ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar njn tak to je pak na ho...o protože jinak se dá ten zbytek zahnat tím jak jsem psala 😒 😉
@barabasek - ahojky 😉

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 nebpj papam antibiotika a taky vitamínky a kloktam, a kapu ,ale chce to asi čas

barabasek
3. únor 2011

@lenkacar děkuji 😵

baronek
3. únor 2011

@lenkacar to je jasný,že to chce čas a hlavně odpočívat 🙂

lenkacar
3. únor 2011

@baronek neboj odpočívam..jen jsem utřela prach ,páč jste mě tady naštvaly s tim úklidem

baronek
3. únor 2011

@lenkacar o úklidu jsem bohužel jen mluvila, ale skutek utek ...

lenkacar
3. únor 2011

@baronek dokonce jsem otřela i garnyž a pověsila konečně závěsy ..od potratu jsem ani nehla brvou ..no a před tim taky ne .. 😝

baronek
3. únor 2011

@lenkacar pomalu, ale jistě to dáš do března do kupy a pak zase nebudeš nic dělat, neboj 🙂

barabasek
3. únor 2011

Leni stejně si toho doma nikdo nevšimne jestli jsi uklidila nebo ne u nás si přitel všimnul že není stromeček až po týdnu 😀

lenkacar
3. únor 2011

@barabasek já dřív všechno vygruntovaal a vyžehlila a ted jsem fakt při tom poslednim ivfku nehla .. a hla jsem až dneska .. 😀

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar no to každopádně - tak ať jseš co nejdříve fit přeji 😉

baronek
3. únor 2011

@pepek007 oooo taky nové foto 😀 hezký 🙂

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 nějak si nejseš podobná čéče

petreva
3. únor 2011

@lenkacar 🙂 nejde než takhle reagovat 🙂 Téda čtu, že jsi chorobná,což? U nás se taky marodí...opět...tak držím palce!!

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar tohle jsou rozdíly 3 let mezi fotkama 😉 ale jsem pořád stejná ...jen s tím rozdílem, že předešlá byla focená v aťáku ale to už jsem tu kdysi psala pokud vím detaily 😉

lenkacar
3. únor 2011

@petreva ahoj evi,malinká marodí?prý je toho spousty ,nějakej neodbytnej vir .. 😝

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 tak to bude asi těma chlupama 😀 😝

petreva
3. únor 2011

MACI, to je zajímavej termín "prekoncepce" , samotnou mě to zajímá...je to něco jako připaravit před početím,ne? hormonálně? Či jak...dej pak vědět 😉
BAIXY, držím palce!!!

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 a proč sis nenechala starej nick ?

petreva
3. únor 2011

@lenkacar no už jsme byli měsíc bez nemocí tak jsem se až divili...takže náš obvyklý standart...zadní rýma, co nejde odsát, vysmrkat, vykašlat...nic. Elča má nějaké potíže, ale nechce se mi to rozebírat veřejně...ono bude zase líp...Ty se kurýruj, je třeba juru na jaro 😉

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
3. únor 2011

@petreva já taky trpim na to od mala,je to hnus ..tak přeju malinké brzké vykurýrování

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar protože jsem k němu zapomněla heslo a když jsem dala poslat na email, tak jsem zjistila, že ho mám když jsem tam 3 roky nechodila nebo kolik ..měla jsem založenej email jen kvůli koníkovi nechtěla jsem dávat svůj a to z důvidu že jakkoliv dáš někam email, tak už ti chodí mrak spamů a emailů a nabídek a já nevim čeho všeho a to si na mojim oficiálním nemůžu dovolit protože je to i pracovní email 😉

pepek007
3. únor 2011

Každopádně tu budu ještě dneska a zítra ráno odlítáme na dovču jak už jsem tu taky cca před měsícem avízovala 😉 takže nejpíš na netu opět pár dnů nebudu 😉

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 jé ty budeš vyvýletovaná až do aleluja..kampa letíte,.

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 třeba zaděláte na dovče

pepek007
3. únor 2011

@lenkacar tak jako zadělání se do března nebráním Ha je už měsíc vysazená a tělo si alespoň odpočine 😉 možný je všechno ale nevěřím tomu 😝 letíme na Malorcu - známá má cestovku tak nám vždycky dovolenou zařídí za hodně dobře tak do léta máme snad vybráno a pak jen na podzim vymyslet kam vyrazíme 😉 ale to se bude odvíjet zda budu těho nebo ne 😉

baronek
3. únor 2011

@pepek007 jé vždyť jste se teď vrátili z lyží 😀

lenkacar
3. únor 2011

@pepek007 tam jsme byli v létě ..já na tom nic nevidim..takovej cikánov 😀 😝

pepek007
3. únor 2011

@baronek což to jo ale ty nebyly vůbec v plánu to byla "hurá akce" naprosto neplánovaná a spontání a jak se povedla 😎 tam chtěl moc hlavně manžel protože je lyžař .....já taky jsem ale rozhodně ne žádnej nadšenec do toho zapálenej jako oni 😀 si jedu to svý a nazdar 😵 ale šlo o ty známý a kamarády co tam byli s náma, tak se zase sejít vidět a pokecat 😉 vždyť jsem to tu říkala předevčírem a hudrovala, že pořád peru a balim 😀 😀