ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

marcelkap
26. srp 2009

Ahoj holky, chci vás tu všechny pozdravit. Ještě mezi vás až tam úplně nepatřím, ale přesto...doufám, že nevadí, že si vás tu trošku pročtu a přidám se k vám. V pondělí jsem byla u dr., budu čekat 3 týdny na výsledky stěru a jestli to bude dobrý, tak nás prý pošle do Artu. Takže už se na to začínám psychicky připravovat a chci o tom zjistit co nejvíc informací.
Přeju vám všem hezký den

lenkacar
26. srp 2009

dobrej den všem holky ..tady chcípl pes 😀 😀 😀 😝 ,marcel tebe už odněkud znám 😉

lenkacar
26. srp 2009

aspon někdo se ke mě přidá to je hrůza 😖 ,marcel kdybys tak trefila na primáře ,to je chlap mýho gusta snaží se být opatrný a mluví jak když vypráví pohádku ,je moc moc hodnej,přála bych si ho na Ket

lenkacar
26. srp 2009

tak dneska asi nikdo nedorazí ..to neva ..holky zodpovědně liju do sebe litránky kontryhelu tak zítra chci vidět slízu aspon 12mm 🙂 😉

marcelkap
26. srp 2009

Leni, lezu ještě do... Snažilky - České Budějovice nebo Už je to tady - začínáme květen 2008 nebo tak nějak se to jmenuje 🙂

lenkacar
26. srp 2009

nevim někde jsme se už potkali myslím chodila tam evinka taky ,ale ta diskuze nějak zdechla

lenkacar
26. srp 2009

myslím petrevu 😉

lenkacar
26. srp 2009

já lezu všude možně ,kde jsou zrovna holky .. 😉

petreva
26. srp 2009

Ahoj ženský, Marcel nazdárek moc držím palce k Dr! Vypadá to slibně s tím co tě potkalo? Lenča má pravdu Špička je moc příjemnej. Tenkrát nám sděloval, že jediná cesta je pro nás ivf+icsi...byli jsme z toho dost hotový a on byl skvělej!! Máte za sebou nějaké vyšetření?
LENI, tak zítra!!! V kolik? A napiš aspoň sem,jo?? Slíza jedna neposlušná!!!

lenkacar
26. srp 2009

zítra jedem na 3hod. ale někam nás tam vsunula ta ježibabka ,tak si počkáme ..no co se dá dělat 🙄 😝 ,poslední dobou čekáme furt a pěkně dlouho

marcelkap
26. srp 2009

Ahoj Evi, promiň, nějak jsem nepochopila to jestli to vypadá slibně s tim co mě potkalo? 😅
Doufám, že jestli se dostanem do Artu, tak narazím taky na nějakého hodného pana doktora 🙂
Máme za sebou spermiogram manžela a to je všechno. Můj dr. to asi už dál řešit nebude a rovnou nás pošle do artu. Měli jste to taky tak nebo vám váš dr. dělal ještě nějaký vyšetření?

petreva
26. srp 2009

LENI, tož od tří začínám myslet!!! To Elenku přemlouvám, aby se najedla, tož tvojí sliznici hodím do pořadí a přemlouvám, aby narostla 😵
MARCEL, mě dělal dr.ještě hormonální profil, ale v Artu ti ho udělají stejně znova, takže je to v pohodě 😉
A já už padám od PC rovnou do postele. Ještě musím nějak zvládnou dojít se napít 😅 Pa

lenkacar
27. srp 2009

evi jsi hodná ,tak jestli myslíš na moji slízu tak to bude mega .. 😀 😀 😀 😀 marcel mě třeba nedělali vůbec nic ,vše až v artu 😉

petreva
27. srp 2009

Tak naše dítko bídně nakrmeno...co tvoje slíza, Leni, doufám, že poslouchala lépe. Abych E jen nehanila, baštila hezky od rána, ale teď to byla slabota...tak večer juknu co a jak.

