ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

marcelkap
27. říj 2009

Jaru, já ráda 🙂
Hele mě dneska Michálek tak nějak rychle vypakoval, že jsem taky nestihla říct ani nashle. Měli tam pěknej fofr. A jsem proto ráda, že se nám věnoval skoro hodinu, bylo to fakt super.

mirabela
27. říj 2009

Ahooooj, holky. Volný den je za dveřmi. Co plánujete? My asi nějaký příjemný výlet nebo aspoň procházku.

Ahoj marcel, dobré zprávy, gratuluji k plánovanému IUI 😵 😵 😵

jaru30
27. říj 2009

Ahoooj Mirabelko, my se asi pojedeme mrknout na výlov Bezdreva. Ale nevim co se mnou udělá ten smrad z rybiček. Ale jinak nevím. Jestli máš nějakej tip, dej vědět 🙂

marcelkap
27. říj 2009

Já se budu pěkně flákat doma a uklízet asi. Musim proštudovat spoustu papírů, dneska jsem kromě Artu byla ještě u homeopatičky, docela mazec. Tak to musim pročíst. Mi řekla, že jsem alergická na mlíko a mléčný výrobky a že bych mohla být vegetarián. No fuj 😝 já a nejíst maso, tak to teda ne 😠

jaru30
27. říj 2009

no Marcel....o svátku máš odpočívat. Přece si to nezkazíš úklidem!!! 😀
Co se týká masa, já ho nikdy moc nemusela, jsem spíš na sladký (taky je to na mě vidět 🙂, ale teď bych se mohla masa užrat. Říkám si, že podle toho by to mohl bejt kluk 🙂

mirabela
28. říj 2009

Holky, tak my jsme po obědě vyrazili do Budějovic. Udělali jsme si dlouhou procházku okolo řeky, pak do centra, přes Lannovku a cestou jsme se zastavili ve zmrzlinovém baru na horkou čokoládu 🙂 Takže paráda. Škoda, že zítra pokračuji do práce.
A jak to vypadalo s vámi? Byl úklid a Bezdrev? Já asi pomalu vyrazím nahoru zalenošit si k telce. Tak se zatím mějte, pa.

jaru30
28. říj 2009

Ahoj, Bezdrev nakonec nebyl, dojeli jsme tam a vzdali to. To byl neskutečnej masakr, tam byli snad celý Budějce!!! 😠 Všude milion aut, lidí, blbě se parkovalo (auta stála pomalu až v Dasným) a ještě ti židáci chtěli za tak blbý místo parkovné, tak jsme se znechuceně otočili a jeli pryč. Zamířili jsme do Igy a koupili tam první úlovek na mimi (odměna za ten povedenej utz). Mám ho v albu a taky jsem si pořídila knížku o těhotenstí a mateřství, abych mohla dělat moudrou hlavu 😀 O tisícovku chudší jsme se vrátili domů, nacpali se k prasknutí, vyvalili u telky a já usnula 🙂
Ale Mirabel, musim říct, krásnej program jste měli, jen co je pravada....Zmrzlinovej bar, mmmmmmm 😉

marcelkap
28. říj 2009

Ahoj holky, tak my jsme dneska vyluxovali, utřela jsem prach, vyprala jsem a pověsila prádlo a zazimovali jsme balkon 🙂 Přesadila jsem nějaký kytky a pak jsme si objednali pizzu. Ale průběžně jsme mezitím odpočívali, takže docela pohoda.

jaru30
28. říj 2009

pilná jako fffčelička 😀

peda
29. říj 2009

Ahoj holky 😉

tak jak se máte?co Leni?už jsi sehnala nějakou práci?je to mazec,něco pořádnýho sehnat,což?A co chhatička,pořád jezdíte?nebo už jste zazimovali?

Jaru a jak je tobě?je ti pořád špatně?Já zvracela až do porodu 😠 😠 ale dalo se 😉

Marcel,tak tebe čeká IUI?

