ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

allisska
10. srp 2009

Za pár dní mi bude 30. Tobě?

everhr
10. srp 2009

Mě je 32.

allisska
10. srp 2009

Tak to jsme na tom skoro stejně 😉

everhr
10. srp 2009

jj. Alissko chtěl ajsem se zeptat to potom IVF budeš hned doma jakoby na rizikovém? Nebo až od doby potvrzení těhotenství po IVF?Já si tak pořád přemýšlím, že jestli nakonec budu muset jít třeba na IVF tak jak to pak bude v práci...marodit pak se nezadaří...zas nemarodit a pořád dokola? Já už mám takový představ ydopředu. To víš, že bych si přála, aby k tomu nemuselo dojít.....

allisska
10. srp 2009

No to já ještě vůbec nevím. Nechci říkat v práci, že jdu na IVF. Takže pokud to půjde, tak bych radši chodila do práce. Nedělám fyzicky náročnou práci, takže se myslím, že by to snad šlo. Navíc mám strach, že kdybych zůstala doma na neschopence, tak se asi zblázním, musela bych na to pořád myslet a tak. Ale uvidím.
Evi, třeba vůbec nebudeš muset takovou situaci řešit....

everhr
10. srp 2009

No já bych to v práci taky nikomu neřekla..........oni by pak měli téma k diskuzi 😖

allisska
10. srp 2009

Jo, přesně tak je to u nás. A kdyby se to nepovedlo, tak nechci, aby mě pak někdo litoval a tak. To by pak pro mě bylo ještě horší...

everhr
10. srp 2009

moje slova .Já už teď jen lituju, že jsem jim kdy vůbec řekla, že jsme se začali snažit...neustále otázky...tak co,už? mě vytáčí do vrtule.No teď už přestali...asi když vidí, že se nedaří delší dobu.Pracuju jen v ženském kolektivu 😠

allisska
10. srp 2009

U nás pracují taky vesměs ženský. Já jsem to v práci naštěstí nikomu neřekla, že se snažíme. A když se mě ptají, tak říkám, že mám ještě čas a snažím se to zamluvit

everhr
10. srp 2009

No to já říkala taky, ale teď je u nás taková situace jestli nezavřeme a ženský na mě pořád tak běž už na mateřskou....jak kdyby to bylo tak jednoduchý

allisska
10. srp 2009

No jo no, ono se jim to snadno říká, viď.... Ale nenech se od nic stresovat, to ti pak nepřidá....

barabasek
11. srp 2009

Ahojky krásné ráno 🙂 Zítra jdu do ARTu domluvit se na IVF než odjedeme na dovču tak jsem zvědavá 🙂

indigo
11. srp 2009

Ahoj kočky!
Vítám novou Arťačku Evču a přeju, ať se v Artu moc dlouho neohřeješ (nejlépe ať tam ani nemusíš 😀) a máš v pupíku mimi! 😎

Bar - tak ivf? To vypadá na podzimek jako u Leni, no já vm do toho nechci kecat, ale mě vyšly ivf vždycky jen na podzim... 😀 😀 😀 podzim bude plodnej...... 😎

barabasek
11. srp 2009

Indi ještě do IVF bude dovolená a mělo by to vyjít hned až se vrátíme asi začátek září 🙂 pak do toho jdeme s Leni znovu ta už si někde vyvaluje šunky na pláži jééé jak moc závidim ☹

allisska
11. srp 2009

Ahoj holky, mě nejspíš vyjde IVF taky na začátek září

everhr
12. srp 2009

Ahoj holky......je tu někdo? 🙂

barabasek
12. srp 2009

Ahojky tak v ARTu vše OK od 2 DC začínáme s IVF 🙂

everhr
12. srp 2009

Ahoj barabášku...já tomu moc nerozumím...tudíž IVF bude kdy?To víš jsem v tom začátečnice

barabasek
12. srp 2009

ahoj MS čekám začátkem září a od druhého dne se začíná s přípravou injekce a sprej do nosu a pak okolo 15 DC bude odběr vajíček a pak se bude čekat až se spojí se spermošema v laborce a pak poputují zase zpět do pupíčku a budem čekat jestli se uchytí 😉

everhr
12. srp 2009

Tak to jó......hlavně, že nemusíš tak dlouho čekat a vzali Tě hned v září.......tak pak dej vědět ať můžeme držet pěsti......tak a teď Tě čeká dovča,ne? Tak si to pořádně užij.Já měla teď 14 dní. 🙂

barabasek
12. srp 2009

Evehr v ARTu nemají dlouhé čekací doby tak týden 10 dní. Na dovču letíme v pátek už se moc těším 🙂

everhr
12. srp 2009

To je dobrá čekací doba...co tak jukám na jíný diskuze...tak čekají klidně 3. měsíce.....a kam letíte?Jestli můžu vědět...já jsem spíš horalka...

