ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

jaru30
25. říj 2009

Tadelkoooo, co to čtu ☹ ☹ ☹ sakryyyyyš!!!!! Já doufala, že to klapne. To je mi líto 😢 držím Ti pěsti a přeju hodně síly!!!!!! Kdy půjdeš na KET, těžko říct. Samotnou by mě ajímalo, jak to vlastně je. Podle mě by ti teď měli dělat nějaké testy, aby přišli na to, proč to tak dopadlo...ale nevim, jen by to bylo logické. Achjooo ☹ to je pech. Kdy jdeš do Artu? zátra viď? dej nám pak vědět.....

tadelka
25. říj 2009

jdu zítra na krev a pak k dr. tak jsem zvědavá, už aby to bylo zamnou amohla jsem jít do KETu ☹ no co nadělám, už jsem se s tím srovnala, i když srdíčko bolí ☹

lenkacar
25. říj 2009

tadel bud silná ... 😔 ,nejdřív se musí vnitřek dát do pořádku a pak ti to dovolí

lenkacar
25. říj 2009

tak to bylo asi biochemické těhotenství ..je to škoda ,ale jsi bojovnice a ty se nevzdáš

tadelka
25. říj 2009

tak musím jít dál, i když to bolí ☹ doufám, že nebudu muset do nemocnice

lenkacar
25. říj 2009

to jo revize by byla nemilá ..ale snad to bude dobré a o to dřív to půjde znova

tadelka
25. říj 2009

no uvidím zítra, už aby to bylo zamnou 😒

lenkacar
25. říj 2009

to jo jdeš do artu?

tadelka
25. říj 2009

jo 😒

tadelka
25. říj 2009

a pak rovnou na pracák 😀

lenkacar
25. říj 2009

dopadneš jak já sakra ,taky jsem po neůspěchu šla na pracák a jsem tam už 5měsíců 😝

tadelka
25. říj 2009

no nazdar, to se mám asi na co těšit, že? 😒 no jo, co nadělám 😖

lenkacar
25. říj 2009

tak já zkoušela další pokusy mezitím a furt nic ..no tak jsem už doma zadara 😢

tadelka
25. říj 2009

cože? jak zadara? nemáš podporu? nestraš 😲

lenkacar
25. říj 2009

už ne ...mám mě živit manžel 😝 😝 😝 😝 to je výhoda manželství 😝

tadelka
25. říj 2009

jako fakt? já myslela, že máš nárok na podporu šest měsíců? to si fakt nic nebrala?

mirabela
25. říj 2009

Ahoj kočky, všechny Vás zdravím. Vrátila jsem se ze služební cesty do Německa a tak hr na koníka, vidím, že mi funguje už i z domova. U mě jinak nic nového - kromě toho, že jsem dnes využila hezkého počasí a umyla okna. Pak jsem vařila a pekla jako divá, takže máme doma pěkně kalorické zásoby - a nejvíc jich máme v břiše 😉 Ješštěžě je ve středu zase svátrk a volno bude pokračovat. Co plánujete?

Tadelko, právě jsem dočetla, moc mě to mrzí 😔 😔 😔 Snad ta nemocnice nebude potřeba ☹

tadelka
25. říj 2009

miru, děkuji 😉 uvidím zítra

mladamamka
25. říj 2009

Ahoj Tadel mrzí mě to. Koukám, že jsi to měla podobný jako já. Ale o trochu dýl. Já myslím, že mě mrcha se rozjela 10 den. Taky jsem měla biochemické těh. Tenkrát jsem jela do nemocnice když jsem začala krvácet a měla jsem HCG taky jen kolem 80. Už si to nepamatuju. Ket jsem měla po 2 měsících bohužel taky nevyšel. Musíš věřit a třeba příště to vyjde.

cajovna
25. říj 2009

Ahoj Tadelko, je mi to moc líto, že ti to nevyšlo. Jinak pokud ti zbyly ještě nějací sněhuláčci tak můžeš jít na KET hned další cyklus, pokud bude ovulace, pokud nemáš v mrazáčku nic tak další IVF můžeš absolvovat až po 3 měsících.

