ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

mladamamka
9. čer 2009

Leni já jsem teď jí měla taky asi o 8 dní zpožděnou. Asi je to nervíkama a tím vším. Když jí chceš tak schválně mešká. No já jsem zvědavá na ten pátek, ale tlačí mě zase na vaječníkách tak doufám, že taky je tam blbá cysta. Máme to v rodině a taky na ně dost trpím. Tak uvidím ještě mi udělají znova ty testy na ty protilátky. Leni doufám, že já ty a caji a samozřejmě zbytek holek se konečně dočkáme malého uzlíčku v náruči. Jo ohledně Kaňkový není špatná a je fakt, že na sále si věří víc. Jinak špička i Michálek jsou fajn. Bohužel Špičku jsem měla jen ze začátku a teď na něj štěstí už nemám. ☹

lenkacar
9. čer 2009

on měl prej nějakou dovču tak mizim papapapapapapa

mladamamka
9. čer 2009

dobrou noc no snad ho tam v pátek potkám. A hezké sny.

barabasek
9. čer 2009

Ahojky kočky moc gratuluji pedíkovi k holčičce. Já jdu zítra do ARTu tak snad se nebude doktorka konat raději bych nějakého z mudrů 😀

lenkacar
10. čer 2009

dobríé ránko přeju všem ,holky dneska jdu ke kartářovi ,tak chci slyšet samé pozit.zprávy od něho ..už jsem u něho byla a docela se před 3rokama trefil ,řekl ,že nemůžu mít dítě ,že mě sexuálně obtěžoval můj otec atd ..takové věci co nemohl vědět ,navíc já ho viděla poprvé v životě ,no a takly předpověděl oba vztahy co jsem měla do manži ...a ted chci slyšet jak jsem na tom s tim děckem hýml

mladamamka
10. čer 2009

ahoj Leni tak Ti přeju moc štěstí u kartáře asi je opravdu dobrej jak píšeš. Uvidíš snad to budou samé pozitivní zprávy.

cipisek007
10. čer 2009

Leni, taky držím palce. Já bych asi neměla odvahu 🙂

mladamamka
10. čer 2009

ahoj M9šo tak co jak se máš co holky jsou hodný. Já asi bych taky neměla odvahu tam jít a obdivuju i Tebe jak to všechno s holkama zvládáš. Já občas toho našho lumpíka mám plný zuby. Je poslední dobou hrozně uvztekanej jak není po jeho tak začne skákat a vřeštět no zážitek. 😀

petreva
10. čer 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit!!! Nějka nemám čas dočítat ani vedle, ale moc vám držím pořád palce. Hlavně až budou ty // tak to přijďte říct, jo??? A ať je to už co by dup 😉
LENI, tý jo, tak to byhc taky odvahu nenašla. Asi nechci vědět co bude...jéžiš, ještě by mi řekl, že Elča bude uřvaná až do roka a mě by kleplo předem 😅

petreva
10. čer 2009

LULU, taky gratuluju k bublince, téda už nejen k bublince ale k tečce 😉 s bublinkou...
LENI, co ty tvoje hormony takhle vyváděj. Taky si nedaj říct, safra...asi jim to budu muse vysvětlit 😀
MLADAMAMKA, tak že by období vzdoru? Se na něj těšim s tou naší uvztekandou...
Holky už fakt musim...pa pa

barabasek
10. čer 2009

Ahojky krásné ráno 🙂

cipisek007
10. čer 2009

Ahojky Mamčo!

No můžu ti říct, že máme za sebou a ještě před sebou plno běhání po doktorech ☹ Barče už podruhý sondovali jedno a to samý oko, zjistili jí taky, že má rozšířenou zorničku nereagující na světlo a prořídnutou duhovku. Takže nás hnali k dalšímu odborníkovi na oční a tam jsme byly včera: Musíme za 14 dní ještě na rozkapání, aby se jí na to kouknul pořádně. Zornička opravdu rozšířená je, má hodně řídkou duhovku na pravým oku, ZATÍM to prej na vidění vliv nemá a je MOŽNÝ, že na to oko bude na 100% vidět. Levý oko je to samý, jen lehce lepší
Prej je to vrozená vada, která se projevila až teď ☹
Byla jsem při tom vyšetření a bulela jak želva. Oko jí "držel" otevřený takovou drátěnou věcí, no masakr ☹
26.6. jdeme ještě na to rozkapání a tam se uvidí.
Mezitím měla Bára šestou nemoc, takže vysoký horečky trvající 4 dny a pak se osypala.

lenkacar
10. čer 2009

míšo to jsou věci ,fujtakksl chudinka malinká...teda ty si to užíváš ☹ mizim je tu kámoška jdem spolu ke kartářovi jsem tu nahá a ona už zvoní

cipisek007
10. čer 2009

Leni, tak pak dej vědět 🙂

indigo
10. čer 2009

Hezké ránko!
Leni tak snad ti řekne, že na tebe někde čeká super mimoušek nebo i víc...... 😎

tinpet
autor
10. čer 2009

dobré ranko 🙂 lení, držím palečky 🙂 cipí, snad to bude ok, to je mazec, takový malý andílky trápit...