A co Salute?vy až po novým roce,ne?jak se máš Mili?co synátor? a udělal nakonec ty papíry?jak jsem se přestěhovala vedle a ty jsi měla ty zdrav.problémy,tak už ani nevim.A ještě je na škole?nebo někde na vejšce?

Moc vám všem přeju,aby jste byly už brzy těhulky jako Jaruška.Mi máme dneska srazík v Igy,tak příště se můžete přidat,kdo budete chtít 😉 budou tam atácký miminka,tak si můžete vzít mustr.Ale je to asi těžky se na mimi koukat,znám to moc dobře,snažili jsme se o druhý mimi dlouhých 5 let a až v Artu nám pomohli,zadařilo se IVF.
Mějte se moc fajn a prskám na vás miminkovský bacily,ať jste co nejdřív maminky 😵 😵

indigo
29. říj 2009

Ahoj kočky!
No jo, já na vás úplně zapomněla se srazem... ale třeba to některá ještě zvládnete na dvanáctou do Baziliky, třeba Jaru je myslím budějičanda...
Kdyžtak příště... 😉
Mějte se (jak jen to jde) parádně! 🙂

lenkacar
29. říj 2009

ahojík holky ,ahoj pedí a indi ,práce se rýsuje .jdu si to zkusit ..v pondělí a úterý,tak snad ,jinak na chatu už nejezdim ,je zim a.. a nového jinak nic jen čekám na výsledky imuna a příští týden jdu k doktorce na ženský dát poradu ohledně nějakých vyšetření

jaru30
29. říj 2009

Ahoooj holky, já před chvílí vstávala. Ráno v 7 jsem byla na "čekatelkách na potvrzení těhu po umělém oplodnění", chvíli jsme poklábosily a pak jsem si šla zase lehnout. Vstala jsem až teď. Koukám mamky, že máte srazík...tak to už nestíhám ☹
Pedo, mě ještě špatně nebylo....až jsem si říkala, jestli je všechno ok. Jen pořád jím, spím a čurám. Jinak nic... 😵 Ale máš v pravdu, v Artu jsou moc šikovný. Kudy chodim, tudy je chválim. Jen je mi líto, že už tam nemůžu chodit dál ☹ Fakt super lidi a prima přístup 😵 Až budeme chtít druhé, půjdu tam rovnou 🙂 už se normálně tešim 😀 😀 😀

mladamamka
29. říj 2009

Ahoj holky nejdete zítra do Artu. Dneska mi volali a objednali mě už na zítra tak mám radost.

jaru30
29. říj 2009

já už bohužel nejdu. Potvrdili mi srdíčko, tak se se mnou rozloučili. Tak ráda bych tam chodila dál 😅 škoda, že to nejde. Některá centra to přitom tak dělají a svoje těhulky si nechávají.....

allisska
29. říj 2009

Ahoj holky. Mamko,zítra do Artu bohužel ne.Já jsem se objednávala dneska a jdu až 16.11

lenkacar
30. říj 2009

jaru tak to gratuluji k srdíčku 😵 😵 😵

jaru30
30. říj 2009

děkujuuuu Leni, ale ještě pořád není vyhráno, oddychnu si až po třech měsících, v prosinci 🙂 přeju hodně štěstíčka, ať brzy najdeš // 🙂

lenkacar
30. říj 2009

no jaru u mě to brzy nebude ,páč proto nic neděláme ,ale i tak díky a tobě přeju pevné nervy až do porodu ..vim ,že neni vyhráno a to neni vlastně do smrti ..

