ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
5. čer 2009

jsem tu 😀

tinpet
autor
5. čer 2009

jupíííí 🙂 jsi číhala 🙂

tinpet
autor
5. čer 2009

bude tu i pohodlnější orientace, v předchozím bylo stránek nějak moc 🙂 pro nováčka, jako jsem já 😀

lenkacar
5. čer 2009

no jasně že číhala ,i bar dojde

tinpet
autor
5. čer 2009

tak super 🙂 snad nás najde i indi a zbytek 🙂 je mi trochu trapný, že já, co jsem u vás pár dní, zakládam nový téma 🙂 aby to nevypadalo jako moje osobní revoluce 😀

barabasek
5. čer 2009

já taky jsem tady 😀

lenkacar
5. čer 2009

je tam jasně napsané po domluvě a to platí 😉

lenkacar
5. čer 2009

indi jsem to písla do IP myslím že tedkyn neni doma

lenkacar
5. čer 2009

at tamtu diskuzi admina zamkne neni k ničemu

tinpet
autor
5. čer 2009

ok, tak fajn 🙂 tak jsem na nás zvědavá 😀

tinpet
autor
5. čer 2009

no, myslím, že přestala plnit svůj účel... já bych jí možná ještě chvíli nechala, ať si to holky vyříkají a pak se uvidí 😀

inna12
5. čer 2009

holky, do novýho tematu přeju moc moc štěstí!!!!!!! 😵

lenkacar
5. čer 2009

necháme to na admně ,ona si s tim poradí 😉 ,jo jako na vyříkání většinou nechává tak den ,dva a pak to jde do kopru tak at jde ,bude nám tu líp....

tinpet
autor
5. čer 2009

inní díky 🙂 a díky za předchozí pozvání k vám, zvedly mi tam holky náladu, jste bezva parta 🙂 když budeš mít chvilku, vyřiď jim to 🙂

lenkacar
5. čer 2009

innko jo díky a jste všechny výtány zpět ,když se vám bude chtít 😉

tinpet
autor
5. čer 2009

😉

lenkacar
5. čer 2009

ty volís vítány ,bože to je krása jak jsem blbá ,to je tim jak jsem rozhozená

tinpet
autor
5. čer 2009

tak a te´d, opakování je matka moudrosti (hi hi), kdy že jdeš na kontrolu lení a copato s tebou plánují? já jsem se už přehoupla přes sebelítost, tak sondím 😀

lenkacar
5. čer 2009

škoda že si nemůžem rozsvítit svíčky na dortu

lenkacar
5. čer 2009

jo měli bysme zde začít od začátku protože možná přibudou další holky a tak at je přehled ...kdo udělá tabuli?

inna12
5. čer 2009

jé, to je jasný, já určitě chodit za vámi mrkat budu 🙂 ted se jdu učit mučit a je tam docela pěkně, bééé 😠

papa kočky

gabinaf
5. čer 2009

Ahoj holky,
mrzí mně, že jste to odnesly!! ☹
Leni, promiň!! ☹
do nového tématu přeju štěstí 😉
Já sama mám za sebou jednu nedokončenou stimulku na ivf, dlouhý protokol, kompletní stimulku s kladným výsledkem 😉 , stimulku na dárcovství a KET. Ráda poradím, když by někdo chtěl. Ale Indi má asi nejvíc zkušeností
😉

lenkacar
5. čer 2009

tak hodně zdaru innko ..papa

tinpet
autor
5. čer 2009

ty jo, já vás znám asi pět, tak já nemůžu 🙂 ještě budu mít blonďatej dotaz, dneska jsem někde na netu četla, že podle našich zákonů se IUI dělá jen manželským párům, je to možný? já nejsem okroužkovaná a docela mě to šoklo...

lenkacar
5. čer 2009

gabi tvoje zkušennosti jsou vítány ,vidíte jo? už se lepšim

lenkacar
5. čer 2009

tak mamka založí tabulku já to totiž neumi ,nové téma ,stará lenkacar co to neumí 😀 😀 😀 😀

lenkacar
5. čer 2009

takže já mám jednu nedokončenou stimulaci ,jedno kompletní IVF ,8mrazáčků,plánuje se KET dle stavu cysty a sliznice,koncem června

inna12
5. čer 2009

Tinpet, tak s tím ti poradím i já 😀 vim stoprocentně, že IUI se v Artu dělá i nesezdaným párům, tak neboj, loni podstupoval brácha s přítelkyní 😉

už tu nejsem 😀

barabasek
5. čer 2009

tinpet okroužkovaná bejt nemusíš 😀 vím to na 100% 😀 😀 😀

barabasek
5. čer 2009

já mám 3xIUI a neúspěšně IVF plánuji až na září kvůli práci ☹