lenkacar
27. srp 2009

slíza evi nic moc takže ket odložen na pondělek musí se ještě vykrmit ...v pondělí v půl 11volam na embrouše

lenkacar
27. srp 2009

byl tam zase primář,ale měl toho asi plná kecky nic moc povídací náladu ,taky o čem bysme mluvili že ..že ta mrcha neroste ...no od zítřka beru utroš a v pondělí teda volam a uvidí se jestli to přežijou tak jedem

indigo
27. srp 2009

Fuj já se lekla, že se to úplně zrušilo...
No tak jen o 2 odloženo, to by šlo... snad si dá potvora (slíza, nééé Leni 😀) říct... 😎
Hernajs už tu těhotněte!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 🙂

lenkacar
27. srp 2009

indi jo budu se snažit těhotnět zběsile jinak mě tady už klepne pepina z vladíse

petreva
27. srp 2009

LENI, tak odloženej KET? Ale potvora roste, což je důležitý, ne? Heleď, jak se Elína blbě najedla tak řvala a chtěla ve městě a pak už to bylo dobrý, takže se slíza taky drobet nedokrmila, tož počkáme, doroste a pak to bude DOBRÝ, ne? 😀 😵 Takže v pondělí další zprávy!! Drž se, Leni, naše 😉
MARCEL, tak za 3 týdny do ARTU? To uteče jak voda!! Hlavně že jsi v pořádku!!
Zítra jde GASHA na laparku, musíme na ní myslet 😉

barabasek
28. srp 2009

Ahojky tak hlásím návrat z dovolené bylo moc krásně a užili jsme si to tam 😵
Dneska jsem šla aktivně v 7h na předoperační k Dr a on tam ceduli jak krá.. až od 9.30 tak zase poletim přes celé město 😠

lenkacar
28. srp 2009

bar tak třeba jsi na dovolence otěhulila normoš co?jinak bar tak na podzimek? ten už se ti blíží ,napiš přesná termín nějkaké akce at jsme v obraze ..jo já v pondělí volam co se rozmrazilo a kdyžtak sedáme do auta a jedem

marcelkap
28. srp 2009

Ahojky, Leni s tebou je to takový napínavý, co? Ale určitě to v pondělí dopadne dobře.
Evi, já snad v pořádku jsem. Právě ty tři týdny budu čekat na výsledky stěru a pak do Artu. Ale tak snad to bude dobrý a doufám, že pod stromečkem už bysme mohli mít //.

barabasek
28. srp 2009

Leni zatím čekám na mršku a pak začínáme píchat o všem budu informovat 😉

lenkacar
28. srp 2009

bar přála bych ti aby už nedorazila a ušla jsi tomu martýriu,jojo marcel já nemůžu mít nic obvykle ..vše složitě

indigo
31. srp 2009

Tak Leni!!! Tfuj tfuj tfuj! 😎

lenkacar
31. srp 2009

indi za hodinu budu volat kolik přežilo,doted jsem uklízela ,prala a vařila ,abych mohla odpočívat

lenkacar
31. srp 2009

jinak díky ,snad tam bude šopička a bude to v klidu tentokrát ,je to poslední pokus ,bud to vyjde nebo ne ..potom už na to kašleme ,hroutí se nám díky mým depresím manželství ..

indigo
31. srp 2009

No tak to tuplem budem držet všechno co máme, když poslední... 😎
Chápu, že nejde chodit do nekonečna... 😝

lenkacar
31. srp 2009

indi já měla vždy s psychikou problém,y a těma hormonama se mi vše zhoršilo až na neúnosnou mez ..je to škoda ,ale fakt to nedávam ..už jsme se na tom dohodli,že na to kašleme,musí se s tim srovnat že nic nebude

peda
31. srp 2009

Leni,moc držím palečky 😵 😉 ať vydrží co nejvíc šikulů 🙂

Barabášku,taky na tebe myslím,potřebujem nový těhule,teď nám bude rodit Jája a pak je pusto 😖