mladamamka
10. čer 2009

Teda Míšo takovýhle trable s malýma chudinky. Neboj snad bude všechno dobrý. U mě bylo když se Honzík narodil tak jak dělají ty kontroly na sluch tak řekli, že na tom jednom ouško je to špatný. Tak jsme za měsíc jeli znova na kontrolu a tam ty výsledky byli špatný a pak na další kontrole to vyšlo dobrý. Taky jsem při každém vyšetření brečela. Bojíme se o děti celý život.

cajovna
10. čer 2009

Míšo, tak to jste si tedy užili, chudinka malá, tak držím palečky, aby všechno dobře dopadlo a na příští kontrole už byly lepší zprávy.

cajovna
10. čer 2009

Ahoj Leni, doufám, že ti kartář řekne všechno co si přeješ slyšet, a až ti předpoví hafu dětí 🙂 v brzké době 😀 tak doufám, že se s námi podělíš o kontakt, aby nás taky mohl potěšit 😉

lenkacar
10. čer 2009

lenkacar • snž • Dnes ve 14:10
Která pravidla porušuje: | Zruš
tak zdary dívky tak jsem z od kartáře ,no bylo to sado maso ,takže tento rok těhu nic a začátek příštího roku těhu jo ,ale po nějaké době potrat,komplikace ,takže se mám na co těšit ,prosim vás hlavně my nepiště že je to píčovinka jo,řekla jsem mu ať se mrkne na patrika ,normálně řekl ,že je to buď vrah nebo sebevrah a byla jsem tam....a že už to má za sebou ,stačí vám to?řekl že tam u něj byl můj bývalej že si na mě chtěl vykládat karty před roky a že s ním vyrazil dveře ,že takovýho ksindla už dlouho neviděl ...no prostě paráda ...on má i zkušennosti s energií tak jsem se s ním domluvila na další týden ,řekl ,že mi možná pomůže a že se tím může spravit i ten průběh toho těhu co mě čeká ...jasně mi řekl ,že máme a budeme mít kvůli tomu ještě neshody a bude to stát fůru peněz ,neřekla jsem ,že jezdíme na umělko..

lenkacar
10. čer 2009

nejsem z toho ani smutná,je to prostě osud no ...

mladamamka
10. čer 2009

Leni to je teda něco. Ale doufám, že se zmýlil a bude to všechno úplně jinak.

dulinka2
10. čer 2009

Ahoj děvčata, to koukám co se tu zase vše událo....... 😲 Cipí doufám, že budou očíčka v pořádku a že už vás doktoři nebudou dlouho trápit,,,,,,,,, Leni to máš odvahu nechat si vyložit karty, já bych na to neměla 😅 V tomhle jsem srab, nechci vědět co mě čeká,,,,,,,, 🤐 🤐 Pak dej vědět jak ti dopadne sezení ohledně energie, tohle by mě na druhou stranu zase lákalo...... 🙂

cipisek007
10. čer 2009

Téda Leni, klobouk dolů. To tě to fakt ani trochu nesebralo? Já bych už asi páchala sebevraždu. Jak píše Dulinka, nechci vědět, co mě čeká. Já bych pak jen na "to" čekala a nic si neužila.
Ale ta energie, to bych taky brala 🙂

lenkacar
10. čer 2009

míšo ani ne ..spíš o tom přemýšlím ,ale nesebralo, ve zlém ne ...já spíš to tak i cítím ,že je to v hajzlu zatím,mám v albíku novou fotečku

cipisek007
10. čer 2009

Leni, slušííí 🙂 Ale vypadáš úúúúplně jinak než na fotce v pasu 🙂
Já mám taky 2 nové fotekčy v albíku B+T II.

petreva
10. čer 2009

Ahoj Leni, tož už vím s kým mám tu čest, viz album...žůžo. Heleď ono je to asi každýho věc čemu věří a jak za tím jde. Třeba ty tomu věříš a proto si myslím, že není špatně, že jsi tam šla a tohle si vyposlechla. Sice nemím kdo je Patrik, ale jeslti tě ten pán přesvědčil o svojí pravdě, tak proč ne. Třeba se z tvého pohledu lecčemus vyhneš. Já bych teda věřila spíš Dr. a svému tělu...co teď bude s tebou??

indigo
10. čer 2009

Leni jsi docela kóča!!!!! 😎
Dobrou ženy...

cajovna
11. čer 2009

ahoj Leni sluší ti to 😉

lenkacar
11. čer 2009

ahoj holky to foto jsem tam dlaa že bez líčení a po pár kg vypadám takto 😀 😀 😀 tlustá jak prase 😀 😀 😀 ,s tim kartářem nevnímám to negativně ,už jednou jsem se díky němu dobře rozhodla ...a věřím ,že to zvládnu a bojovat nemínim přestat ,aby bylo jasno 😉