ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
3. únor 2011

@ira13 tak teta dorazila ..no pozdrav pánbůh 😖

baronek
3. únor 2011

@ira13 do IUI bych šla, když je to zadarmo, nikdy nevíš a můžete to pojistit i hormonama, abys měla třeba dvě vajíčka 😀 a pak je větší šance 🙂

lenkacar
3. únor 2011

já bych tim vyplnila mezičas na ivf 😉 je to zadara a je to šance

macinaz
3. únor 2011

Ahojky holky,dnes došly výsledky z genetiky,vůbec nic nám nenašli a doporučují další těhotenství uf docela jsem si oddychla.Píšou tam ale že musí být prekoncepční příprava,asi jsem blbá ale nevím co to znamená.Nevíte něktará co to přesně je?

lenkacar
3. únor 2011

@macinaz asi nějaké dřepy a tak ..ne určo myslí nějakou medikaci .. 😉

lenkacar
3. únor 2011

@macinaz michálek aby se připravil na start ,že má zavést jenom jedno ,protože ty jsi jako mucholapka a hned jsi těhu 😀 😝

macinaz
3. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 no vážně nevím co by to bylo,dnes ještě odpol. zavolám do Prahy na imunologii a uvidíme co dál v praze je to na dlouhé lokte,objednání až za 3 měsíce a ne výsledky se čeká měsíc. 😖

lenkacar
3. únor 2011

@macinaz a proč tam jedeš? já myslim že byla chyba v tý redukci ,někde to tam škrábli a stalo se ..

macinaz
3. únor 2011

@lenkacar tak jsem to našla na netu,musím papat vytamínky hlevně kys.listovou,takže si pořídím vytamínky a budu papat

macinaz
3. únor 2011

@lenkacar no jestli se mi zase nevytvořila alergie na embria,na spermijky to je mi jasný,ale abych věděla,že je to v pořádku a můžem se pokoušet,snad i přirozeně,tak bych zkusila to IUI a vyplnila tím čekání na další IVF

lenkacar
3. únor 2011

@macinaz tak vidíš ..koupíš si tabletky a bude to dobré..já dneska vysadila ,když mi je požíraj antibiotika ,no co mě to daly za hnus ..kráva fakt ta obvodní

macinaz
3. únor 2011

@lenkacar no někdy ti dr. neví že to tak je,já mám teď vše vysazené,měla jsem antibiotika z nemocnice a dostala jsem tam železo a musím ho brát 2x denně,jelikož mi zase zjistily chudokrevnost ach jo provází mě to už odmala a asi se toho nezbavím 😠

lenkacar
3. únor 2011

@macinaz jsem jsem taky chudá ..jak vlezu do nemocky tak hned mi dávaj železo 😝

macinaz
3. únor 2011

jo já ho beru už od mala a už mě ty léky vůbec jíst nebaví,ale co se dá dělat 😒

lenkacar
3. únor 2011

@macinaz počkej ve stáří budem chodit fasovat do igelitky v lékárně

macinaz
3. únor 2011

@lenkacar spíš aby jsme nechodli do železnýho dvoru 😀 😀

lenkacar
3. únor 2011

@macinaz to je co? sběrný dvůr?

pepek007
3. únor 2011

Ahojky holky tak vás tu zase všechny zdravím 😉 jsem dneska lítala po městě a Dr a jsem ráda, že už jsem doma 😉 co se týče IUI tak bych jí taky zkusila co kdyby to náhodou vyšlo ..nestojí to nic a náhoda je blbec a neni to vůbec nic invazivního 😉 takže vzhůru do IUI 😵

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 ty jsi nemocná?

baixy
3. únor 2011

Ahoj holky,
zítra v 9 hod. jdeme do Artu, jestli je srdíčko....dost se bojím, jestli nebude, asi se neudržím....Ach jo. Leni jdeš tam taky i když odpoledne?

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar ne ne byla jsem u zubaře na prohlídce pak u obvodáka protože jsem ho měnila před měsícem tak zda mu došla karta od starýho MUdr a domluvit se na vstupní prohlídku a pak lékarna a nějaký vitamínky jsem si koupila :o)

lenkacar
3. únor 2011

@baixy já jdu až 7.2.

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 jo ták já se lekla ,že marodíš ,no snad budu zdravá do tý kontroly ..abych tam nenakazila nějaké maminky

baronek
3. únor 2011

@lenkacar jinak budeš muset jít na kontrolu s rouškou 😀

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar ne ne Leni ..ta viroza nebo co to bylo před 14 dny byla za 3 dny díky Coldrexu fuč 😉 nechci hlavně chytnout tu epidemii 😠 ale tobě už je líp ne? POkudnuž ti to odeznívá tak bych se nebála navíc pokud tam jdeš odpoledne, tak maminy tam chodí vždycky dopoledne ne na UTZ? 😉

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 zatim neodeznívá ,myslela jsem včera že je vrchol ,ale spletla jsem se .. 😔
@baronek leda s bederní rouškou 😀

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar a jéé ☹ tak co sedíš u pc mazej se potit ne? Kup ci nějaký ty Coldrexy nebo co se ještě dělá, nalož se do vany a zalez po peřinu a vypoť to 😉 kup si nějaký vitamíny na imunitu a hodně pij a bude zas dobře 😉

barabasek
3. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@lenkacar Leni koukej nemoc vyhnat.

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 nemám horečku ..mám děsnou rybu a bolí mi z toho v krku z tý zadní rýmy..já na to hodně trpim 😝

lenkacar
3. únor 2011

@barabasek jé tobě to sluší