ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

kinguse
18. srp 2010

@baronek já mám pocit,že to cvičí v Olmě (vedle nemocnice) koukni tady: http://www.rehab.cz/rehab/0/0/2/25

dashi
19. srp 2010

Ahoj holky,
tak jsem včera byla v Artu, byla tam Špička 😉 zase jako vždy příjemná konverzace 🙂 . Tak jsem rovnou vyfásla Gonal a napsal mi krátký protokol po 225 jednotkách, sestřička mi vysvětlila jak se pero nastavuje a jiné, no koukala jsem jak pero z gauče 🙂 a podruhé, když jsem měla vypláznout 2700,- Takže teď už jen čekám až dorazí MS a začínám stimulovat, nikdy bych se tak na MS netěšila jako teď 😅
No, když jsem ukazovala pero přítelovi, tak trochu nechápal co s tím jako budu dělat 😅

Holky píchá, nebo bere se ještě něco po tom Gonalu?

baronek
19. srp 2010

@dashi Ty se máš, že už budeš začínat stimulovat 🙂 Já bych se na MS v tomhle případě taky těšila 😀 Já byla v Artu jenom jednou, ale Špička mi připadal normální 😠 Ale předpokládám, že se asi vybarví, co tady píšete ☹ Dashi a kolik tě to už dohromady stálo?
Kinguse děkuji, hned na to jdu juknout 😅

dashi
19. srp 2010

Baronek, já se Špičkou nemám problém, profesionál každým coulem 😉 , ikdyž s Michálkem je větší sranda. Podle toho jak dopladly výsledky bych měla doplácen jen zmražení, anestezii, popř. prodlouženou kultivaci. Jinak za Gonal jsem platila hned u sestřičky 2700,-

baronek
19. srp 2010

@dashi tak to je zatím dobrýl, nás to bude stát daleko víc, takže pomalu šetříme 😀 a ty máš první pokus?

dashi
19. srp 2010

@baronek První pokus a doufám, že poslední 😉 🙂 Jo už se i těším a zároveň bojím, že se něco děje... V práci už mě to taky zmáhá, už to chce oraz 😉
A ty jsi jak daleko, nebo co máš za problém, asi mi to uniklo?

baronek
19. srp 2010

@dashi my máme azoospermii a teď momentálně čekáme na výsledky genetiky. Už se to ale krátí - ještě tři týdny a pa se objednáme do Artu a snad se to pohne dopředu 😀 Takže jsme vlastně na úplném začátku. Moc ti přeju aby to byl zároveň i poslední pokus 😎

dashi
19. srp 2010

No, ono je to třeba dojít si na jiný vyšetření jako je genetika. Já na to šla bez doporučení, abych měla klid, pak až jsme šli do Artu. Jen mi chybí imuno, ale doufám že ho nebudu potřebovat 😉 To budete mít metodou ICSI?

lenkacar
20. srp 2010

dashi já měla potom od půlky píchání centrotide do stehna

baronek
20. srp 2010

@dashi vůbec nevíme, jak to nakonec bude, jestli se vůbec nějaké spermie najdou 😲

baronek
20. srp 2010

@dashi Jo kdybych věděla, že tu genetiku budeme potřebovat, tak bych tam šla taky dřív, ale bohužel jsem ohledně toho nic nenastudovala, tak teď to mám a musím čekat 😢

dashi
20. srp 2010

Ahoj holky,
lenkacar díky za info, to jsem teda zvědavá co vyfásnu já 😉

baronek tak to mě mrzí ☹ no já toho dost nastudovala, až mi z toho pak hrabalo 😀 Teď rekonstrujeme baráček, tak nemám čas na myšlenky ohledně těhotenství a čásek tak víc utíká, jelikož pořád něco zařizuju a vyřízuju 😉 Nejsem na to tak upnutá.
No taky mě dorazilo, když jseme se s minulým partnerem snažili a taky chodili do Artu, podstopili 2x IUI a nic. A teď se mu narodil kluk. Dr. mi říkal, že jsem si asi neseděli a mohla jsem prodělat potraty než se mimčo pořádně chytlo.
Proto nemůžu otěhotnět ani teď 😒 , ale prý v tom problém nevidí 😉 To se ostatně ukáže 😅

baronek
20. srp 2010

@dashi My taky rekonstrujeme baráček a mám spoustu práce, ale stejně na to myslím pořád 😝

dashi
20. srp 2010

Baronek, takže si to dovedeš představit 😉 co? Ale jo já taky na to myslím, ale už se tak nestresuju v tom,dávat si planý naděje a pořád se pozorovat 😉 Jinak by mi hráblo 🙂 Může se přiznat k tomu, že už bych potřebovala delší volno, jsem už nějak pracovně vyčerpaná 😉 ne, že by starost o mičo byla dovolená, ale jsou to jiný starosti. 🙂

baronek
20. srp 2010

@dashi My jsme byli v Caru teprve v červnu a pořád se s tím nemůžu jaksi srovnat 😝 Ze začátku mi nejvíc pomohly holky tady na koníkovi, řekly základní info a tak. Taky se snažím ohledně toho dost číst, ale je to k zbláznění 😉 Delší volno bych potřebovala taky, ale teď si dovču šetřím na Car, takže budu chodit jen a jen do práce 😀

allisska
20. srp 2010

Ahoj holky, Dashi já jsem teď taky stimulovala s Gonalem (225 jednotek) a od druhý poloviny jsem měla taky Cetrotide, jak psala Lenka. Nakonec jsem během stimulace zaplatila cca 7 a půl tisíce. Dneska jsem byla na ET, tak čekám, čekám, čekám.....