tadelka
25. říj 2009

caji, díky 😉 uvidím zítra, jak dopadnu pa pa a dobrou noc

barabasek
25. říj 2009

Ahoj holky přeji krásný večer ať zítra a pozítří všechny kontroly a vyšetření dobře dopadnou 😉
U mě nic nového takové mrtvé období 😒

renig
26. říj 2009

Ahoj holky, tak vám podávám zprávu, jak jsem slíbila. Test jsem si dělala včera po 12 dnech po ET a po druhé čárce ani tucha ☹
A ještě k tomu mě tak šíleně bolí podbřišek, že si myslím, že přijde mrcha 😝 nějaké náznaky už jsou. Tak jsem z toho nějaká přepadlá, vzhledem k tomu, že nemáme mrazáčky a teď jsem si od Cajovny přečetla, že na další IVF můžu až po 3 měsících ☹ ☹ ☹ . To nemůžkou myslet vážně, to nevydržím 😖 . Musím zavolat do Artu a domluvit si schůzku. Chápu, že je to pro tělo velký nápor, ale 3 měsíce? 😲

mladamamka
26. říj 2009

Ahoj holky. Rening ještě neztrácej hlavu. Dokud nemáš mrchu tak je pořád malinká šance. Pokud to nevyjde tak být tebou tak si taky řeknu, že chci udělat imuno.

renig
26. říj 2009

Mladamamko a k čemu je to imuno, nějak jsem to z příspěvků nepochopila. Co mi budou testovat a co zjistí?

mladamamka
26. říj 2009

Vezmou Ti krev a manželovi sperma a zjišťujou důvod proč se nedaří. Testujou skoro všechno štítná žláza, špatná srážlivost krve nebo ta alergie na spermie. Je tam toho hodně a je to lepší si nechat udělat. Já jsem byla na IVF pak jsem měla KET. IVF jsem měla biochemické těhotenství a KET vůbec nic. Tak mi na tom imunu zjistili tu alergii. Do Artu jdu až 6 listopadu tak potom teprve budu vědět co se bude dít, ale mám předepsanej chráněnej sex a ještě prednison. Jenže to musím počkat až mi ho předepíšou v Artu. A u manžela zjišťujou jestli spermie jsou v pořádku jestli nemají špatnou hlavičku nebo ocásek atd.

renig
26. říj 2009

To jsem z toho blázen, já myslela, že tyhle testy dělají normálně, že si o ně nemusím říkat 😕 Já jsem byla na ICSI, tak si říkám, že i kdybych měla alergii, tak že je to jedno, když mi oplodněné vajíčko dají, až tam kde má být. Musím se na to zeptat 😉 Děkuji za info a to dělají v Artu nebo se musí do Prahy?

mladamamka
26. říj 2009

Musíš buď do Plzně nebo do Prahy. V Artu dělají jen základní testy.

marcelkap
27. říj 2009

Ahoj holky, tak kde to vázne? Jak se dneska máte?
Já mám dnesk dobré zprávy. Byli jsme dnes v Artu a příští cyklus jdeme na IUI. Nemůžu se dočkat, už aby to bylo 🙂

jaru30
27. říj 2009

Neboj, uteče to jako voda 🙂 než se naděješ, už budeš na pokoji sanatoria nachystaná v noční košili 🙂 a pak už se jen budeš těšit na pozitivní těhu test a na mimi. Ještě žes tam dneska byla se mnou, aspoň jsem se odreagovala 🙂 dííííky!!!!!
Akorát z tý obrovský radosti a úlevy jsem jim ani nestihla poděkovat, byla jsem tam vlastně naposledy ☹ Vůbec mi to v tu chvíli nedošlo. Musím něco vymyslet!!! fakt jsem tam chodila ráda, fajn lidi 🙂