marcelkap
30. říj 2009

Jaru, já ti tak závidim to flákání doma 😎 Včera nás nahnali do práce do 22, v 20.30 zjistili, že to co má fungovat, tak nefunguje, takže jsme šli domu v 21. Dneska to mám do 19 a zítra jdu od 9 ráno. No hnus.
Tenhle měsíc se asi úplně nejvíc těšim až dorazí mrcha, protože budu moct začít baštit Clostilbegyt a půjdeme na to 🙂 Mám pořád takový rozporuplný myšlenky. Na jednu stranu si říkám, že musím myslet pozitivně (jak jsi mi Jaru říkala 😉 ) a že se to povede, ale na druhou stranu si myslím, že to na poprvý nemůže vyjít a že by to bylo velký štěstí a nechci si dělat planý naděje. Ach jo, ty dni utíkaj tak pomalu, když na něco čekáte co? 😒

jaru30
30. říj 2009

Marcel, ty jdeš do práce i o víkendu??? no potěš 😒 já myslela, že máte volno, jaks říkala. My zítra jedem do Ikey, tam mě to bavíííí 🙂 Flákání doma je fajn, to jo, ale ten pocit, že jsem vlastně bez práce, mi moc klidu nepřidá. Kdyby se teď něco podělalo a skončila mi neschopenka, tak jsem jako OSVČ v prdelce....
Ty ale mysli pozitivně!!!! a žádnej stresík. Může to vyjít na poprvé, podívej na mě. A určitě nejsem jediná 🙂
Heleď, jestli teď se ti dny vlečou, tak počkej až budeš čekat těch 14 dní na testování 🙂 To je teprve mazec. To na to budeš myslet furt a ty dny se budou táááhnout jako smrad 😀

mladamamka
30. říj 2009

Ahoj holky tak jsem přijela z Artu. Mám předepsanej prednison a chráněný sex. A v prosinci když bude vše dobrý tak jdu do dalšího boje.

marcelkap
30. říj 2009

Jaru, my normálně o víkendu neděláme, ale je prej velkej provoz, tak musíme povinně v sobotu to všechno obvolat.
Jo, Ikea mě taky baví. A ty neboj, všechno bude v pohodě a do žádný práce už nebudeš muset.
S tim čekáním máš asi pravdu. Ale naštěstí mi to zpříjemňuje pozitivní myšlení na tebe a že ti to vyšlo napoprvý. Měla jsem strašnou radost z tý fotečky a těšim se až budu mít svojí vlastní 🙂

mamka: ten prednison je na co jestli se můžu zeptat? A potom byste šlo na IVF nebo něco jinýho?

mladamamka
30. říj 2009

Prednison je na bunčnou imunitu, brání aby si tělo nevytvářelo různé protilátky. Já to mám na alergii na sperma. tak aby to zabránilo té alergii. a v prosinci bych měla jít na ivf.

marcelkap
30. říj 2009

Tak snat to pomůže a v prosinci se zadaří 😉

barabasek
30. říj 2009

Ahoj holky krásný večer mám takový dotaz máte někdo zkušenost s Dornovo metodou?

mirabela
31. říj 2009

Dobrý večer, holky. Dornova metoda vůbec nevím, co je 😅 Barabášku, trochu nám to rozepiš, rádi se přiučíme.

Jinak jaru, gratuluji k srdíčku 😵

My jsme dneska byli u mamky na obědě a řádně se nedlábli. A taky jsme byli na hřbitově, jak budou v pondělí dušičky. Všude byl velký provoz a vyjeli hlavně čepičáři 😀 Teď už jsme zase doma a začínám přemýšlet nad večerním programem. Asi to jistí nějaký film v telce. Už teď je tma a já jsem nějaká lenošivá a nic se mi nechce...

lenkacar
31. říj 2009

bar tak to jsem v životě neslyšela ,o co jde?

lenkacar
31. říj 2009

tak jsem si to našla ,to bych potřebovala na vysunutej obratel čoveče to může být dobrá věc ..co bar bolí tě záda?

barabasek
1. lis 2009

Leni tahle metoda je druh masáže a odstraňuje bloky obratlů,ale i psychycké je to propojeno s dalšími orgány určitě se tím nemůže nic pokazit a záda taky v práci jsem 12 hodin na nohách