ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

indigo
31. črc 2009

Indi stále nic, je solidární a čeká na ostatní... 😀 😎 Akorát Dadunka porodila, Leni, nevím, jestli se info k tobě dostalo... 😎 Má chlapečka Tadeáška, narodil se v úterý. 😎

cipisek007
2. srp 2009

Je to tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!

Na vědomost se dává, že Tadeášek má sestřičku! Jmenuje se Michaela, narodila se dnes v 10:11, má 3170g a je nejkrásnější na světě!

iriska0210
2. srp 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla. Byli jsme s manžou 14 dní na dovče a tak nějak jsme relaxovali a nabírali sílu 😀 Tak 30.7. jsme byli poprvé v CARu v Budějovicích. Přístup pana doktora byl super a i celkově strašně fajn,ale to znáte. Pan doktor prohlédl mě, pak nám oběma vzali krev. Manžovi udělali sermio - vše v naprostém pořádku, takže alespoň jedna malá výhra. Teď čekám MS, tak si mám zavolat, aby si mě pozvali na kontrolní odběry 🙂 tak snad se zadaří 🙂 všem přeji příjemnou neděli 🙂

cipisek007
2. srp 2009

Irisko, vítej zpět a rovnou gratuluju ke krásným výsledkům. Takže začnete s inseminací, když máte všecko v pořádku?

tinpet
autor
2. srp 2009

Jsem tu jen na skok a OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cipisek007
2. srp 2009

Tin, Indi to měla hodně rychlý. Někdy kolem půl sedmý jí manža vezl a po desátej už byla malá Michalka venku 😵

barabasek
2. srp 2009

Gratuluji 😵 a jsme tady bez těhulky ☹

cipisek007
2. srp 2009

Baraášku, já doufááááám, že od září se to tu rozjede!!! 😵

tadelka
2. srp 2009

ahoj holky, také se připojuji ke gratulaci 🙂
tak já jdu do toho znovu v záři,to byla rychlost 🙂 už se těším a doufám, že to tentokrát výjde 😉

iriska0210
2. srp 2009

Cipisek007 - zatím nevím, ještě mě čekají odběry teď až dostanu MS a pak se uvidí co dál, ale myslím si že asi začneme tou insminací, pokud bude vajíčko, doufám že jo. Oni používají i jiné léky než clostil na tvorbu vajíček? Já právě na clostil reagovala jen jednou ☹

mladamamka
2. srp 2009

Ahoj holky taky moc gratuluju Indi k malé. Pořád jsem nahlížela a už je malá na světě.

lenkacar
2. srp 2009

jé tak konečně ..indi má Mišku,tak veliká gratulka

lenkacar
2. srp 2009

tak my v úterý jedem do artu a uvidíme co s náma bude 😉

mladamamka
2. srp 2009

Mám Vás všechny od Indi pozdravovat. Leni tak ať Ti kontrola dopadne dobře. Já čekám až na to imuno. ☹

lenkacar
2. srp 2009

já jdu na Ket ,ale na další poslední Ivf bych bez imuna nešla ,chci tam dát taky pokec ,právě v úterý,jo dík za pozdravy ..tak už to má holka za sebou a to je hlavní ,pipka jí sroste a brzy bude jako nová 😵 😵 😵

cipisek007
2. srp 2009

Irisko, tak to nevím. Když se s nima domluvíš, tak určitě nabídnou jinou variantu 🙂

Leni, tak držím pěsti 🙂 Jak bylo na chatě?

lenkacar
2. srp 2009

míšo je to o zvyku ,když si zvykneš na to provizorium tak dobrý .. 😉 dneska bylo hnus počasí tak se zmizlo domu ,manžel jde do práce tak se na vás mrknu ..

cipisek007
2. srp 2009

Leni, no nápodobně. My byli týden na Lipně. Sice je tam sprcha a suchej i mokrej záchod, ale teta (chata je její) má dvojí měřítko na rodinu a známý, takže jsme na mokrej WC chodili minimálně a sprchování taky stálo za starou bačkoru. Jsem ráda, že už jsme doma 🙂 i když holky byly zlatý.

dulinka2
2. srp 2009

Ahojky všem to je dost, že se tu taky něco děje........ 😖 Indi gratujuji k holčičce a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka oběma!!!!!! 😀 😀 2.8.2009 je taky pěkné datum........... 😉 😉 to jsem se vdávala....... My odjíždíme na chalupu zítra, tak se už těším až budeme ralaxovat, snad bude hezky....... Tak se tu mějte.......

lenkacar
3. srp 2009

přeju hezký den všem ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!už se těšim na fotku malé MIšky

lenkacar
3. srp 2009

míšo nejhorší jsou pavouci ,to je moje smrt a to už ty nejhorší nápory jsou pryč ,ale po zimě to bude zase hrůza ..se tam všichni nastěhujou tam jsou ty mega a já arachnofobii.. 🙄 ,úplně se mi z nich chce zvracet ,celá se třesu a řvu ..chatařka jako blázen prostě 😀 😀 😀 😀

cipisek007
3. srp 2009

Leni, brrrrrr, tak to bych asi taky nesla těžce. Nejsem nějak úúúplný ječidlo, když vidím pavouka, ale je to snad jedinej hmyz, co fakt nesnáším.
Ale chápu tě, moooc dobře. Mám takovou tetu. Fuj, potvroy několikanohý.

lenkacar
3. srp 2009

míšo kdy budou fotky nevíš ? jsem celá nedočkavá a musimm taky zaskočit na druhou diskuzi pogratulovat k miminku ..zatim se tu plácam po bytě a peru a uklízim a tak nějak bez nálady

peda
3. srp 2009

🙂
Leni,ahojky 😉
tak zítra jdeš do artu?Tak tfu,tfuj,tfuj 😵 😵 😵 ať je tady další těhulka 😉

Holky a ta sestřička z artu,ta Monika má od pátka chlapečka Tobiase,52 cm a 4,20 kg 😵

peda
3. srp 2009

Barabášku a co ty?ještě bude IUI,nebo půjdete do IVF?

lenkacar
3. srp 2009

pedí ani nevim která ta sestřička to je ,ale musela jsem jí tam už zažít ..jo snad bude Ket..to uvidim zítra co mi poví

barabasek
3. srp 2009

Ahojky my už do IUI nepůjdeme zkusíme září říjen IVF

petreva
4. srp 2009

Ahoj holky,
tož jdu vás všechny povzbudit!!!! Máte to ale dlouhou cestu za miminkem ☹ kéžby se už zadařilo a některá jste tu smůlu tady prolomila!!!
LENI, tož se ozvi, co a jak v Artu dnes!!
BAR, takže měsíc volno a pak stimulka? Vedle vám drží holky taky palce a táááák bychom uvítay těhulku!!Takže držíme vše co jde ať se už konečně zadaří!!!!

lenkacar
4. srp 2009

čus holky ,my jedem až odpolko ,aby si manžel nemusel brát tolik volna ..tak dam hlášení ..bar to zní rozumně 😉

tulik1
4. srp 2009

ahoj holky, zdravim vsechny a ooooooooooooooobrovska gratulace indi k michalce 🙂
nam uz se blizi navsteva pronatalu, kdyz si uvedomim ze jsem se tam objednavala na zacatku cervna a najednou uz je za chvilku zari, strasne to utika 😉