ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
7. bře 2010

depka je moje součást žvota ... 😉

kinguse
7. bře 2010

ahoj holky, Leni teda dost jsem se pobavila 😀 ...je fakt,že jsem to napsala dost dvojsmyslně, ale odhadla jsi mě správně, jezdím autem! 😀 😀 😀
Jinak děvčata, k depkám se dnes přidávám i já. U tchyně byla švagrová,co čeká za měsíc mimi a začali se tam bavit,jak a komu bude podobný, po kom zdědí vlastnosti a nějak na mě padl dost hnusný chmur,že já vlastě nebudu ani moc říct,že moje mimi bude mít něco po mě,když bude z darovanýho ☹ Blbost,co?!...takhle nesmím přemýšlet,ale nějak to na mě dneska padlo.
Lali, určitě to bude dobrý,držím palečky!

lenkacar
7. bře 2010

kingus na tohle vůbec nemysli ,budeto bydlet v tobě ,bude to prostě tvoje 😉

lalina846021
7. bře 2010

kingus souhlasím s lenkou,bude prostě tvoje,ty ho budeš nosit a pak taky porodíš 😲 to zatebe nikdo neuděla,poroste v tobě,a podoba na tom nezáleží hlavně že budeš mít miminko a jinak děkuju za podporu 🙂

kinguse
7. bře 2010

holky,jsem ráda,že existuje tahle diskuze. Člověk tu podporu potřebuje slyšet od někoho zasvěcenýho 🙂 No,nic,jdu se sprchnout a zítra zas do rachoty 😒 ..né,že by se mi zrovna chtělo. TAk pá

lenkacar
8. bře 2010

kingus zase razí na silnici ,v tom tě obdivuju ,já mám sice řidičák ,ale jsem podělaná až za ušima takže neřídim ,abych neohrozila sebe i ostatní .. 😉 ,neřikam ,že mě to mrzí ,ale od bouračky v 96r. už nechci řídit ,jednou za rok za to sednu když musim ..ale jinak ne .. a to jsem celá spocená ,na tachometru 20 a v očích smrt ..zlatý kloboukový řidiči .. 😝 😀 .Kingus s tim miminkem na to vůbec nemysli ,dárce ani z jedné strany neni nic strašného ..je to prostě šance mít doma ubekánka ..

lenkacar
8. bře 2010

gabi a vy nepřemýšlíte o sourozenci?máte něco zamražíno?vím ,že jste měli problém u tatínka ..ale nepamatuju se jestli máte v zásobičce nějakou mršku ..

lenkacar
8. bře 2010

kingus zasvěcená já jsem ,ale mě už nepomůže ani ta svěcenka 😀 😀 😀 😀

lalina846021
8. bře 2010

Ahojky!Holky tak začínám mít čímdáltím větší strach.Dneska už je to 8 den od Ketu a stále na sobě nic nepociťuju.Test si dělat zatím nechci,bojím se výsledku,to sklamání by mě zničilo.A stejně je brzo mám si ho udělat až za 14 dní od Ketu,ale to fakt nevím jestli to vydržím. 😒

gabinaf
8. bře 2010

Leni,
neblbni 🙂 na 2 děti nejsem stavěná 😅
Kingus, mám kamarádku, má kluky dvojčata po dárcovství vajíček, souhlasí se mnou s tím, že dítě je tvoje tím, že si ho odnosíš a staráš se o něj. Oni to kromě rodiny nikomu neřekli a poslouchá, jak jí jsou kluci podobní. Když to lidi nebudou vědět, tak tam podobu určitě najdou 😉
lalina - já měla slabě pozitivní test až 18 den po transferu, 2 dny na to mi v Artu řekli, že jsem 5+2 těhotná. Do tý doby jsem neměla na testu ani ducha 😉 držím palce

lalina846021
8. bře 2010

gabi děkuji za uklidnění,ještě že vás tu mám a můžu se svěřovat 🙂

jaru30
8. bře 2010

Ahojky, pravidelně sem nakukuju, protože jsem taky arťačka 🙂
Lalino, někdo má pozitivní testík už třeba 8.den, ale někdo až 18.den. Fakt záleží na tom, jakou máš hladinu hCG. To, že nemáš žádné příznaky, nemusí vůbec nic znamenat. Já je taky neměla 😉 jen mě trochu pobolíval podbřišek jak na MS....držím pěsti 🙂

lalina846021
8. bře 2010

Jaru děkuji,no já ještě s tím testíkem počkám ještě si myslím že je čas.Děkuju za podporu 🙂

lenkacar
8. bře 2010

lali jo máš fůru času 😉 pokud vydržíš ,ale ten 12den už bych to prubla 😀 😝

lenkacar
8. bře 2010

gabi co to povídáš ..vy teda už nebudete pokoušet štěstí?

