ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

allisska
9. zář 2009

Bar, ať Ti dneska dobře dopadne kontrola

lenkacar
9. zář 2009

ahojík holky moje ,bar odběr jsem měla 14den a píchala jsem 12dní a pak byl i pregnyl ten 12den večer a pak je 1den klid bez injekcí a pak odběr..ale já si přikupovala léky ,aby dorostli folíci ,každej to má jinak plus mínus 2dny .. 😉 ,jinak holky neni mi nic moc ,bolí mi prsa ,tak budto jsem v tom a nebo přijde mrcha 😀 😀 😀 klasika 😀 😀 😀 😝,tak mi pořád držte pěstě a i miminka vaše ty mini pěstičky 😀 😀 😀

petreva
9. zář 2009

Holky, ta naše Jája rodííííí, v půl šestý mi psala, že ji přijmuly do porodky a je otevřená na dva prsty....tož Plánička se dere na svět 😵

petreva
9. zář 2009

Koukám, že tady je "píchací" mánie 😵 žužáno!! Holky držte se!!
Leni, ty už "jen" čekáš a zítra bude testík!!! Eluška určo drží!! Je to takovej malej nezmárek, takže ta když drží tak nepustí 😉 😵

lenkacar
9. zář 2009

evinko díky za zprávu o jáje ...tak to na ní musim myslet 😉 😉 😉 furt je mi zima na prsa ..nejraději bych byla furt pod dekou 😝 ,ale za chvíli dojde mamka a půjdem do města ,včera jsem koupila záclonu a je jí málo tak musim přikoupit ,to je tak když se měří okem 😝 ,místo do 2oken na chatu je to do 1 😀 😀 😀 ,je to jen od čongů ,ale je pěkná,tak se holky držte ..

indigo
9. zář 2009

Kuk! 😎
Leni tak to je jasný. Bolej prsa = buď to vyšlo nebo nevyšlo. 😖 😀
Mám nějak moc homuru po ránu, jdu radši něco dělat... 😝

petreva
9. zář 2009

Leni, tož dobře pořiďte, ale šetři se, jo??!!
BAR, ty jdeš na kontrolu? Tož podej info!
A ostatní, jak vám je?? Kolik ještě píchanců? Co folíky rostou? Jů já vámdržím!!

lenkacar
9. zář 2009

holky bohužel test je nega ..co ta jája?

allisska
9. zář 2009

Leni, to je mi líto

indigo
9. zář 2009

Jája už má miminko!!!

Tak hlásíme, že dnes poprvé vykoukl náš Šimon řečený Plánička s mírama 3810g a 52cm. Všichni jsme v pořádku a strašně šťastný!!! 😎 😎 😎

barabasek
9. zář 2009

To jsou samé krásné zprávy Jáje velká gratulace ať malej pěkně roste kamarádce se dnes také narodilo mimčo holčička táke v ČK tak rodili spolu 😀

barabasek
9. zář 2009

Jinak na další kontrolu jdu v pátek folíci zatím nic moc tak mám o jednu ampuli víc 🙂

cipisek007
10. zář 2009

Leni, to mě mrzí ☹

Barabášku, tak v pátek držím pěsti!! 🙂

lenkacar
10. zář 2009

míšo psychicky se připravuju jak budu roznášet životopisy 😒 ,už mi bolí břicho na mrchu festovně ..

allisska
10. zář 2009

Tak v pondělí ráno jdu na odběr.Vypadá to na 6 foliku,tak uvidíme

lenkacar
10. zář 2009

alis tak aspon něco ..hlavně aby byly plné a pak to přežilo kultivačku držim pěstičky ..

cipisek007
10. zář 2009

allis, super! Snad to zvládnou folíci jedni 🙂

Leni, a jéjé. Heleď, třeba tě někde vezmou a pak otěhotníš 😉

lenkacar
10. zář 2009

tak se ani imuno nekoná muž prej jede v tom termínu na cvičení 🙄

barabasek
10. zář 2009

Ahojky
Leni prolom už tu smůlu ☹
ALLi tak to je dobře já jdu zítra na kontrolu tak se ozvu 😉

allisska
11. zář 2009

Ahojky,
holky nechávali jste si hned po OPU vystavit neschopenku?

lenkacar
11. zář 2009

já jí nepotřebopvala páč jsem byla na pracáku ,ale nech si jí .. 😉

lenkacar
11. zář 2009

bar už se to ve mě připravuje na mrchu ..cítim jí v kostech mršinu jednu ..manžel furt doufá naivka ..tak to necháme na hodně dlouho uležet a pak se uvidí ..

petreva
11. zář 2009

LENI 😢 😢 😢 ani nevím, conapsat. Nic nevystihuje, co bych chtěla říct....
BAR, co kontrola?

lenkacar
11. zář 2009

já vim evinko jsi hodná a spousta holek tady ,ale prostě tohle je život ..nechám to uležet a příští rok když bude nálada a penízky a imuno tak půjdeme znova do boje ...prostě uvidíme ..

cajovna
12. zář 2009

ahoj Leni, to je mi vážně líto, držela jsem pěstičky co to šlo, aby ti to tentokrát vyšlo , kdyžtak si kup ten Agnucaston, když nic, tak ti nebude aspon tak mizerně stojí cca 150,-- Kč

lenkacar
13. zář 2009

čaji díkes ..zítra volam do car na vysazení léků a taky aby oposlali papíry kvůli imunu a jinak v artu nazdar příští rok,možná,jinak všem přeju véce štěstíčka ..škoda že sem nechodí ty holky kterým to vychází bez problémů ☹

salute
14. zář 2009

Ahojky holky.Leni moc mě to mrzí ...není co na to napsat ,prostě máme smůlu ty co jim miminko nevychází.Taky jsem si už kolikrát podala otázku proč zrovna já??Ráda bych se stebou setkala osobně ,ale asi nebudeš chtít??myslím si ,že by jsme si dobře popovídali a jsme i tak nějak věkem k sobě blíže.Já ted čekám na mrchu a pak se objednám do Artu ,ale musím přiznat ,že tak nějak se bojím zklamání ...

mladamamka
14. zář 2009

Ahoj holky. Leni je mi to líto, ale uvidíš na imunu třeba na něco přijdou. Já jedu příští týden a pak zase čekání na výsledky. Tak doufám, že ostatní holky to tu konečně prolomí.

salute
14. zář 2009

Jo holky moje já jsem na imunu byla a vyšlo nám dobře...kolikrát bych si přála ,aby nám tam něco našli a dali to do pořádku ,ale máme prostě smůlu !!!jsme v pořádku a miminko ne a ne...to je to nejhorší....

lenkacar
14. zář 2009

holky já taky doufám že tam něco najdou .na imunu.jinak jsem se dneska dala do hledání práce ..chodim jako blbka a rozdávam kontakty ,bohužel mi zase jedna práce utekla o den..zase jsem čekala na definitivní test ..sakra ,kdybych nečekala dodneška tak jsem tu práci dostala .dneškem jsem vysadila léky a čekam na mrchu ,na kontrolu nejedu...už se těšim až se mrcha přežene bude to zase hrůza hrůz .. 😝 .Milčo my jsme tušim stejně staré ..mladé 😀 😀 😀 😀nevim jak dlouho budu chodit na koníka ,až bude práce asi to utnu načas ..nevíte někdo o janině? jak jí roste malinká?