ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

mladamamka
13. lis 2009

Leni nevím ona říkala co má být to bude tak ani nikam nejela. Jí je to ňák jedno když má teď malou. Ona to nechtěla to druhý tak rychle tak to nechává osudu.

lenkacar
13. lis 2009

aha ..no stejně to nemusí nic znamenat ,to jen my byste se z toho asi zbláznily .. 😀 😀 😀 😝

mladamamka
13. lis 2009

To máš pravdu my by jsme už šíleli. Kdy Ti přijdou výsledky někdy příští týden?

lenkacar
13. lis 2009

no byli jsme tam 26.10 tak asi na konci listopádku myslim ..jsem už nedočkavá ,když stěry dobrý ..

mladamamka
13. lis 2009

já jsem to dostala přesně za 4 týdny. Bylo by lepší kdyby Ti tam něco našli než nic. Aspoň tu alergii. 😀

lenkacar
13. lis 2009

já si taky řikam ,že bych měla lepší pocit 😀 😀 😀 ne že by se mi chtělo sexit s gumkou..

mladamamka
13. lis 2009

my už jsme si zvykli na ten gumisex. No nemilujem se tak často přece jen ty kondomy nejsou tak levný 😀

lenkacar
13. lis 2009

pravda 😀 😀 😀 😀 tak se přejde na růčo sex 😀 😀 😀 😝

marcelkap
13. lis 2009

Tak to souhlasim, že my bysme už šílely 😀 Ale snad to tý ségře dopadne dobře.
Díky že mi to přejete, doufám, že po víkendu vám budu moct napsat dobrý zprávy a ukázat v albu testík s dvěma čárkama.

lenkacar
13. lis 2009

marcel tak to se budem těšit .. 😉

jaru30
13. lis 2009

Marceeel, dej pak hned vědět!!!! budu sem nakukovat, nebo mi písni na FB. Moc držím pěsti! musí Ti to vyjít!!!!! 😵 😵 😵

marcelkap
13. lis 2009

Holky díky moc. Takhle nervozní jsem snad ještě nikdy nebyla tyjo 😅

marcelkap
13. lis 2009

Tak jsem to nevydržela 🤐

jaru30
14. lis 2009

No tak se pochlub! 🙂 😵

marcelkap
14. lis 2009

Omlouvám se, že se zpožděním, včera už jsem se k tomu nějak nedostala - protože jsem brečela a brečela. Ale radostí 😀
Můžete se kouknout do alba, jak vypadal můj testík včera skoro v jedenáct hodin večer 😉

mladamamka
14. lis 2009

Marcel moc moc gratuluju. Určitě jsi strašně moc šťastná. řeju Ti ať je všechno v pořádku. 😀

marcelkap
14. lis 2009

mamka: Jsem šťastná asi úplně nejvíc co jsem kdy byla. Všera jsem manžela málem umačkala a umočila mu slzama obě ramena. Měla jsem chvílema strach, abych z toho hysterickýho pláče nepotratila 😀

mladamamka
14. lis 2009

Já jsem šťastná i za Tebe. Jsi už druhá co se jí to povedlo co vzala za kliku v Artu a otěhotněla. Moc Ti to přeju. Je to to nejkrásnější v životě co Tě může potkat. Já si taky neumím život bez dětí představit.

marcelkap
14. lis 2009

Asi jsme se nějak zalekli IUI - nebo spíš jsme se s tím smířili, že to nebude přirozeně a najednou to bylo. Musim dojít vrátit Clostil 😀 už je mi naštěstí k ničemu.

jaru30
14. lis 2009

Nejbáječnější zpráva dne!!!! 🙂 jsem šťastná jako blecha 🙂 Držím pěsti, ať se daří i nadále a za pár měsíců máte toho vytouženého drobečka v náručí 😵 😵 😵

marcelkap
14. lis 2009

Jaru díky moc. Už se těšim až budem spolu drandit po městě 🙂

mladamamka
15. lis 2009

Ahoj holky tak u mě konečně dorazila mrcha. tak za měsíc jdu do umělka. Marcel Honzíka mám taky po clostylbegytu, tak Ti asi taky pomohl.

marcelkap
15. lis 2009

mamka: Já ten Clostil ještě ani nezačala brát 😀 Měla jsem ho koupenej doma, s tim, že ho začnu brát příští cyklus. No a on už žádnej nebude 🙂

mladamamka
15. lis 2009

Marcel tak to je dobře. A kdy půjdeš k doktorovi?

lenkacar
15. lis 2009

marcelko tak připojuji velikou gratulaci k testíku ..přeju at vše dobře dopadne

marcelkap
15. lis 2009

mamka: Ve středu 18.11. jdu na krev a ten další týden asi na utz.

leni: díky moc. Pořád se z toho nějak nemůžu vzpamatovat 🙂

allisska
16. lis 2009

Marcel,taky se připojuji s obrovskou gratulaci!

hedi
17. lis 2009

Ahoj holky jen vás všechny zdravím. Marcel moc gratuluju a ostatním snažilkám držím palce,
snad třeba dostaneme ještě pod stromeček nějakej ten dáreček 😉 .

allisska
17. lis 2009

Ahoj holky,včera jsem byla v Artu,vyfasovala jsem Puregon a Prednison a teď už jen netrpělivě očekávám až přijde mrcha a rozjedeme další pokus...

marcelkap
17. lis 2009

alis: A kdy mrchu očekáváš?