ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
2. pro 2009

allis na zítra držim pěstičky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§v práci zatim dobrý ,ale nevim na jak dlouho to bude nesou se fámy ,že jsem tam za nemocnou ,která až dojde tak bude kdovíco ..aspon tak se ke mě holky chovají jako k záskoku ,který nemá smysl moc zaučovat ,tak si doma študuju na netu at mi daj pokoj ..achjo ..jinak mi tam strašně bolí záda z toho chození a stání ..dneska se makalo a to je pro mě lepší .. 😉 ,no ono to nějak dopadne .

petreva
2. pro 2009

MAMKO, juj tak nová velká naděj!!!Budu držet všechny palce!!
LENI, to asi záda dostávaj zabrat 😖

mladamamka
3. pro 2009

Ahoj holky. Tak kokám, kde je alliska s dobrými zprávami a ona pořád nikde.

allisska
3. pro 2009

Holky moje,už jsem tady🙂 Tak nakonec nám zbyli 3 bojovníčci a já jsem se měla rozhodnout,kolik zavést a tak.No dopadlo to tak,že mám u sebe všechny 3 a teď budu čekat,co bude dal 🙂

petreva
4. pro 2009

Alli, tfuj tfuj tfuj!!! Držím palce!!! A bobísci, pořádně se vrtněte, teda jeden nebo dva ať má mamča krásný Vánoce!!!
MladaMamko, mrcha nikde??
Leni, co záda??

Musím běžet, ale zase juknu, jak se vede a co embrijka, Ali 😉

mladamamka
4. pro 2009

Ahoj holky. alli moc držím pěstičky až se aspoň jeden bobánek udrží. Petrevo mám dostat mrchu až 15, tak se mi to hrozně vleče. Tak bobísci snad budou u mě v bříšku na novej rok.

lenkacar
5. pro 2009

holky tak bezva zprávy jen tak pokračujte dál ,mám z vás radost 😉

mladamamka
6. pro 2009

Ahoj Holky tak co Leni jak se Ti líbí v práci. A co Alli kdy budeš testovat. Moc Ti držím palce.

allisska
6. pro 2009

Ahoj Mamko,nevím,při minulém pokusu byla mrcha rychlejší než já s testem.To jsem to dostala akorát za týden po ET. Tak asi počkám a když mrcha nepřijde do konce týdne,tak o víkendu zkusím testnout.Šla jsem do tohoto pokusu s přesvědčením,že teď už to prostě musí vyjít,ale teď mám čím dal větší strach

mladamamka
6. pro 2009

A kolikátý den jsi dneska. Já jsem minule testovala 6 den a čárky tam byly sice byla slabá, ale byla,.

lenkacar
6. pro 2009

ahojky v práci ,no udělala jsem tam chybu a byl z toho dobrej průser ,takže nevim co z toho bude dál ..jinak by se mi tam i líbilo ..pěkný hadříky ,ale spoustu věcí neumim ..takže jsem furt za blbce,v minulé práci jksem ani ke spoustě věcí nepřišla jako prodavačka ,byla to věc vedení a tady se od příjmu ,reklamací ,uzávěrky dělá všechno ..jasně že já z toho umim leda starou belu .. 😔

lenkacar
6. pro 2009

holky raději bych byla těhu a v klidu doma .. 😉

mladamamka
6. pro 2009

Leni to bude dobrý každej něco po... v práci. A co jak dlouho budeš brát ten prednison?

lenkacar
6. pro 2009

mamčo ještě jsem ani nezačla ,zatim čekam jak to dopadne v té práci .. 😉

allisska
7. pro 2009

Leni, neboj, v práci to snad budeš mít dobrý. Budu držet pěsti 😉
Mamčo, ne ET jsem byla ve čtvrtek, takže ještě musím čekat a čekat 😖

mladamamka
7. pro 2009

Já myslela Leni, že se pustíš do dalšího boje. No já ty prášky už snáším dobře. Ze začátku to byl děs, ale teď už to jde.

jara
8. pro 2009

Ahojte ženy, můžu se k vám přidat? Koncem roku bych měla dostat od gyndaře žádanku do ARTu. Na co se mám přípravit?? Řeším také dilema, jestli to říct rodicům nebo dělat mrtvého brouka???

mladamamka
8. pro 2009

Ahoj Jaru. V Artu jsou všichni moc hodní. Ničeho se neboj a rodičům bych to řekla. Udělají Vám v Artu spermiogram a Tobě v době MS hormonální profil a pak se uvidí.