barabasek
12. srp 2009

Letíme do Řecka na Lesbos už se těšíme oba potřebujeme pořádný oddych od práce 🙂

everhr
12. srp 2009

Hm.....tak přeji krásnou dovolenou........

salute
12. srp 2009

Ahojky holky ahojky po dlouhé době vás zdravím a ty co neznám,přeju brzy miminečko.U mě nic nového ted 25.8 jedeme taky na dovolenou do Řecka -Rhodos.už se moc těšíme .JInak imuno u mě dopadlo na jedničku i u manži..tak a ted babo rad??nevím byla jsem v červenci v Artu a pokusím se od září asi znova na umělko...Michálek nevidí důvod ,proč miminko nemáme mít!!!Jinak všem maminkám ,jako je Pedík,atd..k jejich krásným miminkům moc gratuluji.Musí být moc štastné.Ještě neustále marodím ,ale tento měsíc už mě lékař uschopní.Barabášku koukám ,že taky letíte na dovču tak at se vám tam moc líbí. 🙂 🙂 🙂 🙂

barabasek
13. srp 2009

Ahojky Salute s tím imuno je to super, září bude ARTácký měsíc 😀 také přeji vydařenou dovolenou a zase se přijď na nas mrknout 😉

peda
13. srp 2009

Jéé,Mili ahojky 😵

Tak imuno vám dopadlo dobře??tak to je super čuper,to mám velikou radost 😵 😵 .V září začne ai i Leni a Barabášek,to bylo,aby nebylo 😉 😵 .Konečně budu moct zase držel palce 😉
Užijte si dovolenou,nadopujte se dobrou náladou a sílou k dalšímu boji.Papa 😉 🙂

dulinka2
16. srp 2009

Ahojky holky, tak koukám, že se to tu zastavilo, asi jako naše snažení...... ☹ ☹ ☹ Naše první IVF nevyšlo a 3.8. zkončilo nezdarem. 😔 😔 Z těch dvou šestibuněčných embryek se žádné nechytlo, ani náznak....... Nejhorší je, že nám nezůstalo nic do mrazáčku a to jich bylo oplodněných 11 a dvě zavedli, takže 9 jich bylo, jenže embryoložka říkala, že se hrozně pomalu vyvyjely a tak nemá cenu to zamražovat. Říkala, že si myslí, že je to díky tomu mizernému spermiogramu a tak náš další plán je, že si manžel nechá odoperovat tu varikokelu a pak teprve zkusíme znova. Doufám, že se po tom jeho spermijky alespoň trochu uzdraví, aby se zvýšila šance na úspěch. Operace by byla asi až v říjnu - ono to uteče - a pak asi za tři měsíce, by mělo být zřejmé zda to mělo nějaký účinek, takže já se k zářiovkám snažilkám nepřidám u nás to přichází v úvahu asi až v dubnu 2010.
Pokud se spermiogram zlepší tak to ještě zkusíme přirozeně. To je ještě doba...... Fakt jsem netušila, jak ten neúspěch bude těžký a moc mi k tomu nepřidává ani okolí, kolegyně si před měsícem řekla, už je rok vdaná, že už jí to v práci nebaví a že půjde RADĚJI na mateřskou a včera si dělala test a má //...... Já to vážně všem moc přeju, ale je to těžký.......A co ty Indi jak to doma zvládáte??? Máte krásné sluníčko...... 😀 😀 😀
Takže Leni a Barabášek nabírají síly u moříčka tak to je prostě super.......
Vše nasvědčuje tomu, že všechny co se chystáte v září by měly uspět, takže všem co jdou v září, moc moc držím palečky, protože jinak už to tu není možný....... 😅 😅

indigo
17. srp 2009

Ahoj holky!
Slíbila jsem Mamce, že dám vědět, až budem plánovat nějakej srazík, ale samozřejmě se můžete připojit kdokoliv! Pokud chcete vidět, jaký miminka umějí udělat v Artu. 😎
Je to spíš asi pro Budějický, ale třeba si uděláte vejlet i odjinud! 😎
Snad to nebude moc narychlo - zítra cca v 10.00, plus minus, kavárna v pasáži Daniela, na Lannovce. Poznávací znamení - miminka v kočárech, tak se přihlaste, jo? 😉

Další uděláme určitě brzy, teď bude spousta lidiček na dovolených... 😉

mladamamka
17. srp 2009

Ahoj Holky. Indi ráda bych šla, ale jsem nachcípaná a v pátek odjíždíme k moři tak se z toho musím vyležet. Minulej týden jsem byla s Jančou mám Vás všechny pozdravovat. Kristýnka je už velká holka a už se za pár měsíců chtějí snažit o druhé. No já čekám na to imuno, ale čas kdy budu muset do práce se hodně blíží, tak doufám, že to aspoň stihnu. Indi malá je moc hezká.