lenkacar
21. srp 2010

allis tak to jsi teda tajemná jak hrad v karpatech 😕 ,budu držet pěstičky

provence
21. srp 2010

Ahojky, zdravím všechny. Tak jsem místo na dovču šupajdila do nemocnice. Břicho se mi nalilo vodou pár hodin po transferu a teď vypadám jak v sedmém měsíci. Ve čtvrtek nusím do ARTu na kontrolu. Tak uvidíme. Nevíte jak dlouho přetrvává v těle otrivin? 😉 píchla jsem si ho 7.8. myslíte, že může ještě ovlivňovat test?

lenkacar
21. srp 2010

otrivin? nemyslíš ovitrele?máš pozit?má se testovat až tak 10až 12den ,to už by bylo v pohodě..já taky byla jako těhotná .. 😝 a ostatně jsem doted

kinguse
21. srp 2010

ahoj holky, no vzhledem k tomu,že otrivin jsou kapky do nosu,tak to vidím na ten ovitrele 😀 😀 Jinak by bylo fajn,kdyby to provence vyšlo.
Já mám celý př.týden školení a v pátek frčíme do Chorvatska,takže tenhle víkend se věnuju praní, žehlení a dom.pracím...a venku zrovna táááák krásně.
Do ARTu na kontr.jdu 10.9.,ale myslím,že nás nic novýho nečeká. V září je to půl roku,co jsme zaplatili zálohu a v papírek mají,že do půl roka vždy seženou dárkyni....nějak z toho všeho začínám mít strach...celou dobu jsem si to neuvědomovala,nepřipouštěla a teď když se to blíží,tak se bojím ☹ ...no ale,ono to nějak dopadne,tak se nechám vším překvapit.

provence
21. srp 2010

test jsem si zkusila udělat test ve čtvrtek a byla tam slaboulinká druhá čárka. V pátek jsem to zkusila znova a byla mormálně viditelná a o dost silnější. Od injekce je to 12 a 13 dnů.

kinguse
21. srp 2010

@provence ..no tak doufám,že už pozitivní zůstane!!!!!!!! 😉

lenkacar
21. srp 2010

tak to vypadá nadějně! 😵

cajovna
22. srp 2010

ahoj provence tak to vypadá opravdu dobře, a pokud jsi opravdu těhu, tak bys měla pomalu začít splaskávat, bo si mimčo ty hormony cos do sebe předtím napíchala spotřebuje pro sebe 🙂

lenkacar
22. srp 2010

ahoj caji tak co jak jsi na tom ty?já to mám v práci pěknmě nanic ,tak mě to všechno tak mrzí ..

baronek
23. srp 2010

@provence držím pěsti 😀
@kinguse Dovolenou ti závidím, taky bych vyrazila k moři a přišla na jiný myšlenky, ale bohužel si musím nechat zajít chuť 🙂 A to tě objednali až na desátéhé září? To jsem zvědavá, jak objednají mě 😀 Vidím to na říjen a to se z toho zcvoknu 😅

dashi
23. srp 2010

Ahoj holky,
Allisska tak ti držím place ať to vyjde 😉 a Provance tobě taky 🙂 určo jsi těhulinka. No mě teď čeká vyšetření před narkozou a příští týden čekám na mrchu 🙂 , tak jen doufám, že tentokrát dorazí včas.

Lenkacar a ty máš tedy za sebou jeden pokus IVf?

kinguse
23. srp 2010

@baronek já jsem se objednala na 10.září sama,teď jsem 14dní pryč,tak kontrola až pak a hlavně jsem potřebovala kontr.v pátek. Ale myslím,že objednání trvá cca týden až dva,víc ne!
jinak k moříčku se moooooc těším,ale teď mě čeká týdenní školení,tak pak budu voraz fakt potřebovat 😎

baronek
23. srp 2010

@kinguse tak je to dobrý, mně by z dalšího čekání asi trefilo 😲 😎 Školení bývá fajn ne? Já bych hned někam vyrazila, dneska půjdu alespoň dřív z práce 🙂 Musím si užít teplíčko,když ještě je 😅 😀

lenkacar
23. srp 2010

dashi mám 1stopku před odběrem a pak celé ivf a z toho ještě 2kety .. 😉