ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
2. zář 2009

to je jasný potřebuješ orazit jsi děsně činorodej človík

iriska0210
2. zář 2009

Ahojky ve spolek, tak hlásím příchod z nemocnice - dneska mě manža přivez. laparka proběhla v naprostém pořádku, jen po probuzení mi museli dávat kyslík. Výsledky jsou skvělé - vše je v naprostém pořádku, takže musíme vyčkat do MS a pak na to můžeme "vlítnout" tak si zítra zavolám do budějek a objednám si termín 🙂

barabasek
2. zář 2009

Irisko tak to je dobře 😉

barabasek
3. zář 2009

Ahojky hlásím mršku už dorazila od zítra stříkám do nosu a od soboty budou injekce aspoň se bude něco dít 🙂

allisska
3. zář 2009

Ahoj Bar, tak to na tom jsme skoro stejně - u mě přišla mrška včera a ode dneška stříkám do nosu a zítra injekce. Taky mám radost, že už se něco děje, ale na druhou stranu mám takový rozporuplný pocity, co bude dál...

barabasek
3. zář 2009

Allissko tak to jsem ráda, že nám to vyšlo skoro stejně třeba se potkáme na OPU 🙂

allisska
3. zář 2009

to by bylo bezva

indigo
3. zář 2009

Ahoj kočky
To je fajn, že se opět něco děje a né pořád jen nějaký čekání... 😎 Nakukuju pořád.
Jooo a Jája je poslední těhule a co nevidět porodí, tudíž aby nebyly "prostoje", nějaký ty těhulíny by to chtělo... 😎
Tak tfuj tfuj!!! 😉

barabasek
3. zář 2009

Budemde se snažit 🙂

lenkacar
3. zář 2009

bar jak se píchá tak to děsně utíká 😉 😉 😉 alis tobě taky holky nebujte co nevidět tady budete hlásit těhu testy,jinak iris tobě blahopřeju k laparce

allisska
3. zář 2009

Leni, první, kdo to tady teď prolomí, budeš ty a my tě budeme s Bar následovat 😉

lenkacar
3. zář 2009

jojo počkáme si do příčtího čtvrtka ,testy nekupuju dostal to za úkol manžel toho 10dne

barabasek
3. zář 2009

Ahoj Leni to jsi šikulka takhle ho zaúkolovat 😀

petreva
3. zář 2009

Jůůů, taky jukám a tu se dějou věci 😉 Máte to pěkně seřazený tak teď ještě ty bublinky do bříšek!!!

barabasek
3. zář 2009

My už to trenujeme nějaký měsíc aby to tak krásně vyšlo 😀

allisska
3. zář 2009

jo jo, někde se tu psalo, že na podzim to určitě vyjde, tak jsme si to tak naplánovaly 😎

lenkacar
3. zář 2009

já jsem si to naplánovala tak že nemusim počítat,mrknu kolikátýho je a tolik dnů jsem po ket 😀 😀 😀

barabasek
3. zář 2009

Leni má zase něco extra 😀

lenkacar
3. zář 2009

jo bar já to mám vymakaný co?hm a kdyby mi to manža neřekl tak to nevim 😀 😀 😀 😀

barabasek
3. zář 2009

Loučím se jdu vyvalit špek na sluníčko aspoň si užiju zahrady pa 🙂

lenkacar
4. zář 2009

ahoj holky doufám bar že ses včera opálila u nás teda lilo a dneska to vypadá na pokračování 😝

achalteke
4. zář 2009

Leni taky držím moc palce, čekám až najdeš // do tý doby nemůžu porodit - musiš převzít štafetu 😀 😉 😵

lenkacar
4. zář 2009

jájo rozkaz!!!!!!!!!!!přesto se mnou raději neřid at to nenosíš jak slonice 😀 😀 😀 😀 přeju brzký a krátký porod

lenkacar
4. zář 2009

panejo to je snad včera kdy jája tahala trubky na zahradě a kdy spadla z koně a ona už bude maminka 😕

indigo
4. zář 2009

😀 😀 😀
Včera čekáme chlapečka... 😀
To už tam měla i Inuš, to je hláška... 😀

Jinak bré ránko, i u nás chčije a chčije, kdoví jestli dneska vůbec půjdem ven 😝

lenkacar
4. zář 2009

to je dobrá hláška a co míča ta tu dlouho nebyla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
4. zář 2009

jo včera čekáme chlapečka je fakt vtipná hláška 😀 😀 😀 😀 😀

Leni no jo tak do vánoc snad porodim 😀 😀 😀 😀 😀 , ne ale fakt - myslim na tebe - tentokrát to musí vyjít, pokus se důvěru v tebe vloženou nezklamat 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj 😉
Míča má kaput net, ale myslím, že psala že po víkendu už by měla být online 🙂

barabasek
4. zář 2009

Ahojky včera jsem přečetla celý časopis bylo moc pěkně tak do 6 pak už pršelo zítra poprvé píchám 😕

lenkacar
4. zář 2009

bar tak se na to zítřejší píchando hezky vyspinkej ,nás ne zrovna hubené to vůbec nebolí ,dobrá zpráva 😀 😀 😀

allisska
4. zář 2009

Leni,to máš pravdu.Já mám za sebou první injekci,dost jsem se bála a naštěstí to skoro vůbec nebolelo