ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
7. únor 2011

@lenkacar a míníš se koukat dál??? Oni to budou dávat snad každý den, né? Já budu zase koukat na Cesty domů, dneska to zase začíná, ale před Vánoci mi pár dílů uteklo, tak snad se do toho rychle dostanu 😀

baronek
7. únor 2011

@lenkacar ve trojky rozhodně nevěřím, ale ty dvojky by tam být mohly .... každá babička by měla jedno dítě na hlídání, aby se nehádaly 😀

macinaz
7. únor 2011

@baronek v dubnu mám domluvené imuno a výsledky přijdou až v květnu,takže podle toho,jak dopadnou výsledky a jinak se domluvím v artu na květen-červen snad se to i tímhle způsobem povede

baronek
7. únor 2011

@macinaz duben je za chvíli 😀 Uvidíš, že to rychle uteče, udělá se hezky, budeš chodit s Davídkem ven a je to tady 🙂

lenkacar
7. únor 2011

@baronek no jasně že budu koukat na všechny díly šehrezády ,telenovely typu Esmeralda miluju ..nejlépe jak chudá dívka ke štěstí přišla 😀 😀 😀chystám se šéfce napsat mail ,že tu práci neberu 😝

baronek
7. únor 2011

@lenkacar tak já tyhle telenovely nesnáším a Esmeraldu jsem viděla asi jeden díl 🙂

lenkacar
7. únor 2011

@baronek no vidíš ..já zase nesnášim jiné pořady,to máš fuk 😀 😝 čumim na filmy pro pamětníky a závidim jim ty malinký krámečky jak tam maj ty živnosti ..a nasrala mě včera Anka Holubová alias Švorcová ,jak říkala ,,takovou vám to dalo práci se sjednotit a vymýtit ty živnostníky ,,komunistický žvásty .. a dneska je to tady zpátky ,ale v horší míře ..

baronek
7. únor 2011

@lenkacar filmy pro pamětníky mám taky ráda a pravidelně se dívám na pohádku v neděli v jednu, ale včera mě zklamala ...

lenkacar
7. únor 2011

@baronek taky koukám na pohádku ,ale včera jsem jí neviděla..koukala jsi na město andělů..?jak jí ten Nicolas úplně hltal očima ,ten úplně slintal a přitom čuměl jako bulík,až mě to dojímalo .. 😔 a pak jsem měla hovor s Vladísem a kdyby bylo po jeho ten by se mě snad vůbec nedotýkal,jeho vyznávání lásky nechápu ..pro nějk je to asi v tom ,že nakoupí ,postará se a tak .. 😢

baronek
7. únor 2011

@lenkacar někdo ale opravdu neumí dát lásku pořádně najevo ..... má rád a má to jen v sobě a nepřipadá mu divný, že o tom nemluví ....
Moje kamarádka chodí asi rok a půl s klukem a ještě si neřekli, že se milujou, jenom že se mají rádi, taky to nechápu 🙂
Město andělů je krásnej film, ale teď jsem neviděla ...

lenkacar
7. únor 2011

@baronek no ale on jí nechce ani příjmat zmetek já se po něm válim a on se ošívá ,je nesvůj ,nejradši bby utekl..no toto? 😠

baronek
7. únor 2011

@lenkacar připoutat k posteli 😀

lenkacar
7. únor 2011

@baronek ženy mám strašně zvláštního manžela ,kdybych si ho neuhnala tak chodí do smrti svobodnej a bude si leda honit pérko před časákama 😒 ale to se mu zase hodí do artu,je zvyklej

lenkacar
7. únor 2011

ale zase z něj mám pocit ,že by jen tak nedokázal zahnout ,když se po 4 letech stydí svléknout i přede mnou .. 😀 😝

baronek
7. únor 2011

@lenkacar to je na druhou stranu taky roztomilý, když se stydí, tak to Fandík chodí nahej po baráku a vůbec mu nevadí, že z bytovky je na něj teoreticky vidět 😅

lenkacar
7. únor 2011

@baronek no co ..ten chodí aspon nahej doma ,že jo ..jsou jiní kteří chodí venku 😀

baronek
7. únor 2011

@lenkacar venku to on by se styděl 🙂 ani v upnutých plavkách nechodí, jenom volné kraťasy ... 😀

lenkacar
7. únor 2011

@baronek vladís chodí na chatě v plavkách ,má ty z nohavičkou a pěkně se to tam rýsuje 😀 😀 😀 😝 ,lepší chlap oblečenej než nahej dle mého

baronek
7. únor 2011

@lenkacar mám stejněj názor, nahej chlap na veřenosti je hrůza a může mít vymakaný tělo jak chce 🙂

lenkacar
7. únor 2011

@baronek zaplatpánbůh za stydlivýho vladíse 😀 😝

lenkacar
7. únor 2011

napadlo tě někdy si oholit nohy a pipku mašinkou na vlasy? mě dneska,nemám žiletku.. a doufám ,že se v artu budou soustředit jen na monitor 😀 😝 😝 😝

kaluka
7. únor 2011

@lenkacar Ty zas perlíš............. 😀 😀 😀
@baronek Potichoučku gratuluju................. 🙂
Holky, já vám tak závidim, že už se to hnulo...... Já teprve čekám na MS a pak půjdu na krev a na UTZ. V březnu na tu genetiku.... Už bych taky chtěla vědět, co a jak s náma budou, nebudou dělat...... A už aby dělali..... 🙂 Papa

lenkacar
7. únor 2011

@kaluka neboj dočkáš se ..a pak bude zásun století 😉 😉 😉 ,jo baronku martina prej taky zatim nekrvácí ,netestuje tak nevim..

baronek
7. únor 2011

@lenkacar to víš, že se budou soustředit na monitor, do ochlupení jim vůbec nic není 😀

baronek
7. únor 2011

@lenkacar to je dobrá, že netestila 😲 Michálek něco říkal, že přes Estrofem by se krvácet ani nemělo ....

baixy
7. únor 2011

@baronek Gratuluji moc moc moc !! 🙂

baronek
7. únor 2011

@baixy zatím jenom potichu .... abysme to nezakřikly 🙂

baixy
7. únor 2011

Jinak u mě nic nového, mimčo se asi zatím drží. Občas mě píchne napravo nebo nalevo a v noci se budím, když štrejchnu o prsa...to je taková bolest že mám hned oči jak žárovky a nemůžu usnout..... 😀

baixy
7. únor 2011

@baronek jen lehce potichu to je jasný, ale je to krásný 🙂

lenkacar
7. únor 2011

@baronek každej krůček je moc moc důležitej a první je za tebou 😉