lenkacar
8. pro 2009

mamčo do boje dle práce ,my potřebujemm penízky ..no uvidim jak to tam dopadne a pak se do toho kdyžtak dáme ..nemůžu si dovolit jíst ten utrejch když po něm kynu a je mi po něm děsně zle .. 😝 allis držim pěstičky

jara
9. pro 2009

Ahoj mladamamka, děkuju za povzbuzení. Jsem z toho celá pryč a už teď jsem naladěná dost pesimisticky /nevím, jestli je to tím počasím/. Můj gyndař mi bral krev na hormonální profil - prý bez toho nemůže žádost vystavit. Přijde mi to divný, když píšete, že mi stejně v Artu budou brát krev na hormonální profil...proč to nenechá až na nich? Také vám gyndař těsně před posláním do Artu bral krev na HP??

mladamamka
9. pro 2009

ahoj holky. jara mě můj gyndař nic nebral. dělali mi všechno až v Artu. Klidně když budeš chtít tak jestli máš skype tak můžem pokecat tam. já mám mladamamka.

barabasek
9. pro 2009

Ahojky jara mě profil gyndař také dělal a v artu mi ho pak už nedělali 😉 jinak krásný večer všem

lenkacar
9. pro 2009

ahojky bar ..mě ho dělali až v artu 😉

marcelkap
9. pro 2009

Ahoj holky, tak po delší době vás jdu zase navštívit. Minulá čtvrtek jsem byla v Artu naposledy, ač se mi tam líbilo 🙂 Už mě poslali k mýmu dr., ale k němu se těšim taky, protože je moc fajn. Máme potvrzený srdíčko a už by měl mít mimísek 1cm.
Musím na vás zase trochu zaprskat, abyste ještě stihly ty vánoční dárečky po stromečkem.
Co alis? Žádné nové zprávy? To mi neřikej, že z těch třech bojovníků nic nebude? Určitě bude, že jo? 🙂

jara: nám můj doktor dělala jenom spermiogram ale pak ho dělali v Artu stejně znova a HP taky až v Artu.

Jsem teď třetí týden doma - nejdřív jsem měla chřipku a teď mám dva týdnu dovolenou, takže se mi teda vůbec nechce v pondělí do práce - fuj. Musim to tam doklepat do konce roku, protože mám do tý doby smlouvu na dobu určitou a v lednu až podepíšu novou tak to můžu klidně zabalit. Ne že by mi bylo špatně fyzicky, ale strašně mě ta práce ničí psychicky a to je mnohdy ještě horší. No tak uvidíme...

mladamamka
10. pro 2009

Ahoj holky. Tak co allisko už jsi testovala jsem napnutá jak struna a ty sem nic nenapíšeš.Marcel krásně Ti nabíhají týdny.

allisska
10. pro 2009

Ahoj holky,tak jsem tady.Zatím u mě nic nového,jsem týden po ET,tak chci ještě s testem počkat.Jsem tenhle týden úplně hotová-zdravotní problémy v rodině a navíc mě dneska schvátila chřipka a do toho ještě chodím do práce a zítra musím do školy. Fakt bomba. Tohle jestli ty moje děti přežijou,tak už asi všechno 😀

mladamamka
11. pro 2009

Alli to máš vůli já jak se znám tak až je budu mít v bříšku tak budu zase testovat od 5 dne. Moc doufám, že ty dvě čárky tam objevíš. Já jsem si požádala o pěstounskou péči i o adopci. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

allisska
11. pro 2009

Mamčo,já mám z testu strach. Pořád si říkám,že to určitě vyšlo,ale na druhou stranu se strašně bojím zklamání,kdyby tam ty čárky nebyly.Taky už jsem uvažovala o adopci,ale manžel na to zatím moc nechce slyšet,tak uvidíme

mladamamka
11. pro 2009

Alli ona adopce dost psychicky pomůže. Říkala mi ta paní ze sociálky, že tam mají případ, že si paní adoptovala holčičku a pak po 11 letech snažení otěhotněla. Alli zítra si 9 den po ET, tak bych test zkusila. Už si myslím, že by tam něco mělo být pokud to vyšlo. Budu na Tebe myslet.

jara
11. pro 2009

Tak koukám, že není žádný standartní postup. Někomu dělají HP až v Artu, někomu už gyndař. Tak třeba to pak už bude rychlejší a tam nám ho dělat nebudou. Jsem na to všechno zvědavá.
Holky, vy jste si pak po IVF braly neschopenku nebo jste šly normal do práce??? Nebo jí dávají automaticky??