ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

cajovna
19. říj 2009

ahoj holky, všem těhulkám moc blahopřeji :D

mirabela
20. říj 2009

Ahoj holky. Nějak mi doma blbne koník nebo co. Tak aspoň pozdrav z práce. Moc ráda slyším dobré zprávičky, tadelko moc gratuluji 😵 😵 😵
Musím Vás dočíst.

tadelka
20. říj 2009

ahoj holky, všem moc děkuji, doufám, že bude vše ok, koncem týdne jdu na kontrolu 😉

jaru30
21. říj 2009

Ahooooj holky, zdravím vás po několika dnech. I mě doma blbne Koník, resp. od pátku nejde vůbec, tak teď píšu od mámy. Snad to můj inter.poskytovatel brzy vyřeší a budu sem lézt zase každej den 😀 Dneska aspoň psal, že už na tom pracují....
Písněte, co je nového? jak se máte? jak čárky sílí? 🙂

renig
21. říj 2009

Ahoj všichni, taky vás zdravím. U mě nic nového, čekám na ten osudový den, až si budu moci udělat test. 😉 11 den po ET bude v sobotu, tak to zkusím. Má cenu to dělat dřív?

jaru30
21. říj 2009

Reni, jak u koho....Někdo má čárku už 9. den, někdo až 14. den. Záleží na tom, jakou máš hladinu hCG. A tu máme každá jinou 🙂 Držím palce, aby tam v sobotu byla!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

tadelka
21. říj 2009

Ahoj holky, tak já už mám asi pět testíků a už asi z toho blbnu, nebo co, zdá se mi, že ty čárky už jsou stej né 😒 zítra jdu na krev, tak uvidím

jaru30
21. říj 2009

Tadelko, uvidíš...mě doktor říkal, že hladina hcg stoupá po 3 dnech 🙂 Každopádně držím pěsti i Tobě!!!!! 😵 Písni pak, jak jsi dopadla. Já se sem zkusím dostat i zejtra (kurňa, ať už mi to opraví!!).

jaru30
21. říj 2009

Tadelko, ale mě přijde, že jsou nepatrně tmavší.... 🙂

tadelka
21. říj 2009

jaru, manžel taky říká, že jsou malinko tmavší, já už asi blbnu, pořád na to koukám 😀 zítra jdu na krev a na utz, tak jsem zvědavá, jak dopadnem, mám strach, aby bylo všechno v pořádku 😒 Jaru, dostala jsi hned fotku z utz?

jaru30
21. říj 2009

Jojo, ale byla jsem tam brzy 4+4, takže je tam jen ten plodovej váček. U nás v sanatoriu jsou děsně fajn!!!! Všechno mi popsali, vysvětlili a dali fotku.
Nééé jako moje gynekoložka, u který jsem byla tejden poté. Koukla na utz, nic mi neukázala, na obrazovku se koukala sama, jen zmateně prohlásila, že tam vidí NĚJAKÉ dvě dutinky (přitom mimi tam mam jen jedno!) a řekla, že plod tam ještě nevidí , že je brzo a nazdar. Tím to skončilo ☹ Naštěstí jdu za tejden znovu do sanatoria!!!! a to už by tam mělo bejt i srdíčko, tak snad to klapne!!! 🙂 A měnim gynekoložku, takovej přístup mě nebaví....

jaru30
21. říj 2009

A v kolik zítra jdeš? 😵

tadelka
21. říj 2009

ráno jdu na krev a dopoledne na utz 🙂 to jsi musela jít ke své gyndařce? mě právě řekla, že k ní půjdu až mě k ní opět vrátí z ARTu

tadelka
21. říj 2009

myslíš, že se dá poznat takhle brzo, jestli je tam jedno, nebo dvě mimi? jsem strašně zvědavá 😀

jaru30
21. říj 2009

já jsem k ní šla jen proto, aby mi prodloužila neschopenku (to dělá jen gyne) a u té příležitosti mě rovnou prohlídla. Až mi v sanatoriu potvrdí srdíčko, tak už mě taky "vyhodí" a už budu chodit jen ke své gyne. A to mě právě děsí 😖 Takže příští týden začnu obvolávat a shánět lepší doktorku. Mám pár tipů, tak snad budu mít štěstí. Víš co, já chci mít pohodové těhotenství a chci bejt informovaná. Ona mi nic neřekne 😠 Ta mě tím tak vyplašila, že jsem si včera sama, za své prašule, zaplatila v Labomě odběr krve na hcg. Potřebovala jsem se ujistit, že hladina hormonu je tak, jak má být 🙂

