ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

renig
23. říj 2009

Tadelko, co to tady čtu? Nebuď z toho tak smutná, třeba to ještě všechno dopadne jinak. A z toho jak jsi psala, že by tě čekalo KET usuzuji, že máte mrazáčky? Tak alespoň nemusíš podstupovat celou tu hormonální bombu znovu. To já žádné mrazáčky nemám a ve středu jsem si dělala test po 8 dnech po ET a byl negativní. Možná to bylo moc brzo, ale kdo ví ☹ Rozhodně ty investované peníze za to stojí. Myslím si, že je potřeba taky trochu psychické pohody a tolik se na to neupínat. Já vím, taky se mi to nepíše úplně nejlíp, ale něco na tom možná budu. Prostě se z toho nepo.....A ono to příště najednou vyjde 😵 😵 😵 .

tadelka
23. říj 2009

reni, myslím si, že po 8 dnech je ještě brzo, zkus to později, ještě není nic straceno 😉
mrazáčků máme šest, i když nemusím podstupovat tu hormonální bombu znova, stejně mě to dost sebralo 😒

allisska
23. říj 2009

Tadelko, je mi to moc líto. Ale věř, že to určitě příště vyjde. Máš štěstí, že máš aspoň mrazáčky.

Reni, neztrácej naději, na to je moc brzy...

jaru30
23. říj 2009

Reni, po 8 dnech je skutečně ještě brzo 🙂
Tadelko, ty nesmutni, ještě nic není ztraceno 😉

tadelka
23. říj 2009

já vím 😉

renig
23. říj 2009

Tak já to zkusím tuto sobotu nebo neděli, to už bude 11.-12. po ET 🙂 a v pondělí napíšu 😉
Hezký víkend holky 🙂 🙂 🙂

jaru30
23. říj 2009

tobě taky Reni 🙂 a držíme pěsti 🙂

mladamamka
23. říj 2009

Ahojky holky tak už mám výsledky z imuna, ale moc tomu nerozumím asi jsem alergická jenom na sperma. Mám tam napsáno. BI mírně pozitivní, dop.sanaci gynekologických zánětů, důsledný kondom. styk, ženě průběžně Prednison

lenkacar
24. říj 2009

mamčo ty bláho tak aspon něco našli a jak se to teda pozná že jsi alergická na sperma ,z tý krve? 😕 my jedem do podolí v pondělí tak mi to napiš..díky

salute
24. říj 2009

Ahojky holky jak tak čtu ty výsledky z imuna tak je snad máme každá stejně....znám spoustu holek a dopadly jako já..nevím nevím já to vidím jinak prostě se musí stát zázrak nic víc... 🙂

lenkacar
24. říj 2009

milčo tobě tam napsali to samé?

salute
24. říj 2009

ahojík Leni tak jak se máš,,??čtu ,že jedete do Podolí tak ti přeji samé dobré zprávičky

lenkacar
24. říj 2009

jsem nemocná snad to nevadí .. 😕

lenkacar
24. říj 2009

milčo moc shánim práci a ono nic neni ,takže jsem se moc neodreagovala 🙄

salute
24. říj 2009

nevadí ..no mě napsali to samé pak jsem to projednávala s Michálkem a povídal ,že nevidí důvod proč neotěhotnět dokonce mi řekl ,že můžu i přírodní cestou..,že se třeba vrátím z dovči těhule....ted ten prednison neberu mám nafasováno a nevím kdy začnu...prostě nevidí nikdo nikde problém ...

lenkacar
24. říj 2009

no pěkný mě to řekl rovnou ,že si nemyslí ,že něco najdou ..

salute
24. říj 2009

leni s prací já vím je to naprdlačku..ona je ,ale otročina za málo peněz ...pak písni jestli jste měli doktorku nebo doktora v Podolí...

lenkacar
24. říj 2009

milčo s prací je to tak ,že ona je ,ale jenom pro známé .. 🙄 jo pak písnu

salute
24. říj 2009

mě tam řekli ,že snad něco najdou ,že to pak bude moje záchrana ,ale nenašli tohle je jenom prevence co mi řekli at beru prednison a chráněný sex...nic závažného nenašli a proto jsem furt v pr..... 😔

lenkacar
24. říj 2009

no hezký milčo ,taky bych si přála ,aby něco našli a stejně se to vše léčí jen prednisonem .. 🙄 😝 jen na různou dobu ..

lenkacar
24. říj 2009

a to vše oni poznaj jen z krve a spermií?

lenkacar
24. říj 2009

tak mizim zase do postele ,pa zatim

salute
24. říj 2009

ano vemou ti ráno krev a manža spermouše..nic víc pak pohovor a domůůůůůůůůů..pak čekáš na výsledky mě asi za 5týdnů přišli a myslela jsem ,že mě trefííííííííííí

lenkacar
24. říj 2009

milčo tomu věřím!!!!!!!!!!!!!!!to mě jebne taky .. 😝

mladamamka
24. říj 2009

Ahoj holky. Napsali mi jen mírně pozitivní a samozřejmě prednison a kondom. Tak uvidíme. Indi to měla taky. A brala vždycky měsíc před IVF predenison. Mě štve hlavně, že mě objednali až za takovou dobu.

salute
24. říj 2009

mladá mamko to napsali i mě...a ukázala jsi ty výsledky v Artu??Já tam hned letěla a probrala jsem to s Michálkem...

marcelkap
24. říj 2009

Ahoj holky, tak se ozývám po delší době. Měla jsem tenhle týden dovču, tak jsme se s manželem váleli u kamarádů na chalupě na Orlíku. Bylo to naprosto úžasný, na nic jsme nemysleli, na práci, na žádný starosti a ani ne tolik na mimi. Fakt super věc, taková dovolená.

Abych se tu nerozepisovala ke každý zvlášť, tak přeju renig a tadel ať to hlavně dobře dopadne, ať se tam ty mimoušci udržej. NIc jinýho se v tuhle chvíli asi nedá než doufat, věřit a přát si ať je to v pořádku.

Já měla ját v pondělí 26.10. do Artu, ale dneska mi volali, že pan doktor bude na sále, tak že mám přijít v úterý. Tak jsme zvědavá co nám řeknou a co se bude dít dál.

Tak zatim paa a přeju pěknej večer všem.

jaru30
24. říj 2009

Ahoooj Marcel, tak to asi potkáme 🙂 My jdeme taky v úterý, v 10:30

marcelkap
24. říj 2009

jaru: No tak to je dobrý, tak to myslim, že se tam určitě potkáme 🙂

tadelka
25. říj 2009

ahoj všichni, tak hlásím, že je vše v prd.... už se mi roujíždí mrcha a na testu už není ani duch ☹ nevíte náhodou, kdy se může jít na KET po potratu? 😒