kinguse
8. bře 2010

ahojky, Leni já bych bez řízení nevydržela. I když po jedný bouračce s náklaďákem jsem si taky říkala,jestli mám ještě sednout za volant 😀 ...naštěstí to tenkrát dopadlo dobře,i když jsem prý vyvázla jen o vlásek..ale jsem tu a ještě dlouho strašit budu a musím zanechat to potomstvo,aby tu pak někdo strašil za mě 😀 😀 😀
lali...vydrž,vydrž, určitě to dobře dopadne!!!...MUSÍ!!
Gabi,taky jsem to téměř nikomu neřekla. Ani mi nejde o podobu, mám jedno vlastní a nemá ze mě ani Ň 🙂 Spíš se bojím,jak budu snášet řeči typu: no,jo,to je v genech,to má po tatínkovi, tohle po mamince a tak. Ale věřím,že
pak už to asi nikdy nebudu řešit, vždyť jde "JEN" o vajucho,zbytek bude céééélýýý můj 😀 😀
Díkes za podporu

lalina846021
8. bře 2010

Kinguš dík,neboj a takový ty řečičky e je po mamince,nebo to má po tatínkovi,to jsou jen povídačky.Prostě bude jen a jen vaše.Chování a ostatní věci si ovlivníte jen svojí výchovou.A vajíčko je jen počátek,všechno se pak bude odehrávat v tobě a bude to tvojí součástí a až se ti to štěstíčko narodí tak zapomeneš na to co všechno jsi musela podstoupit a že vajíčko bylo od dárkyně.Držím pěsti pa a dobrou 🙂

kinguse
8. bře 2010

lali,díky moc. Teď už je aby to vyšlo! 😉

lenkacar
9. bře 2010

kingus stejnak je to síla ,chlapečka máš malýho a ted už to nejde ?!aspon že máš doma drobka na pomuchlání ..holky co mám doma tu myš tak furt frkám ,sakra to bude alergie ,ona je tak krásná ,ale asi se s ní budu muset rozloučit ☹

lalina846021
9. bře 2010

Leni to vypadá na älergii,já měla doma kotě a musela jsem ho dát sousedce,jinak bych se ukašlala a taky jsem se těžce loučila.

lenkacar
9. bře 2010

lali já jsem astmatik ,alergik ..ona byla tak kouzelná že jsem neodolala ,ale už jsem psala kámošce co jí od ní mam, že to asi nepůjde ☹ měla jsem jí na zkoušku ..od pátku a dneska teda už frkam dost a i v krku divnej pocit dráždivej,počkam do zítra a než dojede vladís bude myš v čoudu ..

lenkacar
9. bře 2010

kdyby to věděla mudra z imuna že mám myš ta by mě dala, zakázala mi všechny zvířata hlavně kočky ..ale z výtěru se mi nic nepotvrdilo ,sice z krve to nemám ,tam jsem nešla ..no ale ta chudák myš mi teda asi vadit bude no .. 😝

lalina846021
9. bře 2010

To zvládneš,pořád je to jen myška

lalina846021
9. bře 2010

Horší by bylo kdyby to byl pes.Jestli jsi v práci tak ať ti to rychle uteče.Ať máš hodně zákazníku,ale ne moc tich dotěrných!papa

lenkacar
9. bře 2010

já vim je to myš ,to už máme jenom 3přichlíplý ryby ,víc toho doma mít nemůžu ..achjo .do práce jdu od 13hod.udělala jsem buchtu ...

lalina846021
9. bře 2010

já jsem taky upekla bábovku a uvařila segedýnský guláš a jdu opočívat.Tak zatim a ať ti to rychle uteče

kinguse
9. bře 2010

helou děvčata, no Leni,to jsem taky dost dlouho nechápala,proč když mám jedno dítě, který ještě tenkrát vyšlo napoprvý!,tak teď se mi tomu nechtělo ani uvěřit ☹ Ale už to asi tak bude, prý 1% ženských trpí předčasným přechodem. Ale jak píšeš,aspoň to jedno dítě doma mám!...a za to jsem fakt vděčná.

lenkacar
9. bře 2010

já jsem těsně na hranici přechodu 😉

lalina846021
9. bře 2010

Ahojky holky,tak jsem to nevydržela a udělala si test a jen jedna čárka a navíc mě začalo bolet břicho jako před mrchou,Jsem z toho zklamaná ale tak nějak si dávám malinkou naději že to byloještě brzo,achjo,já se snad nedočkám,to zklamání je nejhorší ☹

kinguse
9. bře 2010

Toho zklamání se taky bojím. ☹ Zatím si to vůbec nepřipouštím,ale bohužel to tak dopadnout může. No,ale zatím se aspoň v tomhle snažím být pozitivní a nepřipouštět si to.
lali,přeju,ať se ta blbá jedna čárka změní během pár dní na //
leni a já už jsem za zenitem 😀 😀 😀