ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

jara
24. led 2011

Huuu, kde se nám toulá velitelka Len?

ira13
24. led 2011

Ahoj děvčata,@jara Mě se ptali po OPU jen jestli chceme ICSI .Pk jsem nikdy neměla.To se asi řeší po telefonu když se volá do laborky podle toho kolik se jich oplodní. Měla jsi hodně vajíček že ti to navrhla hned?Já jsem se ptala jestli nepomůže zahnizďování narušení obalu embria.Když jsem tam volala řekla že není třeba že není tuhý.Kdyby řekla že ho udělá zaplatím také navíc.Stále doufám že to nedělají pro peníze.
@lenkacar Ty budeš kočka na plese, samý šperk

lenkacar
24. led 2011

huhuhu přišel domu vladís

lenkacar
24. led 2011

tak jsem se ověsila a budu dumat co si vyberu ..jestli čistý štras a nebo v kombinaci s černou .. 😕 ale nechce se mi oblíkat,takže až se mi bude chtít,tak pak to na sebe navěsim a myslim ,že ta záře vladísovi oka vypálí 😀 😝

lenkacar
24. led 2011

ty jo tady maj všichni super práci a spokojené jen já nic 😝

jara
24. led 2011

@ira13 jj PK se řeší po telefonu, měla jsem jich dost, takže mi nabídli ať se vyselektujou ti nejsilnější. S tím jsem problém neměla, to jsem měla jakž takž vyřešené dopředu, i když jsem se nad tím docela napřemýšlela.

@lenkacar Leni, neboj práce bude, musíš věřit, že nějaká super práce, která tě bude bavit a naplňovat na tebe už někde čeká a v pravou chvíli se k ní dostaneš. Ale musíš se hodit do pohody a fakt tomu plně důvěřovat. U mě to zafungovalo. 🙂

jara
24. led 2011

@lenkacar z Tebe bude na plese hotová carevna. 😀 😉 chlapi budou slintat. 😉

barabasek
24. led 2011

@jara souhlasím jsem po letech snažení smířená že třeba mimís nikdy nebude a partnera bych nevyměnila ani za nic 😵

jara
24. led 2011

@barabasek to jsme na tom stejně. 🙂 Na předmanželských kurzech nám říkali, abychom vždycky dávali na první místo partnera, pak až děti a já plně souhlasím. Není dobré si z dítěte udělat malého Boha a jediný smysl života.

ira13
24. led 2011

@lenkacar ten bude čučet. Pak už vlastně nebude když oslepne. 😎 😎

lenkacar
24. led 2011

@ira13 ježiš to ne ..musí vidět kdo by chodil do práce ..musí nás někdo živit 😀 😝

kinguse
24. led 2011

holčičky moje ahoooooj, koukám,že se to tu tak rozjelo,že ani nestíhám skoro dočítat..ale snažím se 😉 V práci toho je nějak moc a nestíhám. Teda i bych stíhala,ale snažím se víc věnovat prckovi a ne počítači 🙂 Takže nakukuju spíš po večerech,když má Animáčka nebo když už spí.
Zítra jdu na kontrolu do ARTu,tak snad bude vše OK. Př.týden jedem jen na konzultaci k jednomu dr do Prahy,tak uvidíme,co nám řekne. Poslala mě tam protekčně jedna gyndařka,co k ní jezdím...že prý kapacita,tak jsem zvědavá. Ale samozřejmě nedávám vinu ARTu,že nám to nevyšlo. Já tam s nikým problém neměla,jen mě zarazila ta embryoložka, jak komentovala ty embrya. Ale jinak byli všichni hodní a vstřícní. Zvlášť Michálek,toho mám ráda...teda platonicky 😀 😀
jsem ráda,že to maci zvládla, teď se vypořádat s psychikou a bude zas dobře!!!! Co jinýho zbývá, trápit se tím donekonečna nemá smysl,jen si člověk ubližuje.
A tady je teď sranda a žádný chmury,to je správný,to člověka nenechá ani smutnit 😀 😀 😀

lenkacar
24. led 2011

@kinguse ahoj prdelko upracovaná ,hlavně nepiš jak jsi štastná v práci ,nebo už budu mít fakt dépu ☹ 😀 😝

lenkacar
24. led 2011

@jara no prosim to ani nevim ..předmanželský kurz 😕 ,že to existuje..mě klesly hormony s odcházející MS a jsem hodná manželka a pořád bych plnila manželské povinnosti 😎 😀 😝

kinguse
24. led 2011

@lenkacar ..hovno,hovno milý soude 😀 😀 😀 ...v práci a spokojená...pchééé,v tý mojí to fakt nejde. Lezu po gyndách,všude těhule 😠 ..a né a né se nakazit! Kdybych neřešila to těhotenství,tak bych asi hledala něco jinýho. I když na druhou stranu, není tu zas taková buzerace.Jen ten přímej prodej u dr moc nefrčí ☹

