ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

mladamamka
15. čer 2009

ahoj holky je to hrozný co se děje a my co tak těžko můžeme mítb děti tak se nám nedaří a my by jsme je opatrovali jak oko v hlavě. Dneska má Honzík jeden ze svých dnů. Pořád se někde bouchá a já pořád brečím. No děs nálada. Zítra písnu co nového, ale moc toho nebude.

lenkacar
15. čer 2009

mamčo ty trpíš i za něj vi´d ..já osobně bych měla řetězy na oknech od 1roku jejich věku ,asi bych byla hrozná matka 😉 a bála bych se je pouštět plavat se školkou a školou ..

petreva
15. čer 2009

Ahoj Leni, jsi tu??

lenkacar
15. čer 2009

jojo

petreva
15. čer 2009

Jé fakt? Tak to je bezva..aspoň nějaká dušička...

lenkacar
15. čer 2009

jak je? že nespinkáš ještě?

petreva
15. čer 2009

Docela mě mrzí, že vás nestíhám číst..sotva stihnu holky vedle a napsat pět řádek...
Jsem vám vždycky držela, ne že by teď ne 😉 , ale nemám přehlet co kdy kde a jak...
Je to tu teď drobet všechno "nemocný" , viď. Nějak se "té první" ne a ne zadařit...že bychom my s dětma flusly nějaký ten bacil?
Jak ti je psych??

lenkacar
15. čer 2009

co maličká?dneska nezlobí?

petreva
15. čer 2009

Brďo, už bych fakt měla jít...ale když mi ten koník aholky hlavně tak chybí, že když E. koooonečně usne, tak mi to nedá...musím se jít podívat..Péťa se sprchuje tak půjdu po něm...a do hajan. Za chvíli zase vztávat...
Jak je? Asi více méně pořád stejně...

petreva
15. čer 2009

Maličká? To zvíře, co usnulo asi po třičtvtě hodině? 😅 Však víš...Naučila se příšerně vztekat. To máš vidět, když se jí něco nelíbí, ječí až ti uši zaléhaj...Ty jo snad z toho vyroste, jeslti nebudu do té doby šedivá a třesoucí se z těch nervíků..No, ale nebudu si stěžovat. Na druhou stranu je moc šikovná..říkají, že je to tím, jak málo spí, že pořád něco zkoumá, už sahá po hračkách, povídá jim, směje se na kohokoli...
Heleď nechceš přijet na srazík do TA?? Já tedy nevím, jesti se s E. odhodlám, ale bude jich tam hafo...

lenkacar
15. čer 2009

evi ani zatim ne ...je to tam samá maminka a těhulka bylo by mi to líto ..dělam hrdinku ,ale jsem někdy dost v hajzlu ,ale to ty víš přeci ,jako na houpačce 😉 ,něškdy naděje tak dobrý a pak sprcha a blbý

petreva
15. čer 2009

Leni, P. se domyl. jdu na zuby, sklidit mlíčko a do postýlky. Měj se co nejlíp!!
HOLKY, držte se 😵 a miminka hupky dupky do bříšek!!

lenkacar
15. čer 2009

papa evísku a at se hezky vyspinkáte 😉

petreva
15. čer 2009

Chápu, Leni. Ale až bude ten mrňousek v bříšku, tak ti nedám pokoj než zajedeš 😉 Tak tfuj tfuj tfuj!!!Ať už jsou naděje přeměněný v realitu!! Dobrou

lenkacar
16. čer 2009

dobré ránko arťajdy !!!!!!!!!!!!!!!!

tinpet
autor
16. čer 2009

Dobré ranko ve spolek 🙂 včera mi nešel koník, nevím proč 😠 přes víkend jsem se vyležela (pracovně, opět jsem sloužila), v pátek jsem se uspala grogem 😀 námořnickej, půl rum, půl voda, holky, mě nic neboleleo 😀 jinak čekám na mrchu, tak jestli ta tvoje Leni nečeká na mojí 🙂 třeba jsou kámošky 🙂 dobrala jsem v nedlěi proveru, tak si myslím, že dneska nebo zítra dorazí... zkusím znovu kontryhel, aby mi narostla sliznice...

barabasek
16. čer 2009

Čus pipky jen jsem vás fofrem dočetla odpoledne se zastavím tak pa a mrchám zdar 😀

cipisek007
16. čer 2009

zdravíííím 🙂

nové fotečky v B+T II 🙂

tin, koník stávkoval i ostatním 🙂

lenkacar
16. čer 2009

míšo nevím čím jsi tu merchu poslala ,ale ještě tu neni ,asi teda někde čeká na rozcestí na tinpet 🙄 🙄 🙄

tinpet
autor
16. čer 2009

to je leni tutovka, že čeká 🙂 tyhle "sviňky" jsou kámošky.... jenom abysme na tom rozcestí nečekaly mi dvě 🙂

lenkacar
16. čer 2009

holky co si myslíte o tom že bych šla do práce na 4hodky do masny za pult ..slučuje se to s Ketem?

tinpet
autor
16. čer 2009

no to jsem se leni chtěla už dávno zeptat, ty jsi doma?

lenkacar
16. čer 2009

jo tin dyt mě vyhodili kvůli IVF z práce a jsem doma jako trubka páč furt čekam co bude a ono furt nic a jsem doma zadarmo

tinpet
autor
16. čer 2009

aha... to jsem netušila... tak to je docela mazec ty jo....

lenkacar
16. čer 2009

máme to přes 60km do artu a prostě mě neobjednaj pokaždý tak abych tam stihla dojet pobejt a odjet a ještě stihnout práci ,prostě ne ... a jak dlouho ti to trpí ..

lenkacar
16. čer 2009

no fakt leze mi to na mozek šla bych mezi lidi na těch pár hodin si myslim že bych i tu práci mohla stihnout ..

lenkacar
16. čer 2009

ale nevim s tim ketem ,abych mohla bejt třeba doma 3dny to neklapne

lenkacar
16. čer 2009

kdybych ho měla za sebou tak chodim normálně ...a tohle dilema mám už pomalu rok sakra ..těhu nebo práce ..a nakonec ani jedno z toho ..a jenom mám nervy a prachy žádný

tinpet
autor
16. čer 2009

musím zaklepat, že tohle budu mít v práci v pohodě... můžu dělat z domova, připravit si práci dopředu a tak.... ale síla ty jo... když si vezmeš, že tohle není "flákání" se schválně... uf uf... jdu baštit holky -🙂 zatím

lenkacar
16. čer 2009

to jo to se máš že tohle nemusíš řešit ,kancelářina se dá ..ale prodávat hm ..ale zase si řikam na 4hodky že to zvládnu ..