk vikned na chaticke
Indi: to je parada 🙂 preji hodne stesticka a at se mala tesi zdavi 🙂
... ty jo nam se to posuva o dalsi asi 2 mesice :( no co uz asi to tak melo bejt...

tadelka
24. črc 2009

ahoj holky 🙂 přeji všem hezké letní odpoledne