ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

jaru30
6. říj 2009

Marcelko, ten svět je malej, koukám, že moje kámoška Lucka Znojová Tě má mezi přáteli na Facebooku!!! 😀

indigo
6. říj 2009

Jaru30 - taky jsem si při jednom z pokusů nechala zavést jen jedno (ale my jsme jich víc neměli, zbylo jedno jediný) a dneska to jedno embryo vypadá takhle:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😎

jaru30
6. říj 2009

jooo a Coco je můj bejvalej kolega :DDD

jaru30
6. říj 2009

Indigo, ježiš ten je krásnej!!! povedl se vám 😉 mimochodem, máš moc pěkné fotoalbum 🙂

indigo
6. říj 2009

Jaru kdepak nám, doktorům se povedl... 😀 ale děkuju. 😎

jaru30
6. říj 2009

já vím, že doktorům 🙂 ale geny má vaše. Po vás je krásnej, ne po doktorech 😀

lenkacar
6. říj 2009

holky mám radost jak to tady běží 😵 😵 😵 😵

mirabela
6. říj 2009

Ahoj kočky.
Dneska jsem se krásně rozptýlila. Žádné chmury nebyly. 😎 Přijela za mnou kámoška s ročním synkem. Hrozně akční mamča, spoustu toho stíhá a ještě pár dnů před porodem vylezla na Kleť (hora v okolí 🙂 Když jsem slyšela, co všechno s dítkem stíhá - od aerobiku, přes plavání a další kroužky s mimčem, práci jeden den v týdnu pro svého zaměstnavatele a ještě vede účetnictví 8 dalším lidem - tak jsem se úplně zastyděla. Já doma sedím na zadku a cítím se pod psa, jako by dítě bylo to jediné dobré, co mě v životě může potkat. Asi se taky do něčeho pustím, to sebelitování mě přestává bavit. 😵

Indigo - gratuluji k embrijku, co tak pěkně vyrostlo. Snad budeme mít s holkama podobně pěkná! 😉

lenkacar
6. říj 2009

já chodim na pc kurz a vyučuje to matka a nosí jí mimčo na kojení,to čumim

marcelkap
7. říj 2009

Jaru, no jo, už jsem tě tam taky našla 🙂 Ono to neni tak těžký, když tam máme stejný fotky jako tady 🙂 Já jsem s Luckou chodila na VOŠku a dva roky jsem s ní seděla v jedný lavici. Jindru znám taky, je to fajn kluk.

jaru30
7. říj 2009

😀 Marcel, hlavně pšššt, Lucce a Cocovi ani slovo 😉 zatím nechci, aby kdokoliv věděl, že jsem těhu. Děkujuuu 😵

marcelkap
7. říj 2009

Jaru já dneska zrovna byla s Luckou, oan se mě ptala jak jsme na tom my a já jsem se zmínila, že jsem se s tebou "potkala" na nějaký diskuzi. A ona: "Jo, ona je těhotná, to vim. Dyť ona šla na to umělý a to se přece vždycky povede, takže musí bejt těhotná." No...trošku naivní názor blondýny, že se umělý povede vždycky na poprvý. Snažila jsem se jí z tohodle omylu vyvést 🙂 Ale neřekla jsem že teda těhu jsi.

jaru30
7. říj 2009

😀 😀 😀 jééé, to je trdlo. Možná by mohla zavítat sem, aby si rozšířila obzory 😅 Já když čtu, jak některé páry čekají na mimi i několik let, tak je mi z toho smutno ☹ A obdivuju, jak to zvládají, smekám před nimi. Je to stejně nefér, ženský, který mimčo až tak nechtěj, otěhotní jen co se otřou o trenky, ale ty ostatní, co po něm touží, mají tu cestu dlouhou a trnitou.........

marcelkap
7. říj 2009

Jo, Jaru, taky mi to tak přijde. Ten kdo mimi plánuje a čeká na něco a myslí si, že hned neotěhotní, že to bude trvat dlouho nebo kdejaká puberťačka na diskotéce je těhotná ani neví jak. Je to nespravedlivý tohle!

mirabela
7. říj 2009

Souhlasím, marcel a jaru. Jen by mě nikdy nenapadlo, že se to bude týkat taky mě. Prdlajs.

marcelkap
8. říj 2009

Mirabel, přesně tak. Všechny ty věci jdou tak daleko od tebe dokud se tě to nezačne osobně týkat.

Tyjo holky, já mám dneska depku jen co jsem se probudila. Štve mě úplně všechno, chce se mi pořád brečet. To nevim co budu dělat v práci. Už jsem teda nahlásila, že bych šla domu o hodinu dřív, protože to vidim bledě dneska.

jaru30
8. říj 2009

To já měla před pár dny taky, a taky jsem brečela jak želva, ani jsem k tomu neměla důvod. Teď už vím, proč 😀 Třeba do toho Artu nakonec nebudeš muset 😵

asus
8. říj 2009

ahojik holky kdepak se dnes touláte?? 🙂

mirabela
8. říj 2009

Holky, mě je taky všelijak. V noci se mi zdálo, že jsem konečně těhotná. Hrozně se mi ulevilo, měla jsem obrovskou radost, naši a Jarda skákali radostí (v tom snu). Byla jsem šťastná jako blecha...
Probuzení bylo pecka. Teď tu přes zeď řve sousedů holčička (8 měsíců) Ach jo. Je mi mizerně.

Jdu něco dělat, abych se zberchala.

mirabela
8. říj 2009

No, ale mohlo mě napadnout, že je to jen sen - vůbec jsem se totiž nebála porodu a to je podezřelé 😀

asus
8. říj 2009

holky omlouvám se nějak sem si popltla pokecik a přispěvky 😉 jdu vedle

mirabela
8. říj 2009

nic se neděje, asus, měj se hezky

jaru30
8. říj 2009

Mirabelko, držím pěsti, aby se Ti brzy vyplnil!!!!! 🙂 Ono to vyjde, uvidíš!!!! Udělej si něčím pěkným radost, ať máš lepší náladu 😵 😵 😵 Já vím, že teď tomu asi moc nevěříš, ale dočkáš se!!!!

marcelkap
8. říj 2009

Mirabel, taky takový ty sny mívám. Ale spíš je to jen takovej pocit že jsem těhotná - ne že bych se přímo viděla s břichem. A to probuzení je pak opravdu hrozný.
No a jinak už jsem se dneska přehoupla na 30.DC, tak budeme teď očekávat mrchu v nejbližších dnech.

jaru30
8. říj 2009

a už jste koukly do snáře? 🙂

mirabela
8. říj 2009

Jaru, díky za povzbuzení a to tím snářem je dobrý nápad 😵 Zde je výklad z nějakého webu. Význam "být těhotná" ve Vašem snu: Vaše přání se splní.

Jupí !!!!!!!!!!!!!!!! Marcel, tak to už snad máme za pár 😉

marcelkap
8. říj 2009

No kdyby to tak byla pravda 🙂

mirabela
9. říj 2009

Dobré ránko, nikdo tu není? To bude tím příšerným počasím 😉

allisska
9. říj 2009

Ahoj holky, jen jsem vás sem zaběhla dočíst a pozdravit. V pondělí jdu do Artu na kontrolu, tak jsem zvědavá 😎

allisska
9. říj 2009

To počasí je dneska šílený, od rána se nemůžu probrat a moje pracovní aktivita je pod bodem mrazu 😖