ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
22. říj 2009

počasí jako je dneska hnus fialovej neni dobrej na špatné zprávy ... 😝 😝 😝 😝

lenkacar
22. říj 2009

já jsem před pár lety i papala antidepresiva

tadelka
22. říj 2009

no to já taky už papala kde co 😀

lenkacar
22. říj 2009

a nestydim se za to ,prostě jsem nezvládla ,že si manžel bývalý našel milenku a chtěl se rozvést ..dneska je mi šumák 😝

tadelka
22. říj 2009

já se za to taky nestidím, měla jsem moc špatné období, když mi umřel brácha ☹

jaru30
22. říj 2009

Tadelkoooo, co to čtuuuuuu ☹ ☹ ☹ ☹ Heleď, opravdu ještě neházej flintu do žita. V pondělí už může být všechno jinak. I já četla případ, že měla holčina hodně nízké hcg a porodila zdravé děcko. Teď se třeba mimi rozmejšlí a o víkendu si řeknou, kurňa...tak jo, jdeme do toho!!!! 😉 a to pak bude fofr!!! 😀 budu na tebe myslet!!!!

lenkacar
22. říj 2009

hele ty prášky jsou od toho ,aby pomáhaly a neni se za co stydět ,každej nemá povahu silnou ..jsem labilní vim to o sobě a kdeco mě rozhází ..

tadelka
22. říj 2009

jaru, jsi moc hodná, k=ž bys měla pravdu ☹ je mi ale fakt mizerně a pořád se obviňuju, že jsem někde udělala něco špatně

lenkacar
22. říj 2009

tadel tak o tom vůbec nepřemýšlej tohle neni věc kterou my můžem ovlivnit,tak dost těhle úvah ,to ti zakazuju

tadelka
22. říj 2009

😀 jasně, stejně to neovlivním, budu si muset vymyslet nějakou zábavu do pondělka

tadelka
22. říj 2009

když ono mě taky straší, že jestli to nevýjde, tak jdu rovnou pro výpověď a na pracák 😖

lenkacar
22. říj 2009

třeba začni pro mimíse plést ponožky 😉 😉 😉 😉

jaru30
22. říj 2009

Tadelko, to je hloupost!!!! nic jsi neudělala špatně!!!
Navíc ještě to není definitivní!!!! 🙂 ještě nesmutni.... 🙂 🙂 🙂 A i kdyby to nedej bože nedopadlo, tak věř, že to tak mělo být, že by třeba mimi nebyla zdravá, příroda dobře ví, co dělá....
Zkoušela jsi prolézt internet? zadat si "nízké hcg", třeba narazíš na další případy, které dopadly dobře 🙂
Teď je třeba přijít na jiné myšlenky, udělat si něčím radost. Já vim, to počasí tomu taky moc nepomáhá 😒 Ale sama víš, co na tebe funguje. Někdo rád utrácí, někdo jde na kus řeči s kamarádkou....Držím ti pěsti a přeju hodně síly!!!!!!! 🙂 v pondělí jdeš zase mezi 11 a 12?

lenkacar
22. říj 2009

tadel a proč výpověd?

jaru30
22. říj 2009

Jestli to Tadel nemáš jako já..... Já jsem byla OSVČ, a protože jsem chtěla bejt doma, museli za mě najít náhradu a já musela skončit.....Taky riskuju, že když se to teď podělá, budu bez práce. Místo mi nemusí držet ☹

tadelka
22. říj 2009

tak plést se mi fakt nechce a na kafíčku jsem taky byla, ale nebyla jsem moc dobrá společnice 😉 ale máte pravdu, já to neovlivním, musím to brát tak, jak to jde

jaru30
22. říj 2009

a co utrácení? 😉

lenkacar
22. říj 2009

tadel z toho si nic nedělej já plést neumim 😀 😀 😀 ,vim že jak je člověk v hajzlu neni nálada na nic ..

tadelka
22. říj 2009

no protože jsem si dovolila jít na PN už podruhé 😠 jenom na mě furt řve auž toho mám taky plný zuby

jaru30
22. říj 2009

magor....

tadelka
22. říj 2009

jo utrácení, už taky pomalu není co, jestli to teď nevýjde, tak budu zase platit KET, letos budou vánoce opravdu velice chudé 😒

lenkacar
22. říj 2009

tadel to se tak člověku staraj o další nervy debilové v práci ..

tadelka
22. říj 2009

no právě, ale jednou se jí to vrátí, věřím tomu

jaru30
22. říj 2009

aha, takže magorka.....jak říká moje máma "na každou svini se někde v kotli vaří voda" 🙂

tadelka
22. říj 2009

přesně tak, všechno ví, všude byla a všude má známosti, to je pak těžko ☹

jaru30
22. říj 2009

Taky už mě hodněkrát napadlo, že nejlepší je být sám sobě šéfem 🙂

tadelka
22. říj 2009

hm, to mě taky, ale jak to udělat?mám pocit, že se mi nic nedaří

tadelka
22. říj 2009

tak holky, děkuji za podporu, jdu si pustit nějaký hezký film 😉 mějte se hezky 🙂

jaru30
22. říj 2009

Nooo, to je dobrej nápad!!!!! 🙂 u filmů taky relaxuju 🙂 Tak hezké pokoukáníčko a hlavu vzhůru!!!!! 🙂 Zatím ahoj

lenkacar
22. říj 2009

pa tedel a hlavu vzhůru