tadelka
21. říj 2009

a jak jsi dopadla? kam chodíš? já chodím k dr. Výborné na sadech a ta je opravdu výborná 🙂 zatím mám neschopenku od obvoďačky, ale jestli bude vše ok, tak mě předá na neschopnost na gyndu, jdu k ní v úterý 😉

jaru30
21. říj 2009

ty máš dvě? 🙂 uvidíš zítra, jakou budeš mít hladinu hcg (u dvojčat je vyšší) a samozřejmě utz. Ten ukáže, kolik tam máš dutinek 🙂 jestli už ovšem budou vidět, jestli není moc brzo.....

tadelka
21. říj 2009

mám dvě, aspoň doufám 😀 no uvidím jestli není moc brzo, ale když jsem se tam objednávala, tak se mě ta ženská na recepci ptala kdy je to přesně tři týdny a pak mi řekla den, tak snad ví, kdy mě má objednat 😒 zítra to bude 19. den po ET

jaru30
21. říj 2009

dopadla jsem dobře 🙂 při první kontrole v Artu, kdy jsem byla 4+4tt, jsem měla hladinu hCG 1947. Včera, kdy jsem byla 6+1tt, jsem měla už 26.485 🙂 Podle tabulek ok 🙂 Já chodím k Turkové na Vltavu...všichni na ní nadávají 🙂

jaru30
21. říj 2009

já byla poprvé v Artu 18. den po ET 🙂 ale doktor říkal, že jdu brzy....a objednal mě na další kontrolu právě až za 3 tejdny.

tadelka
21. říj 2009

tak to ti gratuluji, to máš moc hezké 🙂 jo o Turkové jsem taky slyšela 😠 tak to ti věřím, že scháníš jeiného doktora. Tak to zkus u té mojí, ta je fakt super 🙂

jaru30
21. říj 2009

ale myslím, že plodové váčky už bys vidět mohla 🙂

tadelka
21. říj 2009

hm, tak to koukám, že to budu mít asi stejné, jako ty, asi mi taky řekne, že jdu brzo 😒 no co, když mě takhle objednala. Aspoň budu vědět něco maličko, jak jsem na tom 🙂

jaru30
21. říj 2009

to jo, mě šlo hlavně o to, abych se uklidnila, že nejde o mimoděložní 🙂 a to Ti zejtra určitě řekne.

tadelka
21. říj 2009

tak jsem fakt zvědavá, je hrozné to čekání 😒 ty tam jdeš kdy?máš nějaké těhotenské příznaky? 🙂

tadelka
21. říj 2009

to si právě taky říkám, že budu zítra vědět, na čem jsem, abych byla klidnější 😉

jaru30
21. říj 2009

já jdu v úterý 27tého 🙂 těhu příznaky moc nemám. Jen mám pořád hlad a v noci mě bolí prsa, jinak nic. A dneska v noci mě trošičku bolelo břicho, jako před MS. To už si asi mimi dělá místo 😉 Čekala jsem, že budu zvracet a ono nic. Včera jsem měla žaludek lehce na vodě, ale to bylo podle mě jen z hladu 😀

tadelka
21. říj 2009

tak já mám úplně to samé, v noci nevím, jak si lehnout, protože mě bolí prsa 😉

tadelka
21. říj 2009

budu ti držet palce, to už uvidíš miminko na utz, viď? 🙂

jaru30
21. říj 2009

no já doufám 🙂 samozřejmě že mě někdy napadaj černý myšlenky, když tak na těch diskuzích čtu, co všechno se může stát, ale v kartárch vyšlo, že to dobře dopadne, tak tomu věřim 😉 Já jsem kartám nikdy moc nevěřila, teď už jo. Když mi tátova přítelkyně o Vánocích vyložila, že v druhé polovině roku otěhotnim, ale až po lékařském zákroku a že pak budu doma, pod lékařským dohledem a budu hrozně spokojená...tak jsem vůbec nechápala....A teď už chápu!!!! vyšlo jí to do puntíku.
Po ET jsem si nechala vyložit, jestli to klapne na poprvé a prej jo. No a vyšlo to!!! 🙂 Předevčírem jsem si nechala znovu vyložit, jestli to dotáhnu až do šťastného konce a prej taky jooo. Tak doufám, že tentokrát se nesekla 😉