ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lalina846021
17. bře 2010

Ahojky holčiny!všem přeji hezké ranko a těm co ho mají pracovní ať jim to rychle utíká.

lenkacar
17. bře 2010

už mizim papa

lalina846021
17. bře 2010

kam mizíš?to už jde z práce nebo do práce?

allisska
17. bře 2010

Ahoj holky. Lali, to doufám, že mi to dneska v práci rychle uteče, už teď tady umírám 😖

lalina846021
17. bře 2010

allisska určitě ti to uteče rychle neboj...........................

allisska
17. bře 2010

No snad jo, už pomalu běžím na oběd, tak odpoledne snad nějak přežiju. Lali, koukám, že seš z Prachatic, tak to jsme asi skorosousedky 🙂

lalina846021
17. bře 2010

já jsem z Netolic a ty

lalina846021
17. bře 2010

nech si chutnat a ať ti odpoledne uteče rychleji než to dopoledne 🙂

allisska
17. bře 2010

Díky. Já jsem přímo z PT

lalina846021
17. bře 2010

tak to jsme skoro sousedky

petreva
17. bře 2010

LALI,koukalajsem na tvoje testíky 😵 😉 V pátek na vás budu myslet, ať vidíte krásnou bublinku tam kde má být.

lalina846021
17. bře 2010

petreva děkuju,v pátek se vám ozvu

lalina846021
17. bře 2010

holky já začala špinit z ničeho nic a pobolívá mě břicho jako kdybych to měla dostat,strašně se bojím,doufám že to bude v pořádku 😢 ☹

barabasek
17. bře 2010

Lali 😖 držím ať je t 😉 o OK

kinguse
17. bře 2010

lali,hlavně žádný nervy,někdy to tak bývá,že se i trochu špiní...spíš odpočívej,ať se tam ta bublinka nebo rovnou dvě udrží 😀 ..bude to dobrý,uvidíš!!!! Nestresuj, vím,že se to lehko píše,ale určitě to vyjde!!!!
Holky,já zas včera dřepěla u netu a pročítala různý stránky ohledně toho mýho problému a zas jsem ve fázi, že si říkám,jestli už opravdu není šance s vlastními vajíčky. Tady na koníkovi taky jedna holčina měla FSH dokonce 80 a otěhotněla s vlastníma vajíčkama!!! Přeci jen se nechci vzdát. pokud by ještě nějaká šance byla. Ale v ARTu mi řekli,že prý od hodnoty 30 už na stimulaci není šance,tak nevím. Ale četla jsem víc případů,kdy se to ještě podařilo.
No,uvidíme,až mi ten hormon.profil teď naberou znova,jestli se ta hodnota náááhodou nezlepší.

barabasek
17. bře 2010

Kinguse vlastní jsou vlastní po první stimulaci mi také pohrozili dárkyní když tělo nereagovalo, ale podruhé s jinými léky už stimulace proběhla. Určitě si myslím, že bys stimulku mohla zkusit maximálně ti ji stopnou a vyhodíš cca 5 - 6000,-

lenkacar
17. bře 2010

čus holky ,lali šla jsem DO práce 😀 😀 😀 ,to špinění nic neznamená pokud se to nezvrhne v krvácení .. 😉

lalina846021
17. bře 2010

holky dík za podporu

lenkacar
17. bře 2010

lali uklidní tě až utz ..ale už se ti to blíží .. 😉

lalina846021
17. bře 2010

já ví leni ale strach je teď momentálně silnejší a navíc mě bolí břicha,mám pocit že to do rána dostanu,přítel mě tu uklidňuje,že se mohla odloučit třeba jedna bublina a druhá se drží,už jsem si pobrečela,ale snad mám ještě nějakou naději,budu bojovat ☹

lenkacar
17. bře 2010

to může být jen cévka v placentě ,nebo hematom ,to bývá časté..nemusí to znamenat potrat a hlavně by ti čárka nesílila ..hlavně se nenervuj a nebreč ..kolik holek tady i krvácí a přesto se mimi drží zuby ,nehty 😉

lalina846021
17. bře 2010

leni děkuju,už jsem fakt klidnější.....zejtra si tam pro jistotu zavolám,ještě že mám s kým pokecat,děkuji,jdu ležet a koukat na nějaký film,abych přišla na nějaké jiné myšlenky,děkuji

lenkacar
17. bře 2010

jo nic netahej odpočívej ,oni tě daj nějakej ascorutin a bude dobře 😉

lalina846021
17. bře 2010

děkuju,přeji ti hezký večer,papa
zejtra se ozvu

lenkacar
17. bře 2010

dobrou taky mizim,kouknu zase ráno a pak až odpolko ,tak at máš dobré zprávičky a jsi veselá 😉

lenkacar
19. bře 2010

zdravím a vítám v novém koníku,snad se najdeme 😉

kinguse
19. bře 2010

ahoj,konečně už jsem mi po vás stejskalo 😉 Dneska jsem si v jedný zdravce koupila po poradě s paní gynex..prý silnější než Femigard a i tam píšou,že podporuje hypofízu,tak třeba to bude něco platný...ach jo, člověk se pořád nechce vzdát, když jsem ještě skoro nic nezkusila. Darovaný můžu mít vždycky a teď stejně musím jen čekat,tak tím asi nic nezkazím 😀
Jo,dneska jsme byli na Ženy v pokušení a můžu jedině doporučit...fakt skvělej film a Balcerová je tam výýýýýbornááá 😀 😀 😀
lali...jak je?

lenkacar
19. bře 2010

kingus ahoj já koukala furt jestli už to tady faká,byla jsem bez koníka jako bez ruky 😀 😝 pravá závislajda

petreva
19. bře 2010

Tak co ta vaše těhulinka!!! Taky jukám, co a jak!!
KINGUSE, náhodou je dobře, že sis koupila ten přípravek, dává to naději a lépe než jen slepě čekat ne? To by byla bomba!!!
LENI, co hlava??

lenkacar
19. bře 2010

evi vysadila jsem prednison a jsem lepší den ode dne.. 😉 ,třeba ho nasadim měsíc před akcí ..já to dýl nevydtržim ,jsem jako bečka a to je celý výsledek .. 😝