lenkacar
24. led 2011

@kinguse mě dneska nasrala ta moje šéfka bývalá mi napsala ,,zítra přijd ,udělam si výlohu a počkáš si na šéfa a on ti poví aspon něco k tý nový práci ,, tak jsem za ní došla a řikam ,že nemám čas ,tohle už je vychcanost ,tam bych byla zadara ,v rámci čekání bych jí tam pomáhala ,aby ona si udělala svoji práci za kterou je tam placená .. 😝 já si tak přeju něco najít ,abych jí řekla že nenastoupim..

kinguse
24. led 2011

@lenkacar ..ta tvoje šéfka je fakt kravka. Já teda taky nemám ideální šéfa,ten je zas šíleně soutěživej a furt na nás machruje a krade nám kšefty..jezdí po doktorech a nich nám neřekne a my pak vypadáme,jak blbci,když tam jedem znova!! Chtěla bych bejt někdy šéfkou 😀 😀 😀 😀 ..ale já bych byla asi moc hodná šéfka. Přikazovat umím jen manželovi 😀 😀 😀

lenkacar
24. led 2011

pod náma je zase veselo ,když netřískaj dveřma tak jsou oba v kolbence a štěká jim tam labrador .. 😠 to znamená že ještě hodinu nemůžu jít spát .. 🙄 mít mimino tak je zabiju .. 😠

lenkacar
24. led 2011

jako by nestačilo ,že ten pes svým smradem zamořuje výtah a barák normálně nás obtěžuje ..a vůbec mě nezajímá ,že se mu stýská ..když dělaj na 3 směny tak si asi nepořídim psa 😠 já mám taky jenom rybičky .. 😝

lenkacar
24. led 2011

kdyže jde pepča na ket? psala to?já se musim domluvit s vladísem kdy si sjedem na kontrolu ,chtěli mě vidět po MS,dneska mi doktorka řikala at počkam po týhle MS ještě 3měs. to se mi jako nechce 😖

lenkacar
24. led 2011

@jara práce která by mě bavila a naplnovala jo? odjakživa jsem chtěla dělat bordelmamá 😀 😀 😝 ,úplně se vidim s tim doutníčkem v hubě ,ačkoliv nekouřim a hůlkou bych tomu udávala tón..chich asi moc čtu červenou knihovnu 😀 😝

lenkacar
24. led 2011

tak mi skončil letní slunovrat a pes se asi vysílil a je ticho asi toho vvyužiju než začnou jezdit pásáky a v noci hrnout silnice 😠 😝

lenkacar
25. led 2011

přeji všem hezké úterý,pracujícím přeji mnoho sil

jara
25. led 2011

Dobré ránko, všem! 🙂
Leni, co to, dnes jsi za ranní ptáče?? 😉 Jdeš do práce?

lenkacar
25. led 2011

@jara neidu do fachy ..čekám na švagrůvku

jara
25. led 2011

@lenkacar jé, já mám dnes se švagrou taky sraz.. 😉

lenkacar
25. led 2011

@jara a jak je na tom psychika?už je to lepší? mě včera pořemlouvala dokyna ,at to odložim ještě po téhle MS o 3měs. já chci ten březen..to je určitě od slova ,,březí,,tak toho musim využít .. 😕

lenkacar
25. led 2011

@jara a jak je na tom psychika?už je to lepší? mě včera přemlouvala dokyna ,at to odložim ještě po téhle MS o 3měs. já chci ten březen..to je určitě od slova ,,březí,,tak toho musim využít .. 😕

lenkacar
25. led 2011

no tak z toho kulhavýho pomalýho koně se asi dneska po ..to neni na moje netrvy ,navíc to nenabízí opravy a koukam ,že se to i násobí ..že se na ty změny koníkový nevykašlali ,já jsem žádnou pozitivní změnu nezaznamenala

jara
25. led 2011

@lenkacar březen od slova březí?? 😀 To mě nikdy nenapadlo, ale třeba na tom něco bude.. 😀 Mě tedy dr. taky říkal počkat po první MS 3 měsíce. Když jsem tam pak po těch 3 měsících šla na kontrolu, tak se ptal, jestli jsem ty 3 měsíce dodržela, já že jo, když mi to řekl. Prý jsme měli dodržet 2 měsíce, na ten 3. se vybodnout...Pak poslouchej doktory, když jednou ti řeknou to a podruhé zas ono.

Psychika bych řekla že je už mnohem lepší. Hodila jsem to všechno už přes palubu. Stalo se, stalo, jsou horší věci v životě.